עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!! - עמוד 32 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!!

borg

Recommended Posts

לצערי , מבחירות 99 ואילך אני שם לב שכל המועמדים בסופו של דבר הם אותו הדבר,אולי בגלל המצב הבטחוני או הכלכלי שיוצר כאוס גם במערכת הפוליטית המצב הוא כזה שלא משנה איזה מפלגה תיהיה בשלטון המצב יהיה דומה.

למרות הצהרות כאלו ואחרות, ימין ושמאל כאחד - אותו הדבר .

מה גם שהמועמדים לא מזהירים, רוב חברי הכנסת ברשימת המפלגות וביחוד השרים הם עסקנים/מושחתים/לא מסתכלים מעבר לקדנציה שלהם/מזיזים דברים רק לאחר שקורה משהו חמור/דואגים לטובת המשרד יותר מאשר לטובת המדינה שלא לדבר על כמה שנחקרו על עבירות חמורות (יחסית לאנשים במעמד שלהם)

גם מפלגות שמנסות להביא רוח חדשה ובאות עם המון הצהרות וסיסמאות (ראה ערך שינוי) לא הצליחו להתרומם מעל הפופיק ונופלות/פורשות וכו'

לכן הקול שלי לא יגיע הבחירות האלו לאף מועמד או מפלגה, לא משנה מה יגידו אנשים המסקנה שלי היא - שהבחירות הקרובות לא שוות הליכה לקלפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 519
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני פורש לדוקים במקום להצביע :\ יותר נכון ההורים שלי גם פורשים איתי :\

יאלה שגורג האב יעבור לארץ ויתייגר ואז יקים מפלגה הזהב השחור ווהוא יבטיח להכנס בערבים ותאמין לי הוא לוקח את זה בהליכה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחזק כל מפלגה שמייצגת מיעוט שאחוז ההצבעה בקרב השייכים למיעוט גבוה יותר משיעור ההצבעה בכלל האוכלוסיה.

אני לא יודע מה שיעור ההצבעה בקרב הערבים ומה התפלגות ההצבעה שלהם, אבל ידוע שאחוז ההצבעה בקרב החרדים קרוב ל 100%. הי, לפעמים שיעור ההצבעה בקרב החרדים אפילו עובר את ה 100%. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מה שכתב גדעון עשת, שהוא הפרשן הכלכלי של ידיעות אחרונות, על נושא העלאת שכר המינימום:

"ההצעה להעלות את שכר המינימום מותקפת בטענה שהיא תוביל לאבטלה. לטענה זו יש ביסוס קלוש, אם בכלל. קביעת שכר מינימום בבריטניה בידי ממשלת הלייבור לא הגדילה את האבטלה. כך גם העלאת שכר המינימום בניו ג'רסי, ארה"ב. לעומת זאת הרחבת רשת וולמארט, המפורסמת בשכר הירוד של עובדיה, גרמה לירידה בהכנסות ובתעסוקה באזורים שבהם נפתחו סניפי הרשת.

העלאת שכר המינימום מציבה נורמה חברתית: לא מעוניינת במפעלים שקיומם הוא על שכר נמוך. גם אם המתנגדים צודקים והאבטלה תגדל - זה מחיר ראוי כדי לשנות לעתיד את מבנה התעסוקה בישראל."

מובא ממוסף 24 שעות בידיעות אחרונות של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...