גנבה על כלום או שיש סיבה? כנסו כולם שאלה חשובה לגבי כרטיס מסך!! - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גנבה על כלום או שיש סיבה? כנסו כולם שאלה חשובה לגבי כרטיס מסך!!

winer100

Recommended Posts

אורח voodooman

אני בקרוב מאוד הולך לקנות 6800GS לא צריך יותר מזה בנתיים חחח אם יהיה יותר כסף נקנה 7800GT עם לא אז לא :-\ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בקרוב מאוד הולך לקנות 6800GS לא צריך יותר מזה בנתיים חחח אם יהיה יותר כסף נקנה 7800GT עם לא אז לא  :-\ ;)

שיהיה לך בהצלחה, חודש אחד של עבודה ואתה קונה GTX512.

ולשאלה שלי למעלה ראית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

בקשר לבנדל אין לי מושג צריך לשוטט קצת בכמה אתרים כמו תראה שם שהם מוכרים את הכרטיס הם לרוב מראים לך קצת של מה שאתה מקבל תראה מה יהיה שם אני בטוח שזה גם מה שתקבל...

זה גם ממש לא משנה משחק פה ושם אחרי הכל מה שחשוב זה הכרטיס  :hi:

גם עוד רעיון טוב תשאל את החנות שממנה אתה קונה מה מקבלים בבנדל אחרי הכל אתה כבר מזמין ואני בטוח שחברה ששולחת לך רוצה לבדוק שהכל בסדר עם הכרטיס ופותחת את כל הקופסאות שיש להם ובודקת מה יש והאם הכרטיס תקין  ;D

לא לא תריץ 7800GTX יספיק לי GT אם יהיה כסף לזה כמובן אני תמיד פתוח לתרומות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

חחח לא אחי סתם משחק פה ושם תחרוש תחרוש עם כרטיס כזה יהיה טוב :xyxthumbs:

6800GS יספיק לי כדי להריץ משחקים פה ושם כי אני לרוב גולש או מוריד

אבל כמובן עם יהיה כסף ויספיק לי לכל השטויות מסיב אני אקנה 7800GT חחח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חורש (חורש) אני לצערי תקוע כרגע אם מחשב שלא נותן לי להריץ את המשחקים שאני רוצה באופן נורמלי (אם בכלל)

שיבוא הכרטיס מסך החדש אני ירכיב הכול ויתחיל לחרוש.. משחק אחרי משחק.. (לסיים גם לא רק לשחק).

אני אחד מתוך אלפים שחכה משנת 2000 לדום3 ועד שזה יצא זה לא עלה לי כמו שצריך על המחשב..

אז שתבין כמה אני מחכה... שלא נדבר על קוול אוף דוטי החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהוא יחזיק עד 5 שנים כמובן לא יריץ הכול חלק כמו היום אבל יריץ..

וגם במידה ולא אפשר להוסיף עוד אחד או למכור את זה ולקנות שתיים חדשים לSLI.

;D

.

אתה חולם עוד פחות מישנה יגיע הDX10 ולא תוכל להפעיל את כל האפקטים ולא משנה כמה 7800 יהיה לך

חוץ מיזה דום3 מממממממשששששעעעעעעעעעממממממממממממםםםםםםםםם

אתה חושב שהמעבד שלך יחזיק 8-10 שנים והכרטיס 5 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חולם עוד פחות מישנה יגיע הDX10 ולא תוכל להפעיל את כל האפקטים ולא משנה כמה 7800 יהיה לך

חוץ מיזה דום3 מממממממשששששעעעעעעעעעממממממממממממםםםםםםםםם

אתה חושב שהמעבד שלך יחזיק 8-10 שנים והכרטיס 5  :lol:

סתכל לא אמרתי שהוא יעבוד בצורה "חלקה" אבל הוא יעבוד נכון? זה מה שהכי חשוב,

הוא שנה הוא לא יהיה ברמה כמו ה5200FX זה הכי חשוב.

הוא יחזיק כמה שנים טובות, כמובן שהוא יגיע בסופו של דבר למצב שהוא יתחיל לקרטע והוא לא יוכל לעמוד בכול האפקטים (אבל זה לא ממש משנה)

כל עוד הוא סוחב אז בשבילי זה מצויין.

ולמה שהמעבד שלי לא יחזיק 10 או 8 שנים?

יש לי בבית 4 שקניתי בשנת 2000 והוא עד עכשיו עובד מצויין וגם לחברים שלי והוא עד היום עובד להם ומתפקד בצורה מצויינת!

מעבד זה לא משהו שמחליפים כול 4 5 שנים ואם אתה חושב שזה אז תתעורר!

ותקח בחשבון שהמעבד כרגע לא מנוצל 100 אחוז במשחקים ובתכונות.

ובשבילך דום3 משעשמם... אני יצא לי לשחק בו 5 דקות...

שאני יסיים אותו אני יגיד לך אם הוא משעמם (למרות שלפי מה שהפסקתי לראות הוא לא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כרטיסי הלידטק(כמעט כולם)

מגיעים עם ספלינטר סל:פנדורה מחר (P: תרגום חופשי) ונסיך פרסיה (נראה לי שסאנדס אוף טיים אבל אני לא בטוח אם זה זה או ואריור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתכל לא אמרתי שהוא יעבוד בצורה "חלקה" אבל הוא יעבוד נכון? זה מה שהכי חשוב,

הוא שנה הוא לא יהיה ברמה כמו ה5200FX זה הכי חשוב.

הוא יחזיק כמה שנים טובות, כמובן שהוא יגיע בסופו של דבר למצב שהוא יתחיל לקרטע והוא לא יוכל לעמוד בכול האפקטים (אבל  זה לא ממש משנה)

כל עוד הוא סוחב אז בשבילי זה מצויין.

ולמה שהמעבד שלי לא יחזיק 10 או 8 שנים?

יש לי בבית 4 שקניתי בשנת 2000 והוא עד עכשיו עובד מצויין וגם לחברים שלי והוא עד היום עובד להם ומתפקד בצורה מצויינת!

מעבד זה לא משהו שמחליפים כול 4 5 שנים ואם אתה חושב שזה אז תתעורר!

ותקח בחשבון שהמעבד כרגע לא מנוצל 100 אחוז במשחקים ובתכונות.

ובשבילך דום3 משעשמם... אני יצא לי לשחק בו 5 דקות...

שאני יסיים אותו אני יגיד לך אם הוא משעמם (למרות שלפי מה שהפסקתי לראות הוא לא).

תיראה המיפרט שלך מאוד חזק ומעבד כפול זה החלום הרטוב שלי היום :-*אבל אתה לא מבין כניראה כמה משמעותי התמיכה בDX חומרתית במישחקים

של WIN ולי יש ניסיון מר מהעבר שיתחלף בזמנו הDX8 ל9 וביגלל זה הביצועים של הכרטיס שלי ירדו מאוד למרות שהיה לי כרטיס חזק בזמנו :pissed:

חוץ מיזה עד כמה שאני זוכר לא היה 4 ב2000 וגם אז הפנטיום 4 הראשונים לא מתאימים למישחקים של היום

ואני לא מזלזל ביכלל במיפרט המיפלצתי שלך אבל צריך לזכור שחומרה זה לא מספיק צריך גם תוכנה שתומכת בחומרה ואני לא חושב שעוד 4 שנים

יפתחו מישחקים שיתאימו בימיוחד ל7800 או ל2- 7800 מחוברים בSLI זה פשוט לא עובד ככה

ובעינין דום בשעה הראשונה אתה מזיל ריר אבל ככל שהזמן עובר ואתה עושה אותם דברים ורואה אותם מיפלצות אתה מתחיל לישתעמם יותר ויותר ובסוף המישחק

אתה באותו רמת שיעמום של ליצפות באודטה(כן עד כדי כך) :s07:

ודבר אחרון בנוגע למעבד אני מאמין שהוא יחזיק איזה 5 שנים כי מעבד כפול 64 ביט זה הדור הבא הדור של היום זה האטלון 64 הרגילים והפנתיום 64 הרגילים

אבל בנוגע לכרטיס מסך ביגלל חוסר התמיכה בDX10 העתידי תיצתרך לוותר על יותר מידי אפקטים בעתיד ואני לא חושב שהוא יעבור ת3 שנים בלי לוותר על

יותר מידי אפקטים עתידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך,

אני יודע שמתי שיעברו לDX10 אז לא יהיה על מה לדבר בכלל על נושא של אפקטים, ואני יוותר.. ואני יודע מה המשמעות שלו במשחקים.

זה עדיין לא אומר שהוא לא יפעיל לי משחקיםבצורה תקינה.

סתכל תקח בחשבון שאנחנו תמיד מתקדמים, היום יש 9 ? מחר 10? עוד שנה 11! זה לא משנה הרבה..

במידה ויצא 10 עוד שנה שנה וחצי זה לא משחק תפקיד כי עד אז אלוהים גדול. (אני נמצא על עכשיו לא על עוד שנה שנתיים..)

ובקשר לפנטיום 4, הוא יצא באמת ב2000 סוף 2000 תחילת 2004 וכן הראשונים לא היו משהו (בכללי)

מעבד זה משהו שהולך עם הבן אדם ליותר משלוש שנים, יש כאן אנשים עם מעבד 4 שמשדרגים כרטיס מסך זיכרונות (וכן כן אפילו את המסך)

ובמעבד לא נוגעים.. יש כאלו שזה מספיק להם.. (אז אולי המחשב מקרטע טיפונת) אבל הכי חשוב שהם מסופקים מזה.

בקשר לנושא של דום3:

סתכל זה לא שלא שחקתי יצא לי לשחק פה ושם קצת.. שמתי לב שזה חוזר על עצמו והמפות נראות פחות או יותר אותו הדבר..

אני חכיתי למשחק הזה הרבה בשביל לא לשחק בו חח... גם ככה אני יסיים אותו תוך יומיים שלוש.

אני מעוניין לראות את האפקטים שלו על המחשב, שחקתי בו על מחשב דיי בסיסי.. לא היה משוהו משהו.. (רק הטעינה לקחה משהו כמו 3 4 דקות חח)

כרטיס מסך אני בטוח שבסביבות ה5 וחצי גג 6 אני יחליף אותו ולא משנה אם יהיו תקיעות או לא יעלו משחקים או כול סיבה אחרת.. אני פשוט יחליף.

אבל מעבד אני יודע בוודאות שב 8 - 7 שנים הבאות פשוט אין סיבה להחליף אותו... מעבד הולך איתך הרבה שנים.. זה מהחלקים שאם חס וחלילה

משהו לא קורה לו פשוט אין סיבה להחליף. (אלה אם כן הוא כבר לא מתפקד).

אני אומר את זה בתור מישהו שיש לו שלוש (במחשב הישן) ודום שלו עלה לו בצורה בסיסית (עם תקיעות בטעינה) ובמהלך המשחק פה ושם..

ואני קניתי את המחשב בסוף 99 תחילת 2000.

ותודה לך על התגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...