שרון החליט לפרוש מהליכוד - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרון החליט לפרוש מהליכוד

Deddy

Recommended Posts

טוב השאלה מה זה איכות חיים טובה בכל המידינות יש אנשים עם אכות חיים טובה יותר ויש אנשים עם אכות חיים פחות טובה

והסיבה לכך שאין מדינות כאלו(או לפחות אני לא מכיר) זה כי העולם של היום (במיוחד ארה"ב)דורס כל נסיון להקים משטר לא דמוקרטי

וליו דווקה דקטטורי אלא גם קמוניסטי ופשיסטי וכל משטר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אבל עדיין יש מדינות כאלה למשל שרק לפני שבוע בערך בוש "דרש" מנשיא להחליף את המשטר בדמוקרטיה ולתת לאזרחים חופש בחירה ויותא עצמאות!!

הוא חיי בסרטים חחחחח הוא דרש מסין חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol: :lol: :lol:

טוב עזבו את זהלפני שיבוא מנהל עצבני ששתה משהו וימחוק לנו הודעות חחח :lol: :lol: :lol:

סך הכל לא ממש איכפת לי ששרון פרש פרש אז פרש אני לא מצביע ולא הולך להצביע אף פעם!! סוף סיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות החיים והכלכלה של המדינות הנורמאליות התייצבו בזמן שילטון דיקטטורי, ורק אחרי שנפתרו כל הסיכסוכים, הפנימיים והחיצוניים, הן יכלו להרשות לעצמם דמוקרטייה. גם במדינות שלכארה לא הייתה דיקטטורה בזמן "שיפור המצב", הייה מישטר מעבר כולשהו, שפעל כמו דיקטטורה לכול דבר, רק ניזהר לא לעשות טעויות כדי שיבחרו בו לכשיהיו הבחירות. באירופה אחרי מלחמת העולם השנייה לא היו דמוקרטיות, אלא משטרי מעבר שדאגו לייצב את המצב, ורק אחרי זמן כלשהו (בחלק מהמדינות כמה שנים אם אני זוכר נכון) היו בחירות דמוקרטיות. ולסוג כזה של פיקוח התכוונתי...

בהתנתקות שרון פעל כמו דיקטטור. תאכלס, ההתנתקות הייתה צריכה להתבצע מתישהו, ורק שרון יכול הייה לבצע אותה. זה הייה הדבר הנכון לעשות (אני הייתי ממש נגד, כי זו ממש לא הייתה הדרך ולא הזמן שבה זה הייה צריך להתבצע...), ושרון, למרות ההתנגדות עשה אותו. הבעייה שכאן שרון די נתקע, אין לו שום תוכנית לעתיד, ובגלל זה אני לא אבחר בו. בגלל זה ובגלל השחיתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...