Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 100 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משהו מכיר תוסף שמעביר את המועדפים של לשל פירפוקס?

כמו כן על bookmark אתם ממליצים?

ויש אזשהו תוסף שמאפשר לי לערך את הקליק ימני? יש הרבה אפשרויות שאני פשוט לא צריך, וזה סתם מציק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש אזשהו תוסף שמאפשר לי לערך את הקליק ימני? יש הרבה אפשרויות שאני פשוט לא צריך, וזה סתם מציק לי.

רוב התוספים שאתה מתקין מוסיפים איזה קישור בקליק ימני, אז תעבור על ההגדרות של התוספים ותבדוק אם יש הגדרה לזה. (אני יודע של TAB MIX PLUS יש די הרבה אפשרויות לתפריט קליק ימני שאפשר בקלות להפעיל ולבטל, ואני בטוח שיש את אותם ההגדרות בתוספים אחרים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אתה יכול להעביר לא רק את ה'מועדפים' אלא את כול הפרופיל (כול התוספים כול ההגדרות):

כול המידע נמצא ב-

c:\Documents and Settings\<YOUR USER NAME>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\<SOME LETTERS AND NUMBERS>.default

פשוט תעתיק את כול התוכן של הספריה מהנייד למקום זהה במחשב (לפעמים נתקלתי בבעיות שעשיתי הדבקה בלי מחיקה קודם (כלומר למחוק מה שיש לך במחשב בבית))

אבל לפני שאתה עושה את זה פשוט תפעיל פעם אחת לפחות את FF כדי שהוא יצור את הספריה הזאת במחשב שבבית

אם אתה רוצה רק את המועדפים אז בתוך התקייה המדוברת יש קובץ בשם:

bookmarks.html

פשוט תעביר אותו וזהו

פשוט וקל

אם זה אז התהליך זהה רק שהספריה נמצאת ב:

/home/<YOUR USER NAME>/.mozilla/firefox/<SOME LETTERS AND NUMBERS>/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמועדפים עשיתי קובץ HTML והעברתי... לגבי זה שיכולתי להעביר את כל הפרופיל נזכרתי אחרי שנתתי את הנייד לתיקון שבו בין השאר פירמטו לי אותו :s07:

תודה בכול מקרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני מגבה בGMAIL את הפרופיל שלי כול כמה זמן

לא חבל על כול השעות של הקינפוג?

(דרך אגב, זה עובד גם למי שרוצה לעבור ללינוקס, התיקייה מתאימה לכול (עד כמה שאני יודע))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להעביר לא רק את ה'מועדפים' אלא את כול הפרופיל (כול התוספים כול ההגדרות):

כול המידע נמצא ב-

c:\Documents and Settings\<YOUR USER NAME>\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\<SOME LETTERS AND NUMBERS>.default

אם יצרתם פרופיל ב FF וקראתם לו בשם אז אחרי ה "." יהיה שם הפרופיל שלכם.

בררית המחדל (כאשר לא יוצרים פרופיל היא Default).

העתקה של התיקייה, תתקין גם את כל ה Add-ons במחשב חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העתקה של התיקייה, תתקין גם את כל ה Add-ons במחשב חדש?

אם הם הותקנו לתיקייה הפרופיל אז כן, אם הם הותקנו לתיקיית התוכנה אז לא. למיטב ידיעתי, כל התוספים מאז פיירפוקס 1.5 מותקנים לפרופיל, כך שלמעט חריגים נדירים מאוד, זה יעבוד.

למעשה, זה בדיוק מה שאני עושה בעבודה: אני לא יושב תמיד על אותו מחשב אבל רוצה את אותו פיירפוקס בכל מקום. אז העתקתי את הפרופיל שלילתיקייה משותפת במחשב אחד והפניתי את כל הפיירפוקסים בכל המחשבים לתיקייה הזו. כך, בכל מחשב שאני יושב מולו יש לי את אותו פרופיל, אותם בוקמרקים, אותן עוגיות, אותן הרחבות עם אותן הגדרות...

יש שני חסרונות לשיטה הזו: אי אפשר לפתוח את פיירפוקס במקביל בשני מחשבים (השני רואה שהפרופיל תפוס) והפלאגאינים מותקנים לתוכנה ולכן צריך להוסיף אותם בכל מחשב מחדש. החיסרון הראשון לא רלוונטי עבורך, השני כן. אבל זו לא בעיה גדולה, כל הפלאגאינים הפופולריים מותקנים אוטומטית אחרי שתי לחיצות בפעם הראשונה בה אתה מגיע לאתר שדורש אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך לפרמט את המחשב היום לאחר שנים שלא עשיתי את זה, אני רוצה לגבות את כל ה Add-ons שיש לי איך אני עושה את זה?

אני חושב שהתוסף המתאים לזה הוא FEBE אבל לא מצאתי בו איך אני יכול לשמור כקובץ את כל התוספים שהתקנתי במשך השנים. ("שנים"... מי-ישמע)

אם אכן זה התוסף מישהו יכול להסביר לי איך אני עושה זאת? ואם זה לא התוסף מישהו יכול להגיד לי איזה תוסף אני צריך ומה לעשות איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...