6800 \ X800GTO - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6800 \ X800GTO

Fir3^StorM

Recommended Posts

שלום, יש לי כמה שאלות

1. מה יותר טוב, הכרטיס הזה:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4314

או הכרטיס הזה:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4333

זה חשוב מאוד ואם אפשר בנצ'מרקים שמראים את זה.

2. האם בכרטיס הזה: LEADTEK WinFast PX6800 TDH 256MB DDR PCI-EXPRESS

יש 4 צינורות עיבוד שאפשר לפתוח? כי אני יודע שב-6800 הרגיל אפשר אבל זה PCIE ו256MB אז לא יודע..

בבקשה רק מי שבטוח 100 אחוז להגיב זה ממש דחוף וחשוב.

3. מה יותר טוב:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4221

או LEADTEK WinFast PX6800 TDH 256MB עם פתיחת צינורות עיבוד?

ולGTO2 אפשר לפתוח צינורות עיבוד?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל המה עדיף

הx800gto עדיף כי עולה פחות ועם אובר קלוק ואם ניתן לעשות פתיחת צינורות קיבלתה x850xt

אם אי אפשר עדיין הוא עם אובר היה יותר חזק

ה6800הרגיל עם תצליח לפתוח את כול הצינורות הסגורים שלו (שרובם פגומים) ולתת באובר קלוק תגיע לרמה של 6800u אבל עדיין הסיכוים קלושים כי רק הסדרות הישנות רובם הצליחו לפתח והיום כמעט ולא ניתן למצוא כרטיס שנפתח עם כול הצינורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל המה עדיף

הx800gto עדיף כי עולה פחות ועם אובר קלוק ואם ניתן לעשות פתיחת צינורות קיבלתה x850xt

ה6800הרגיל עם תצליח לפתוח את כול הצינורות הסגורים שלו (שרובם פגומים) ולתת באובר קלוק תגיע לרמה של 6800u אבל עדיין הסיכוים קלושים כי רק הסדרות הישנות רובם הצליחו לפתח והיום כמעט ולא ניתן למצוא כרטיס שנפתח עם כול הצינורות

אפשר רק לX800GTO2..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם GTO2 הוא עולה בסביבות הLEADTEK WinFast PX6800 TDH 256MB PCI-EXPRESS

והוא יותר טוב וגם אפשר לעשות לו פתיחת צינורות שעובדת 100 אחוז? (כרטיס של SAPPHIRE)

והוא הרבה יותר משמעותית? זה לאח שלי פשוט הוא הולך לכיוון של כי יש להם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל המה עדיף

כמה שטויות בתגובה אחת אלוהים. עם אתם לא בטוחים במה שאתם כותבים עדיף שלא תכתבו עד כמה שזה נשמע מתנשא אתם מטעים אנשים על ימין ועל שמאל שיכולים ביגללכם ללכת ולקנות את הכרטיס ולהבין שזה בכלל לא כמו שאמרו להם.

1.כמו שכבר הבנת לx800gto אי אפשר לפתוח צינורות ולקבל x850xt, אלא עם קיבלת את הכרטיס בעל ליבת R480 (שבמקור הליבה של הx850) ואז במידה והצינורת תקינים ולא נחתכו בייצור יהיה ניתן לפתוח אותם. ברוב כרטיסי הx800gto לא ניתן לפתוח צינורות עיבוד.

עם 6800NU (non ultra( לא יהיה ניתן להגיע בחיים לרמה של 6800ultra מהסיבה הפשוטה שהultra משתמש בזיכרון GDDR 3 עם 256MB לעומת ה6800nu שמתמש בזיכרון GDD1 128MB גם במידה והצלחת לפתוח את כל הצינורות בהצלחה ולתת אוברקלוק רציני ברזולוציות גבוהות עם פילטרים הכרטיס לא יתקרב לרמה של ה6800u אולי הוא יקבל ציון דומה במבחני ביצועים כמו למיניהם שגם אז בשביל להגיע לתוצאה של ultra צריך הרבה מזל והרבה , ועל אויר אני מאמין שזה כמעט בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...