גנבה על כלום או שיש סיבה? כנסו כולם שאלה חשובה לגבי כרטיס מסך!! - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גנבה על כלום או שיש סיבה? כנסו כולם שאלה חשובה לגבי כרטיס מסך!!

winer100

Recommended Posts

תיראה אני לא בפורום כדי ליתקוף אותך ואני גם לא זונת גרפיקה שאני אומר שכרטיס מסך לא מחזיק הרבה זמן פשוט אני מנסה לעזור לך ולאחרים

בפורום בדברים שאני מבין או דברים שדפקו אותי בעבר בתחום הזה והDX9 דפק אותי בעבר ודרך אגב DX חדש יוצא רק פעם בכמה שנים

לי אישית יש מיפרט בינוני בלי אף OC ואני לא מיתכוון לשדרג כלום לפחות עד הקיץ למרות שיש לי מספיק כסף לבזבז על מיפרט מיפלצתי

אני פשוט למדתי לחסוך לעתיד ולא לבזבז את כל הכסף שאני מקבל מהעבודה יש דברים יותר חשובים מימחשב כמו בית לדוגמה

בנוגע לדום 3 יש מישחקים כמו F.E.A.R.לדוגמה שהרבה יותר טובים מידום 3 שגם אני חיקיתי לו בעבר ויתאכזבתי ויש גם את Quake 4 שבנוי

על אותו מנוע גרפי של דום 3 ומהקצת ששיחקתי הרבה יותר כיך מימנו

בשורה תחתונה תחרוש על המיפלצת שלך ותכיף לי יהיה מחשב רציני ובעתיד גם קונסולה חדשה רק בקיץ ואולי אפילו אחרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תיראה אני לא בפורום כדי ליתקוף אותך ואני גם לא זונת גרפיקה שאני אומר שכרטיס מסך לא מחזיק הרבה זמן פשוט אני מנסה לעזור לך ולאחרים

בפורום בדברים שאני מבין או דברים שדפקו אותי בעבר בתחום הזה והDX9 דפק אותי בעבר ודרך אגב DX חדש יוצא רק פעם בכמה שנים

לי אישית יש מיפרט בינוני בלי אף OC ואני לא מיתכוון לשדרג כלום לפחות עד הקיץ למרות שיש לי מספיק כסף לבזבז על מיפרט מיפלצתי

אני פשוט למדתי לחסוך לעתיד ולא לבזבז את כל הכסף שאני מקבל מהעבודה יש דברים יותר חשובים מימחשב כמו בית לדוגמה

בנוגע לדום 3 יש מישחקים כמו F.E.A.R.לדוגמה שהרבה יותר טובים מידום 3 שגם אני חיקיתי לו בעבר ויתאכזבתי ויש גם את Quake 4 שבנוי

בשורה תחתונה תחרוש על המיפלצת שלך ותכיף לי יהיה מחשב רציני ובעתיד גם קונסולה חדשה רק בקיץ ואולי אפילו אחרי

גם לי רק בסוף השנה אבל מחשב מפלצת....!@

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש מיפרט בינוני בלי אף OC ואני לא מיתכוון לשדרג כלום לפחות עד הקיץ למרות שיש לי מספיק כסף לבזבז על  מיפרט מיפלצתי

חס וחלילה אף אחד לא אמר שאתה זונת גפיקה (זה עוד לא שמעתי חח) ואף אחד לא אמר שאתה תוקף אותי.

אני יודע שאתה מנסה רק לעזור ואני שמח לראות את מה שאתה אומר.

סתכל אני יודע שDX יוצא פעם בכמה שנים, זה שזה אמור לצאת בתאריך כזה וכזה עוד שנה שנתיים לא אומר שבן אדם צריך לחכות שנתיים.. מסכים איתי?

ואני גם לא יכול אפילו אם אני רוצה.. אני מתגייס עוד מעט ואני צריך לסיים את המפרט הזה (והחלק האחרון שלי הוא הכרטיס מסך) אתה מבין?

סתכל חכיתי בשביל המפרט הזה הרבה זמן, זה לא שאני איזה מליונר שעושה קליק וזהו יש לו את כול מה שהוא רוצה.. ממש לא..

עבדתי בשביל זה, ויש לי מקורות הכנסה שונות.

ואני מתכון במשך כמה שנים לא להוציא גרוש על דברים שקשורים למחשב... (רק במידה ולא תשאר לי בררה).

בקשר לדום זה ברור לי שיש יותר טובים ממנו, אבל זה משחק שגדלתי עליו וזה חלק מהסיבה שאני רוצה כבר לסיים אם זה יותר מהר.

זה לא רק שאני קונה את זה בשבילו.. יש עוד הרבה משחקים שחכתי להם והם יצאו ואני רוצה לשחק בהם.

תודה לך, אני יחרוש עליו בלי סוף תיהיה בטוח בזה! בנוגע לקונסולות משחק (לא סובל!) לא רואה סיבה להשקיע על דבר כזה.. ממש לא.

גם לי רק בסוף השנה אבל מחשב מפלצת....!@

תהנה

תתחדש...

רק אני שמעתי ש DX10 יהיה רק עם תמיכה של תוכנה וללא חומרה?  ::)

אני חושב שרק אתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אני שמעתי ש DX10 יהיה רק עם תמיכה של תוכנה וללא חומרה? ::)

יש לך איזה מקורות לזה?כי אני מכיר רק את DX8 ו9 ובהם יש חשיבות גדולה לחומרה למרות שיש גם תאימות לאחור למחשבים ישנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך איזה מקורות לזה?כי אני מכיר רק את DX8 ו9 ובהם יש חשיבות גדולה לחומרה למרות שיש גם תאימות לאחור למחשבים ישנים

לא נראה לי שיש לזה מקורות או שלו יש את המקור של ההודעה..

אני חושב שהוא שמע את זה מחבר או משהו.. זה לא רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כתוב כלום על זה שזה לא יהיה קשור מאוד גם לחומרה

ומה שכתוב זה שהתאימות לאחור תהיה דרך אמולטור או משהו דומה שזה ידפוק עוד יותר תביצועים לאנשים שלא יהיה להם כרטיס מסך

שתומך חומרתית בDX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה דרל אמולטור זה אומר תמיכה ברמת התוכנה מה שאומר שהמעבד יצטרך לעבד את זה.

דבר זה לא רק שיציג אפקטים פחותים, זה גם יכביד בצורה מאוד משמעותית על המעבד כיוון שלא כמו GPU המותאם לזה במיוחד, הCPU יצטרך לחשב פקודות קוד ארוכות יותר ומסורבלות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זו עדין תמיכה של תוכנה ;), בכל אופן צפו למשחקים שבאמת ישתמשו בזה כשנה ומשהו אחרי שזה יצא בכלל...

מה שאומר שמי שמחכה לזה מבזבז את הזמן שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זו עדין תמיכה של תוכנה ;), בכל אופן צפו למשחקים שבאמת ישתמשו בזה כשנה ומשהו אחרי שזה יצא בכלל...

נכון זה באמת בזבוז זמן, ובכלל עד אז אלוהים גדול לכו תדעו מה יהיה עד אז...

אם היה לי זמן הייתי מחכה כמה חודשים וקונו את הGTX512 אבל זה כבר לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון זה באמת בזבוז זמן, ובכלל עד אז אלוהים גדול לכו תדעו מה יהיה עד אז...

אם היה לי זמן הייתי מחכה כמה חודשים וקונו את הGTX512 אבל זה כבר לא משנה.

הא GTX לא תומך בDX10 אבל אולי בעתיד כן

אבל נגיד שיצא אז רק אז יתחילו להוציא משחקים כאלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שכרגע הוא לא תומך, אמרתי שהייתי קונה אותו אם היה לי עוד קצת זמו (קונה בלי קשר לDX10)

ועד שזה יצא ועד שיתחילו רק לשחרר משחקים שתומכים לכו תדעו מה יצא ומה יהיה עד אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שכרגע הוא לא תומך, אמרתי שהייתי קונה אותו אם היה לי עוד קצת זמו (קונה בלי קשר לDX10)

ועד שזה יצא ועד שיתחילו רק לשחרר משחקים שתומכים לכו תדעו מה יצא ומה יהיה עד אז.

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...