גנבה על כלום או שיש סיבה? כנסו כולם שאלה חשובה לגבי כרטיס מסך!! - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גנבה על כלום או שיש סיבה? כנסו כולם שאלה חשובה לגבי כרטיס מסך!!

winer100

Recommended Posts

אני משתמש באחד כי אם אתה לא יודע ה gigabyte 6600gt VIVO מגיע עם פאסיבי.

נראה אותך עושה OC לכרטיס מסך שנמצא ב70 מעלות במנוחה וב 110 במאמץ...

אני חושב שזה מסביר את העניין. אני משתמש בסיילנסר מחוסר ברירה ומרוצה מהביצועים שלו.

הקירור של ה 7800GTX מספיק די והותר בשביל OC מכובד, עיין ערך שעושים OC זהה לליבה (490) וOC גבוה יותר לזכרונות (1300).

וגם על ה אפשר לעשות OC גבוה יותר מעבר ל OC שהחברה עושה.

רוצה לחדש לי משהו? יש לי את הכרטיס הזה 600/1300 מאמץ לא עובר את ה70 :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני נשאר בדיעה שגוף סטוק הוא די והותר בכרטיסים האלו.

ויש הבדל של 424 ש"ח. זה לא מעט. יש דברים אחרים שאפשר לנצל 424 ש"ח.

כן אבל אני חושב שבמקום לקנות אחד ב200 שקל עדיף להוציא עוד 200 שקל

ולקבל את זה מוכן כבר בלי לשבור את הראש ולפרק פלוס OC מוכן לא ככה?

אני לא מבין למה ההסתייגות הזאתי מATI?

לX1800XT יש את כל היתרונות,ביצועים,איכות תמונה, קטלני(מה שיכול להוות מינוס בגלל הגודל העצום),והבדל מחיר קטן יחסית לאקסטרים.

אם רק בגלל שהיה לך איזה ניסיון עם 9200 שהתקלקל או ATI rage שעשה לך בעיות זה משהו מאוד שולי,יש הרבה הבדל מאז לעכשיו...

תאמין לי שהיה לי ניסיון רע איתם ולהרבה מאוד מהחברים שלי, נוידיה לא אכזבו אותי והיה לי כמה וכמה כרטיסים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לחדש לי משהו? יש לי את הכרטיס הזה 600/1300 מאמץ לא עובר את ה70  :bash:

רשום אצלך שיש לך את גירסת ה Turbo Force, האם מדובר ב GV-NX66T128VP-SP או ב GV-NX66T128VP? לי יש את השני שבא עם Turbo Force Ultra Edition.

הראשון מגיע עם Turbo Force ואני מניח שיש לך אותו, ואכן הביקורות אומרות שהוא יציב סביבות 70 מעלות במאמץ.

כשעדיין מכרתי מחשבים מכרתי די הרבה כרטיסים כאלו וכולם עבדו על סביבות 70 מעלות במנוחה ו 90-110 במאמץ.

כרגע עם הסיילנסר אני על 53 במנוחה ו66 במאמץ.

והגעת ל600/1300 בלי ארטיפקטים? Respect. אני הגעתי ל 600/1230 עם ארטיפקטים וירדתי לסביבות 570/1200. וזה בהנחה שיש לנו את אותו כרטיס, ואני בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קרה בידיוק?

לי או להם?

לי היו כמה גירסאות ומה לא היה לי איתם? המאורר היה לפעמים עוצר ומסך היה נתקע לי... (הוא היה נקי ) ומשומן.

גם היה נתקע באמצע הרצת משחק וגם סתם ככה במערכת ההפעלה.

לשתיים מהחברים שלי נשרפו להם הכרטיסים ועוד ועוד... לא סובל את החברה הזאת בגרוש.. נתתי לה צ'אנס זה לא שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס של ATI טוב, אז תלך עליו בלב שקט.. יש לי ניסיון עם כרטיסי ATI והם בסדר גמור. לפעמים יש תקלות, ולא תמיד זה בגלל החברה. אל תהיה סגור/נאמן לחברה מסוימת, אלא תקנה את מה שיתן לך את מקסימום הביצועים במסגרת התקציב שלך. ורבאק, בכסף שתחסוך תקח מורה פרטית ללשון, כי "חברים" הם שניים ולא "שתיים"... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס של ATI טוב, אז תלך עליו בלב שקט.. יש לי ניסיון עם כרטיסי ATI והם בסדר גמור. לפעמים יש תקלות, ולא תמיד זה בגלל החברה. אל תהיה סגור/נאמן לחברה מסוימת, אלא תקנה את מה שיתן לך את מקסימום הביצועים במסגרת התקציב שלך. ורבאק, בכסף שתחסוך תקח מורה פרטית ללשון, כי "חברים" הם שניים ולא "שתיים"...  :kopfpatsch:

מישהו אמר שאני רוצה ATI ? וואלה אתה מסוג האנשים שחייבים להידחף לשיחה בשביל להכניס "רעל".

לך יש ניסיון טוב? סבבה לך.. לי ולעוד הרבה אנשים שאני מכיר היה ניסיון רע.

לא אוהב אותם זה הכול. מסגרת התקציב שלי דיי גדולה בגלל זה אני הולך על מה הGTX.

והערה האחרונה שלך ממש ממש דפוקה! אתה גם נדחף בלי צורך וגם עוקץ בקטנה..

תגובות של ילד בן 15.

תעשה טובה לעצמך ולכולם אל תגיב ותתן לאשכול הזה להמשיך במידה ולמישהו יש עיניין להוסיף על הגוף קירור/כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל7800GTX 512MB יש יתרונות:

- מהירה ואיכותית יותר

- מהיר עד 1.8GHZ(וכבר עברו את זה)

- פצצה

-24 צינורות עיבוד

הוא הרבה יותר טוב מ7800GTX 256MB  :xyxthumbs:

תודה לך על הINFO אבל אני יודע שהוא יותר טוב מה256 זאת לא שאלה.

אבל ה512 לא יורד מתחת ל4 או מגיע ל4 ככה שאני לא יכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

זאת לא גנבה זה בדיוק כמו שתבוא ותקנה מכונית אותה מכונית אבל עם מנוע משודרג או כמו שתקנה מעבד 3000+ ולא 3200+ הרי כל ההבדל זה 200 מה"צ אז מה אמד גונבים כסף על 200 מה"צ??

בקשר לגריסת 512 מגה של GTX הוא בא עם מהירות שעון גבוה יותר בהרבה מ-256 מגה מה שמציב אותה כמספר אחת כרגע בשוק!!

דבר שני יש לו שאין ל-ATI באף כרטיס הסמסונג 1.1NS אולי אפילו 1NS !!

קירור עצבני במיוחד מה שיתן עוד קצת אוברקלוק!!

עכשיו חזרה לנשוא המקורי:

למי שיש כסף לקנות גרסה מומהרת מהמפעל זה מבורך וחכם כי אחרי הכל עם הכרטיס נדפק אחרי והם יכולים לגלות איך הם יחליפו לך כי אחרי הכל הם בעצמם כבר המהירו אותו והם חייבים לך החלפה לעומת זאת כרטיס לא מומהר שבא רגיל מהמפעל במהירות סטוק של NV זה אם נשרף באוברקלוק והם מגלים את זה לא תקבל החלפה.

כמובן יש גם את נושא הקירור וגרסה מומהרת מהמפעל לרוב באה עם טוב ומזה טוב הכוונה לקירור שהוא CO או בעברית נחושת למשל יש גרסה של 6800GS שהיא רגילה ויש גרסה אותה גרסה שעולה 20 דולר יותר והיא מנחושבת הקירור עצמו והוא מומהר קצת ב-50 מה"צ לליבה ולזיכרון (זה סתם בשביל השוואה) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגענו כבר למכוניות? :)

אני יודע שכרגע הGTX512 הוא מספר אחת בשוק (כרגע) אבל מה לעשות להוציא 4500 4700 אני לא רוצה וגם לא יכול.

ATI לא משנה מה הבחור למעלה אומר/חושב או (מדמיין) אני לא נוגע בהם גם אם אני יצטרך לחזור לVOODO שהיה לי ב99.

ובקשר לנושא עצמו:

גם אני חשבתי בעיקרון מה שאמרת.. אבל תקח בחשבון שאם עושים OC (ולא הורסים או דופקים את הכרטיס) אז אין סיבה שלא יחליפו..

אבל יהיה יותר חכם לקחת את האקסטרים שהוא בא כבר עם גוף חזק (רואים) וכבר אחרי שהוא עבר OC.

בעיקרון זה לא קריטי כי זה לא אבדל של 1000 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

כמובן יש גם את נושא הקירור וגרסה מומהרת מהמפעל לרוב באה עם טוב ומזה טוב הכוונה לקירור שהוא CO או בעברית נחושת למשל יש גרסה של 6800GS שהיא רגילה ויש גרסה אותה גרסה שעולה 20 דולר יותר והיא מנחושבת הקירור עצמו והוא מומהר קצת ב-50 מה"צ לליבה ולזיכרון (זה סתם בשביל השוואה)

דוגמה קטנה שהבאתי לפני תראה איזה הבדל זה סך הלכ בחו"ל זה שבארץ זה ככה זה לא הופך את העסק הזה לגנבה!! ואף יבואן לא אשם!!

כל יבואן הרי רוצה להזמין כמויות ולעשות רווח קטן וככה גם החנות שקונה את זה ומוכרת לאנשים כמוני וכמוך זהו.

היבואן משלם עשרות שקלים רק על מס וכל הבולשיט מסביב וזה רק בארץ זה ככה אין מדיהנ עם מס כזה ובעיות כאלה ואנחנו מדינה קטנה כמו חצקון בעולם ואם חוקים מפגרים כאלה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח צודק יש משהו בזה, ואני יודע שזה גם עולה עם המס,דולר,והכי חשוב רווח.

פשוט רציתי לדעת על מה בדיוק הם לוקחים כי האבדל היה רק מהירות שעון.. עד שראיתי שגם יש גוף קירור שונה.

לבסוף אני לוקח את ה:

http://www.leadtek.com/3d_graphic/winfast_px7800gtx_tdhvivoe_2.html

אני יזמין אותו חודש הבא, אני ישתדל לנסות החודש נראה..

שהוא יהיה אצלי אני ירכיב הכול ויעלה .

חבל שהGTX512 עולה למעלה מ4...

אבל לא נורא.. ששלי יהיה חלק מידי אני יקנה עוד GTX256 או (שאולי בהמשך) יש אפשרויות לא סוף העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אחלה תהנה כרטיס מעולה לא יאכזב אותך ויהיה ללא ספק כרטיס חזק לשלוש שנים הקרובות אני עדיין יש לי מחשב שני עם 9700 פרו באוברקלוק שמחזיק הכל יפה אפילו משחקים חדשים!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך.

אני מאמין שהוא יחזיק עד 5 שנים כמובן לא יריץ הכול חלק כמו היום אבל יריץ..

וגם במידה ולא אפשר להוסיף עוד אחד או למכור את זה ולקנות שתיים חדשים לSLI.

התחלתי להרכיב את המפרט הזה לפני הרבה זמן.. היו חלקים שחכיתי להם כמה חודשים טובים.

שמח סוף סוף לסיים את זה. ;D

נ.ב

הבאנדל של האקסטרים הוא הספלינטר סל האחרון והנסך הפרסי?

אם כן מה עוד יש לבאנדל? כי אני חושב שהפרטים שם לא נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...