שרון החליט לפרוש מהליכוד - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרון החליט לפרוש מהליכוד

Deddy

Recommended Posts

שרון החליט סופית לפרוש מהליכוד ולהקים מפלגה חדשה...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3172187,00.html

נ.ב. רציתי גם להכניס סקר האם אתם תצביעו בגלל זה לליוכד או שתצביעו בגלל זה למלפגה החדשה שלו או שתצביעו בגלל זה לעבודה בכלל או שזה לא ישנה את ההצבעה שלכם... אבל אין לי מושג איך להכניס סקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יהיה מעניין לראות מה יקרה והאם זה יפגע בליכוד

הבעיה בישראל זה שרוב האנשים מצביעים לאותה מפלגה לא משנה אם היא אכזבה אותם או אפילו תומכת במה שהם מאמינים

הם פשוט לא משנים מפלגה משהו שאני לא מבין

יהיה עכשיו גם מעניין לראות אם פרס יצטרף אליו זה בכלל יכול להיות חגיגה

תאהבו או תשנאו את שרון

אבל הוא פוליטקאי גאון אחד הטובים בעולם ובטח אחד הטובים שהיו בישראל אם לא הטוב שבהם

אם הוא רוצה משהו הוא ברוב המקרים מקבל את מבוקשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתם כבר את אוכלי הנבלות ששים לרוץ אחריו כמו זנב למפלגה החדשה? רמון, אולי האיש המושחת בעבודה, החזיר תמיד יימצא בוץ.

ההחלטה להקים מפלגה חדשה עם מצע שונה היא רעיון מבורך בהחלט אבל אם עכשיו הוא יצרף לשם את כל פורשי הליכוד ועוד את גבריאלי, שטרית ועזרא, אז באמת אלוהים יעזור לנו... ההחלטה לצרף פרופסור נשמעת לי טובה, בנאדם שמבין עניין ולא אחד סתם שזכה בתפקיד אבל באמת נדמה לי שהוא הולך לצרף חברי ליכוד פורשים ללא מכרז, ללא בחירות והתפקדות. זה נשמע לי דבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א דבילי לפחות בהתחלה הוא חייב כל עזרה שהוא יכול לקבל מה הבעיה אחר קח להעיף אותם ולהדיח מי שהוא לא צריך!!

נראה מה יהיה אם המפלגה החדשה שלו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בוחר באף אחד מעולם לא בחרתי ולעולם לא אבחר מישהו :xyxthumbs:

ועמיר יוסף סטלין גנונשלוילי אלטיזאחין פרץ בשבילך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכנסת תפוזר אז תוך 90 יום הולכים לבחירות חדשות. למיטב ידיעתי הממשלה הופכת לאחר פיזור הכנסת לממשלת מעבר שממנה אי אפשר להתפטר או לפרוש ואי אפשר להצביע אי אמון כנגדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד הדרך של שרון ולפי דעתי הוא אחלה ראש ממשלה אבל אני לא מסוגל להצביע לו רק בגלל השחיתות.

בסטאלין אני בחיים לא יבחר כי הוא לא דואג לאינטרסים שלי.

והליכוד גם כן מושחתים, ככה שנישאר לי להצביע שינוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להיות "בעד הדרך של שרון" צריך לדעת מה הדרך של שרון... ואני בספק אם מישהו יודע מה הדרך הזו, כולל שרון עצמו.

רוצים תחזית?

ליכוד: 23-26 מנדטים.

עבודה: 20-23 מנדטים.

שרון: 12-15 מנדטים.

"הדרך של שרון", כפי שאני רואה אותה, היא חבירה למפלגת העבודה. הרבה ברירות אין לו, הרי אין סיכוי שמפלגת "הפקרות לאומית" תקבל יותר משישים מנדטים, אפילו לא עם פרס. הוא יהיה חייב להקים קואליציה עם הליכוד או עם העבודה. אם הוא ילך עם הליכוד, הוא יהיה במצב גרוע יותר מכפי שיש לו כיום, עם יותר "מורדים" שמאורגנים טוב יותר ושעליהם הוא לא יכול לאיים בהדחה או בפרישה. אז הוא חייב ללכת לקואליציה עם העבודה.

העבודה בראשות פרץ ממוקמת קרוב מאד למר"ץ-יח"ד. תנחשו איפה זה שם את שרון. רמז - זה לא במרכז ובטח לא בימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...