שרון החליט לפרוש מהליכוד - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרון החליט לפרוש מהליכוד

Deddy

Recommended Posts

ככה שנישאר לי להצביע שינוי

על תעשה את הטעות הזאת!!

אני עשיתי אותה לפני שלוש שנים. והנבלות האלה הפנו את הגב לבוחרים שלהם!!

אני הפעם הולך אם ליברמן! היחידי שעומד מאחורי העקרונות שלו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה עוזר לך שהוא עומד מאחורי העקרונות שלו כשהוא כל הזמן באופוזיציה?

ושינוי זה הרע במיעוטו. הם אמנם לא עשו יותר מדי מהפכות כמו שהם חשבו לעשות אבל לפחות הם הוציאו את ש"ס מהקהליציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושינוי זה הרע במיעוטו.

אם זאת הברירה שיש לנו בארץ לגבי הנציגים שלנו בכנסת!!

עדיף לברוח מפה כמה שיותר מהר!

מה עוזר לך שהוא עומד מאחורי העקרונות שלו כשהוא כל הזמן באופוזיציה?

אז בו ונוציא אותו מהאופוזיציה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להיות "בעד הדרך של שרון" צריך לדעת מה הדרך של שרון... ואני בספק אם מישהו יודע מה הדרך הזו, כולל שרון עצמו.

רוצים תחזית?

ליכוד: 23-26 מנדטים.

עבודה: 20-23 מנדטים.

שרון: 12-15 מנדטים.

"הדרך של שרון", כפי שאני רואה אותה, היא חבירה למפלגת העבודה. הרבה ברירות אין לו, הרי אין סיכוי שמפלגת "הפקרות לאומית" תקבל יותר משישים מנדטים, אפילו לא עם פרס. הוא יהיה חייב להקים קואליציה עם הליכוד או עם העבודה. אם הוא ילך עם הליכוד, הוא יהיה במצב גרוע יותר מכפי שיש לו כיום, עם יותר "מורדים" שמאורגנים טוב יותר ושעליהם הוא לא יכול לאיים בהדחה או בפרישה. אז הוא חייב ללכת לקואליציה עם העבודה.

העבודה בראשות פרץ ממוקמת קרוב מאד למר"ץ-יח"ד. תנחשו איפה זה שם את שרון. רמז - זה לא במרכז ובטח לא בימין.

לדעתי הניחוש שלך שגוי לחלוטין - שרון עצמו שווה 20 מנדטים שהם מצביעי ליכוד, שינוי ועבודה. יחד עם אנשים אחרים המפלגה שלו מגיעה לאזור ה-30 מנדטים. מפלגת העבודה יחד עם עמיר פרץ התחזקה בעיירות הפיתוח ובאזורים עניים ולדעתי היא צפויה ל-27 עד 28 מנדטים. לליכוד אין מנהיג אמיתי ורוב העם לא אוהב את ביבי ולא יצביע ללנדאו. זה משאיר את הליכוד עם פחות מ-20 מנדטים. שרון יכול לחבור לשינוי ולמפלגות הדתיות כדי להרכיב ממשלה או שהוא יכול לחבור לעבודה ולעוד מפלגה כדי להקים ממשלה. לליכוד אין שום סיכוי להקים ממשלה כאשר המפלגה של שרון, מפלגות השמאל והערבים לא יחברו אליו. כמו כן הדתיים לא ממש מעוניינים לחבור לליכוד ככה שרק נס ימליך את הליכוד בממשלה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)מה עוזר לך שהוא עומד מאחורי העקרונות שלו כשהוא כל הזמן באופוזיציה?

2)ושינוי זה הרע במיעוטו. הם אמנם לא עשו יותר מדי מהפכות כמו שהם חשבו לעשות אבל לפחות הם הוציאו את ש"ס מהקהליציה

לגבי 1 נכון אבל אם יהיה לו מספיק כוח הוא יוכל להכנס גם לקואליציה(אם אנשים כמוך יצביעו עבורו)

לגבי 2 נו ואז מה שהם הוציאו את שם מהקואליציה מה זה הועיל לך הם עדין(החרדים) מקבלים כסף בלי לתרום למדינה(רובם) כמעט כלום חוץ מאבטלה ועוני(ואולי גם קצת עזרה דמוגרפית ::)) ושינוי גם עכזבה אותי חשבתי שהם ילחמו בכפיה הדתית ובסוף הם נסחפו הם מבחינתי מיצגים את השנאה לדת היהודית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להצביע ולכן ההקמה של מפלגה חדשה לא נותנת לי "עוד אופציה".

אבל מן הסתם ככה הקולות של הליכוד יתפצלו, ולדעתי שרון יהפוך להיות מפלגת מרכז, לא ימין.

וככה יכול ליהות שיהיה רוב שמאלני בכנסת...

לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם שרון יקח את המפלגה החדשה שלו ברצינות ולא יכניס לשם חברי מרכז ועסקנים אחרים, אלא אנשים מקצוענים שעד כה לא דרכו בפוליטיקה כי הם "לא פופולאריים".

כשראיתי את הרשימה של הששים להצתרף הגעתי למסכנה שזה יהיה פשוט הרפש המסוננת של הליכוד - כל הסופר-מושחתים או שלא יודעים מהחיים שלהם.

בבקשה, נבחרת ה"חלומות", אעלק:אהוד אולמרט, ציפי לבני, גדעון עזרא ואברהם הירשזון וכן חברי הכנסת עמרי שרון, מרינה סולודקין, זאב בוים, רוני בר-און, מגלי והבה, אלי אפללו ורוחמה אברהם. אותו חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהרפש של הליכוד אכן עובר למפלגה של שרון אך הרפש העיקרי והמושחת שהוא מרכז הליכוד נשאר במקומו. כמו כן הרבה חברי כנסת מושחתים נשארו בליכוד ולא עברו למפלגתו של שרון ככה שהליכוד ישמור על מעמדו כמושחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה? כי אני חשבתי שהמפלגה החדשה שלו תהיה המיץ של הזבל. אה, אופס, היא כן כזאת.

חבל, חבל שהוא הכניס את כל הבהמות תחת כנפיו שנית, אחרת אולי אפילו הייתי תורחת לצאת מהבית ולהצביע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינוי -מדברים הרבה ולא מזיזים כלום

ליכוד -מלוכלכים שדואגים בעיקר לעצמם

העבודה+פרץ-סכנה גדולה לכלכלה והמון מובטלים וענים

חרדים-ליזרוק תכסף על טימטום

מרץ-יתנו תאמא של המדינה לפלשתינים

ערבים-יתנו תמדינה

ימין קיצוני-מילחמת עולם 3

שרון-הרבה שחיתות אבל יפנה עוד מיתנחלים ובעתיד זה יעזור הרבה לכלכלה ולדמוגרפיה

אני בוחר=ירוקים-אולי יצליחו לנקות תמדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרון יכול לחבור לשינוי ולמפלגות הדתיות כדי להרכיב ממשלה

שינוי ודתיים ביחד?! כן, בטח. אם הוא יצליח בזה, שלום עם הפלשתינאים יהיה כבר משחק ילדים. מה שמשאיר את האופציה השניה:

או שהוא יכול לחבור לעבודה ולעוד מפלגה כדי להקים ממשלה.

וכדי לצרף לקואליציה מפלגה גדולה, אתה חייב ללכת לקראתה. כלומר כדי להקים ממשלה, שרון יהיה חייב לפנות שמאלה. וזה בדיוק מה שאמרתי. הוא יציג את עצמו לבוחרים כמרכז-ימין מתון, אבל אחרי הבחירות יחבור לשמאל. בדיוק כפי שעשה בתוכנית ההתנתקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינוי ודתיים ביחד?! כן, בטח. אם הוא יצליח בזה, שלום עם הפלשתינאים יהיה כבר משחק ילדים. מה שמשאיר את האופציה השניה:

וכדי לצרף לקואליציה מפלגה גדולה, אתה חייב ללכת לקראתה. כלומר כדי להקים ממשלה, שרון יהיה חייב לפנות שמאלה. וזה בדיוק מה שאמרתי. הוא יציג את עצמו לבוחרים כמרכז-ימין מתון, אבל אחרי הבחירות יחבור לשמאל. בדיוק כפי שעשה בתוכנית ההתנתקות.

שינוי והדתיים יכולים לשבת ביחד כי לשניהם יש אינטרסים והתחייבויות כלפי ציבור הבוחרים שלהם ויש גבול עד כמה הן יכולות לשבת באופוזיציה. שרון לא הולך שמאלה כאשר הוא חובר עם העבודה כי הוא צריך עוד מפלגות יחד איתו והוא כנראה ייקח את שינוי ו/או את הדתיים שיאזנו את הנטייה שמאלה. כמו כן תוכנית ההתנתקות היא ממש לא תוכנית שמאלנית אלא תוכנית שכל מפלגה כמעט יכולה לבצע והיא מהווה תוכנית מדינית-ביטחונית בלי גוון פוליטי כלשהו (למעט אי היותה תוכנית ימנית קיצונית שתומכת בארץ השלמה).

לפי דעתי כדאי ללפיד להתחיל מגעים לחיבור שתי המפלגות כי כרגע זה ניראה שמפלגת שרון לוקחת מהמנדטים של שינוי

לא רק המפלגה של שרון נוגסת לשינוי במנדטים אלא גם מפלגת העבודה ושינוי צפויה לאבד מחצית מכוחה בכנסת אם היא לא תחבור למפלגתו של שרון.

מפלגתו של שרון תיקרא באופן רשמי "קדימה" ותורכב מהשרים אהוד אולמרט, ציפי לבני, מאיר שטרית, גדעון עזרא ואברהם הירשזון וכן חברי הכנסת עמרי שרון, מרינה סולודקין, זאב בוים, יעקב אדרי, רוני בר-און, מגלי והבה, אלי אפללו ורוחמה אברהם. יחד עם אריאל שרון. אליהם צפויים להצטרף אבי דיכטר (ראש השב"כ לשעבר), גבי אשכנזי (סגן הרמטכ"ל ואלוף בצה"ל), חיים רמון ועוד מספר אישים בכירים שמנהלים מגעים.

הסטטוס הנוכחי של סיעת שרון היא סיעה מפולגת (מתוך הליכוד). כפועל יוצא מכך היא תקבל מימון וזמן מסך בטלוויזיה וברדיו על חשבון הליכוד שממנו הם פרשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...