Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 105 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

פעם זה עבד אבל עכשיו אחרי הפרמוט כל ההגדרות נעלמו אז אני לא יודע איזה הגדרה שיניתי...

שפותחים תיקייה של BOOKMARKS (עם לחצן אמצעי) זה דורס את הטאבים הקיימים איך אני גורם לו לא לדרוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 תוספות חדשות

[כל מיני דברים שלא קשורים, ציטוט שלי ממקום אחר]

בכל מקרה, הדפדפן שלי עבר דיאטה, אין לו מליון טעעעבים פתוחים עכשיו, אולי 5-6 וזהו..

(תודות ל Read-It-Later :smile1: )

וגם - Firesizer

שטוב למעצבים ואנשים עם מסך ענק שרוצים לשנות את גודל הדפדפן לרזולוציות שונות, בלי לשנות את רזולוציית המסך עצמה.

31043103be2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, תגידו, איזה פאצ'/תוסף אני צריך להתקין לפיירפוקס בשביל שאם לדוגמה נופל לי הדפדפן כי העמסתי עליו ב30 לשוניות(סתם דוגמה) , אז בפעם השניה שאני נכנס אחרי שהוא קרס ונעלם מהתהליכים(יישומים), הוא שואל אותי האם ברצוני לפתוח את כל האתרים בלשוניות שגלשתי בהם מקודם בעקבות הקריסה ואתה בוחר לו מה לעשות.

יש למישהו מושג לגבי זה?

אפשר אולי לינק?

וד''א:, אני משתמש בגירסה 1.5.0.12 ,ואני יודע שזה אוטמטית החל מגירסה 2, אך היא לא נוחה לי בכלל, ולכן אני מעדיף להישאר עם ה1.5 כי אני עובד איתה כבר הרבה הרבה זמן.

וענו לי שכדאי ואף מומלץ מאוד לעדכן ולשדרג לגרסה 2 בגלל שהפיתוח של 1.5 הופסק, ואני לא אקבל עידכוני אבטחה

אז רציתי לשאול איך איך אני מגדיר לדפדפן בידיוק שיראה לי את כל הרשימה של האתרים שגלשתי בהם פעם שעברה, ויעשה אפשרות שהאם ברצונך לפתוח את כל מה שהיה מפעם אחרונה כן/או לא

כי העניין הוא, בהתחלה בכלל הוא לא שאל אותי, זה לא היה ככה ברירת מחדל , הצטרכתי להגדיר לו, ע''י כניסה לכלים , אפשרויות, ושם בהתחלה למעלה בלשוניות(כאשר נפתח: ) אז בחרתי "הצג את הלשוניות והחלונות שלי מפעם אחרונה". ואוקי, זה עובד, בדקתי, פתחתי כמה לשוניות, גלשתי כמה דק', יצאתי, נכנסתי, והוא באמת נכנס במכה אחת לכל מה שההייתי בו בידיוק.

אבל אני לא רוצה שזה יהיה ככה ויאלץ אותי ויכריח להיכנס, אני רוצה שיתן לי את הזכות בחירה ויראה לי את הרשימת אתרים ואני כבר יגיד לו כן או לא כמו בדפדפן אוונט למשל. האם זה אפשרי לעשות את זה?

תודה.

הפוסט אוחד עם הסטיקי שנוגע לתוספות בפיירפוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את TAB MIX PLUS, אני לא יודע אם הגירסאות החדשות שלו עדיין כוללות את הפונקציה הזאת, אבל עד כמה שאני זוכר לפני ששוחרר FF 2 הוא היה יכול לעשות את מה שאתה רוצה.

2 תוספות חדשות

בכל מקרה, הדפדפן שלי עבר דיאטה, אין לו מליון טעעעבים פתוחים עכשיו, אולי 5-6 וזהו..

(תודות ל Read-It-Later )

הרחבה ממש מגניבה, הוספתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 תוספות חדשות

וגם - Firesizer

שטוב למעצבים ואנשים עם מסך ענק שרוצים לשנות את גודל הדפדפן לרזולוציות שונות, בלי לשנות את רזולוציית המסך עצמה.

31043103be2.png

לא מספיק scrap book בשביל לשמור דברים, צריך גם את read it later

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסכים איתי שיש לך כבר מעל 50 אקסטנשינס והגיע הזמן להודות שיש לך בעיה ;)

מקובל עלי, אבל איך זה יותר טוב מלעבוד עם בוקמרקס שמאורגנים בצורה טובה?

אתה יכול לשים בסרגל כלים שלך 2 תיקיות:

לקרוא

נקרא

וכו'

אני אטען עוד טענה לטובת scrap book, ושלא תחשוב שהרעיון של ריד איט לייטר לא קוסם לי, נגיד לקח לך שבועיים לחזור לאתר והוא כבר לא שם. לא היה עדיף לשמור אותו בscrap?

עריכה: הצלחתי לרדת לפחות מעשר טאבים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי מצליח להסתדר לבד עם בוקמרקינג מסודר, לא הייתי משתמש ברידאיט...

לא יודע, אני פשוט מוצא את הפתרון הזה נוח יותר מ SB או בוקמרקינג, זה מרגיש כמו פתרון שנבנה בדיוק בשביל אנשים כמוני.

(לא שהוא לא יכול להשתפר... יש לי תוכניות בשבילו)

הטיעון של "ואם הדף הזה ייעלם בעתיד" לא עובד, אז מה תעשה, תוריד ותצרוב את כל האינטרנט על דיסקים?

אהה, ואני אישית עדיין לא הגעתי ל 50 תוספים

Generated: Tue Nov 20 2007 21:58:34 GMT+0200 (Jerusalem Standard Time)

User Agent: Mozilla/5.0 (Windows; U; NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.9) Gecko/20071025 Firefox/2.0.0.9

Build ID: 2007102514

Enabled Extensions: [35]

Disabled Extensions: [8]

Total Extensions: 43

:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...