מי רצח את רבין?? - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי רצח את רבין??

roeiw

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקיצור סגרו את הפורום כדי שלא יגיעו אלינו חוליות חיסול.

לך תדע אולי הם כבר בדרך...... :kopfpatsch:

לא הגזמת.........פרשת קו 100 היא באמת דוגמא מצויינת..........

נו אז??

זה אומר שמותר לך לקשקש שטויות לגבי הסיכויים שימצאו משהו בחקירה?על מה אתה מדבר? :bash:

מה זה קשור?

אתה חקירה עם גורמים שעובדים עם השב"כ,לא אובייקטיביים,לא רק שיש מושחטים שבשביל 4 וחצי אלף לא יספרו לך מתי רבין נוסע לבקר את המשפחה שלו אלא שגם העובדים עצמם עובדים בשני עבודות ,גם בשב"כ וגם בחקירות,אתה מסכים איתי שההגיון הבריא(!) אומר שהם לא יפלילו את עצמם או את חברם לעבודה.

על מה אני מדבר?

אני מדבר על זה שלא רק יש להם את האנשים הכי טובים והכי מעולים שאפשר למצוא אלא שרובו המוחלט הם אנשים בעלי השכלה אקדמאית גבוהה בעלי 3 תארים לפחות,מצטייני אוניברסיטאות שהסכימו לקבל שכר (ותאמין לי שהמשכורות לא יביישו ראש עיר אפילו.....),יש לך עסק עם זרוע מודיעין אשר יש לה יד בכל מקום בארץ,בין אם זה להשתיק עיתונאים ,ובין אם זה עבודה חשאית ונקייה ללא ששום רמזיםן,זה שהייתה פשלה במקרה של רבין זה משהו אחר(להזכיר לך את אבישי רביב שהואשם בכך שידע על המקרה של יגאל עמיר ויצא בסופו של דבר נקי?)אם הפאשלה הזאת לא התעוררה 10 שנים אחרי הרצח ורק לפני כמה ימים עלו על תגלית תאמין לי שגם עוד 5 שנים גם יקימו וועדת חקירה היא לא תהיה רצינית ותהיה בעיקר מוזנחת כמו רוב וועדות החקירה שנפתחות על חברי כנסת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר לקשקש

אם הם היו כל כך כל יכולים כמו שאתה אומר הם מזמן היו עוצרים את הכתבה הזאת ומשתיקים את האנשים שעשו אותה ולא היו עושים פאשלות כמו חור שלישי בחולצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר לקשקש

אם הם היו כל כך כל יכולים כמו שאתה אומר הם מזמן היו עוצרים את הכתבה הזאת ומשתיקים את האנשים שעשו אותה ולא היו עושים פאשלות כמו חור שלישי בחולצה

טעויות קורות(הם בסה"כ בני אדם) אבל למזלם הם גם יודעים לצאת מהם........מילה שלי עוד שבוע אתה לא תשמע יותר על הפרשה הזאת לפחות עוד שנה שנתיים ....חמש.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מישהו ידע שהוא הולך להרצח באותו יום ? חוץ מהמהתכננים ?

אז מה הסיכוים שהיה שם צלם ועוד שהצלם יתמקד ברוצח כול הלילה ויצלם אותו מבלי לדעת שהוא הולך לרצוח הלילה

קצת הזוי ? לא ?

זוכר את ניסיון ההתנקשות ברונלד רייגן? גם שם היה צלם שצילם במקרה. דברים כאלו קורים.

מישהו ידע שמטוס יכנס בתאומים?

אז מה הסיכויים שמישהו יהיה שם ויתמקד במטוס?

קצת הזוי? לא?

אף אחד לא צילם את המטוס הראשון. אחרי שמטוס נכנס באחד מהמגדלים והבניין התחיל לבעור, ברור שאנשים יצלמו וכך יתפסו גם את המטוס השני.

בלי להיכנס לתאוריות הקונספירציה

בפרשת קו-100 בכירי השב"כ תיאמו עדויות ושיקרו לועדת חקירה ממשלתית.

השב"כ אסר פירסום של עיתון ישראלי שהתכון לפרסם תמונה של המחבל שירד חי מהאוטובוס.

השב"כ הוא גוף די מפחיד בעוצמתו שכבר פגע בדמוקרטיה (ראה למעלה).

אבל פרשת קו 100 לא מתקרבת בכלל להיות מקוממת כמו זו.

בקו 100 פשוט רצחו מחבל לא חמוש לאחר ההשתלטות על האוטובוס ולאחר שעצרו אותו... זה פסול אומנם אבל לא ממש מקומם.

קו 300, לא קו 100 ;D . ושם השב"כ נתפס מהר מאוד, מה שמראה שקשה מאוד לשמור על סודיות בקנוניה נרחבת כל כך. "ניתן לשמור על סוד שידוע לשני אנשים רק אם אחד מהם מת." והעיתון, כותרת ראשית ז"ל אם איני טועה, בכל זאת פירסם את התמונה, כך שלשב"כ יש פחות כח מכפי שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא פגע בו כדורי סרק והוא נורה באמת ע"י אדם רביעי שישב ברכב?

תקרא קצת פה

http://www.yigalamir.com/html_he/eduyot.html

נו, אבל זה אידיוטי. למה לירות בו כדורי סרק רק ואז לשלוח מישהו אחר, כמה דקות מאוחר יותר, שירה בו כדורים חיים? אם אתה רוצה לרצוח אותו, תן למתנקש הראשון כדורים חיים ונגמר הסיפור. ככל שהמזימה פשוטה יותר, כך קל יותר לממש אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא כן היה צילום של המטוס הראשון

צודק, טעות שלי. שני אנשים צילמו את המטוס הראשון פוגע.

כלומר זו עוד דוגמה לכך שצירופי מקרים כאלו בכל זאת קורים. או אולי השב"כ זמם גם את הפיגוע במגדלי התאומים? ::)

תוספת: סליחה, לא שמתי לב ל- double posting.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...