מבקש המלצה למאווררים למארז.. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למאווררים למארז..

semi-t

Recommended Posts

הarctic cooling מצויינים,הרבה יותר שקטים,וגם עולים פחות

הם אולי כאלה אבל לי יש בעיה איתם.. הם מיועדים רק להוצאת אוויר מן המארז החוצה,

כלומר צריך להרכיב אותם רק בתור מאווררים אחוריים.. ולי כבר יש אחד של 120 מאחורה..

אני צריך 3 מאווררים שיכניסו אוויר למארז..

2 מקדימה (כשאחד יקרר את הדיסק הקשיח)

1 מהצד לקירור ה- GPU

מישהו ממליץ על תחליף דומה לחברה הזו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם אולי כאלה אבל לי יש בעיה איתם.. הם מיועדים רק להוצאת אוויר מן המארז החוצה,

כלומר צריך להרכיב אותם רק בתור מאווררים אחוריים..

לא מבין יש מאווררים שטובים רק להוצאת אוויר ויש כאלו שטובים להכנסה ?

אם אתה קונה את ה 120 וצריך מאוורר מ-מ-ש שקט יש את ה Turbine שדוחף כ 38CFm ובכלל לא שומעים אותו

תודה על הלינק שמתי לב שהמאווררים האלו באים בכמה מהירויות: 1000/2000/3000 מי מהם מומלץ מבחינת שקט ודחיפת אוויר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין יש מאווררים שטובים רק להוצאת אוויר ויש כאלו שטובים להכנסה ?

הנה התשובה שלך באחת התמונות מטה:

http://216.239.39.104/translate_c?hl=es&ie=UTF-8&oe=UTF-8&langpair=es%7Cen&u=http://www.toxico-pc.com/reviews/acarcticfan3.php&prev=/language_tools

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל תקרא טוב.. אני צריך 3 מאווררים של 80 .. אני לא צריך של 92..

ואני צריך ש-2 מהם יפעלו ע"י חיישן.. כדי שאחד יקרר את הדיסק הקשיח ואחד את הכרטיס מסך..

והשלישי שסתם ישאב אוויר למארז.. קפיש? :P

מישהו סוף סוף יכול להמליץ לי על 3 טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז מה אתה משגע אותי...

אמרתי לך בהודעה לפני תקנה את הערכה של ה4X80, חיישן לא מותאם לכרטיס מסך, הSF2 לדוגמא הוא מאורר מארז ועליית המהירות על פי טמפ' מותאמם לטמפ' במארז, תראה לי מארז שבמנוחה הוא על 50 ובמאמץ יכול להגיע ל80??!

אז עם ה4X80 יש לך שליטה על כל המאוררים ככה שאם אחד רועש אתה יכול להוריד בהתאם לטמפ' ואם הם לא יפריעו לך אז תן להם לפעול...

נגיד אתה במשחק, אתה מעלה הכל ללמעלה כי לא אכפת לך, אבל כשאתה ישן אתה מחליש עד למינימום פגיעה בטמפ'.

3 למארז שלך, 1 לכרטיס מסך.

אם תסתכל באתר של TT:

http://www.thermaltake.com/dcfans/smartfan/a1357.htm

תראה שאני צודק.

הSF2 מגיע לפול ספיד שזה מאוד רועש-יש לי אחד, ב55 מעלות, טמפ' מנוחה+-(יותר מינוס אלא אם כן אתה בOC) של הרבה מאוד כרטיסי מסך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Crazy Zone..

ומה אם אני יקנה 3 מאווררים רגילים של Tt כאלה:

http://www.thermaltake.com/dcfans/standard/8025a.htm

הם גם באים עם חיבור 3 פינים עם חיישן כזה לא?

נ.ב

בקשר להצעה שלך לקנות 4 מאווררים של 80..

איפה אני יתקע את המאוורר הרביעי??? יש לי רק 3 מקומות ל-80 מ"מ..

ואני גם לא כל כך אוהב את כל הפאנלים האלה לשליטה.. אני יותר מעדיף שהמאוורר לבד יחליט.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לי מתן אם יותר נוח לך.

תבדיל בבקשה בין חיבור 3PIN שהוא חיבור עם שלוש חוטים - מתח והארכה בנוסף לקריאת RPM לבין חיבור מולקס- רק מתח והארכה לבין חיבור לחיישן טמפ'.

המאוררים שהבאת לא באים עם חיישן טמפ' ואין אפשרות לחבר להם אחד, רק המאוררים מסדרת SF2(סמארט פאן) מגיעים עם חיבור לחיישן ואף באים עם בורר מהירות משלהם, בחוט או בPCI.

המאורר שהבאת יעלה יותר יקר - כלומר 3 מאוררים יעלו לך יותר יקר או כמו 4 מאוררים + פאנל שזה מטומטם.

שום מאורר מארז לא יתן לך שליטה טובה במהירות על ידי טמפ', שוב כמו שאמרתי, אם ניקח לדוגמא את הSF2, אם תשים אותו מתחת לכרטיס המסך ואת החיישן שלו קרוב/מעל הליבה שפועל ב40-55 מעלות במנוחה לרוב כרטיסי המסך זה אומר ש90% מהזמן הוא יפעל על עוצמה מלאה וזה כמו מקדחה שחופרת לך בראש ובחלק מן הזמן הוא יהיה עדיין רועש ועדיין מפריע רק לא עוצמה מלאה וכשתשחק משחקים הוא יחפור לך בראש, כלומר תדמיין שסה"כ 95% מהזמן יש לך מקדחה דלוקה לידך.

כל הקטע בפאנל זה לשלוט, אם אתה משק משחק, תשים על פול(בהנחה שבפול המאורר אכן מפריע לך כי המאוררים שהבאתי לך לא מאוד רועשים אבל ניתנים להבחנה) כשאתה הולך לישון תמניך עד שלא יפריע לך.

ובוא תבהיר לי משהו - יש לך 2X80 מקדימה, 1X80 בצד ו1X120 מאחורה?אז מה הבעיה?הרי אתה שם אחד מתחת לכרטיס מסך.

ובמידה וזה לא המצב אז קודם כל יש לך מאורר ספייר והמחיר עדיין מאוד משתלם, שנית אפשר למצוא לו שימושים! אתה יכול לשים אותו בחלק הפנימי של המארז על ספק הכוח, בדומה לספקי KSP אם ראית...או בעתיד לקדוח חור בגג המארז ולעשות אגזוז למחשב...או אפילו לשים מתחת להארד דיסק שיקרר אותם.

לא חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מתן.. אם אני יקח את ה4 של 80 + פאנל שהצעת לי... יש אפשרות לא לחבר אחד ולשמור אותו בצד בינתיים נכון?

כי אני סה"כ צריך 3 בינתיים..

מקסימום אני ישים עוד אחת מתחת לדיסק הקשיח.. או שאני ישמור אותו כספייר..

איך ממקמים את החיישנים שלהם?

הכרטיס מסך שלי - הליבה עומדת על 55.. והמסביב (Ambient) עומד על 40.. אבל בקיץ זה יהיה יותר.

בטח הדיסק הקשיח גם עומד על איזה 38 ככה לפי אוורסט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מכריח אותך לחבר את כולם:D אישית מכיוון שאתה לא רוצה לעשות חור בגג הייתי שם אותו מתחת להארד דיסק, הספק מסתדר.

אין להם חיישנים! הם לפי הפאנל בלבד, או שאתה נותן להם את מלוא צריכת החשמל שלהם והם עובדים במלוא עוצמה או שאתה מחליש אותם עד שלא תשמע או עד שלא יפריע לך, והם גם לא כזה רועשים ודי חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש.

שמע חבר אחד בנתיים למתחת להארד דיסק..למה לקפח?חח תשמור עליו בריא...

ואם אתה רוצה דרכים כיצד לחבר מתחת לכרטיס מסך או מתחת להארד דיסק שאל ואסביר לך...עשיתי את זה אצלי(מאוררים אחרים וגדלים אחרים אבל אותו עקרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שבגלל זה בדיוק רציתי 3 מאווררים..

כי במארז שלי יש 3 מקומות..

http://www.antec.com/productImage.php?ProdID=61088#

1 של 120 מאחורה שבא מובנה עם המארז

2 מקדימה כשאחד נושב על הדיסק הקשיח ומתחתיו אחד שנושב לתוך המארז

1 בדלת בצד מול הכרטיס מסך..

(יש לי עוד חור של 92 בצד מעליו עבור המעבד אבל אני לא צריך.. כי יש לי BT.. וחוצמזה הוא סתם יכניס יותר אבק)

אתה מכיר איזה פילטר שאפשר להצמיד לרשת בצד מול המעבד אצלי?

אולי חתיכה של רב-מגבת של סנו? :lol:

נ.ב

---

Arctic Silver 5 היא משחה טובה?

למה כי עם ה-BT באה משחה מעפנה כזו בשקית.. משהו לא מזוהה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך תמונה כשהמארז פתוח שאני אבין איפה ה92 נכנס בדיוק?

לפי מה שאתה אומר אתה לא צריך את ה80 הנוסף להארד דיסק, אני הייתי שם אותו מתחת לכרטיס מסך שאיזה שיפצור, כמו שאני ורבים עושים או לספק.

AS5 נחשבת לאחת הטובות, לא בטוח בכמה יותר טובה מזאת שבאה עם הBT...אם בכלל.

אממ יש פילטר האמת...רק שתדע שזה מוריד את כמות האוויר שנכנס. הבעיה היא שאני לא זוכר באיזה חנות ראיתי את זה:| אני אחפש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...