באיזו רזולוצייה בני אדם רואים? - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזו רזולוצייה בני אדם רואים?

exXxTreAm

Recommended Posts

זהו שאתה טועה

העין כן מעבירה פריימים רק שהם באים בצורה של אותות חשמליים שעוברים בעצבים

אתה יכול למדוד כמה אותות עוברים בשנייה ולפי זה לדעת כמה פריימים אתה רואה

לא, זה לא אותו דבר...

זה שהעין קולטת 60 בשנייה לא אומר שהיא רואה 60 פריימים...

העין לא מרנדרת את העולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ראיתי את המשקפיים שלך........זה יעזור בכל מצב תאמין לי.תיקח חפץ מסויים ותעשה ממש תרגילים ,אין לך מושג כמה זה עוזר,בלי כסף ובלי שום דבר הכל עניין של השקעה,שכחתי רק איך קוראים לשיטה הזאת...... :(

אם רק הייתי זוכר איך קוראים לזה הייתי מוצא לך על זה כל כך הרבה מחקרים שהיית כבר עושה את זה כשאתה אוכל אפילו,אני מרגיש שיפור עצום אחרי חצי שנה.

אף אחד לא זוכר איך קוראים לשיטה הזו? ::)

אתה פשוט טועה.

שום תרגיל לא יצליח לתקן ראיה פגומה כתוצאה בעיות מולדות (או שנגרמו שלא כתוצאה מגיל/"שימוש לא נכון"), כמו למשל קוצר/רוחק ראיה, צילינדר וכו'.

בעיות מולדות של קוצר/רוחק נגרמות בגלל עיוות של גלגל העין - במקום כדור רגיל העין (ואיתה העדשה) מקבלת צורה פחוסה, ולכן היא מאבדת יכולת מיקוד לטווחים מסוימים. שום תרגיל בעולם לא יתקן את זה, ובגלל זה מרכיבים משקפיים/עדשות שבעצם יוצרות ביחד עם עדשת העין מצב של עדשה בריאה, ומאפשרות לעין להתמקד בצורה נורמלית.

"צילינדר" נגרם כשהמיקום של התאים קולטי האור על הרשתית משתנה - במקום להיות במרכז, הם זזים הצידה לכיוון מסוים, מה שגורם לראיה מעוותת. שוב, אין שום תרגיל בעולם שיתקן את זה, רק ניתוח (ד"א, ניתוח לתיקון צילינדר פחות נפוץ, קשה יחסית לתקן את זה) או אמצעי ראיה יכולים לעזור.

התרגילים שתיארת פשוט מחזקים את השריר שדיברתי עליו, ולכן ניתן לשפר את התופעות שדיברתי עליהן - רוחק ראיה בגיל מבוגר (לא בהכרח - לעיתים הבעיות בלתי הפיכות), עינים עייפות וכואבות אחרי שימוש ממושך במחשב ועוד. הם בהחלט מומלצים, אבל הם לחלוטין לא אפקטיביים לגבי בעיות שנגרמות כתוצאה מפגם פיסי בעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העין לא מהסיבה הפשוטה שהיא לא מצלמת פרים פרים ומעבירה למוח.

היא עושה הכל סימולטנית, ברציפות. העולם הוא לא פריימים שרצים על סרט.

כלומר, המוח האנושי לא רואה בפריימים...

(ואל תגיד לי "מצלמת ווידאו" כי זה אותו דבר בדיוק)

כל סוגי התאים שיש בעין הם סוגים שונים של חיישני אור...

אבל לא , בהחלט לא.

דווקא במוח יש למעשה מין סרט צילום......אחרי כל תמונה שנכנסת המוח מוחק אותה (או מכניס לזיכרון) ומיד שם את התמונה שאחרייה.......כמובן שהוא ע/ושה את זה באופן רציף ביותר....... תעשה ניסוי........תסובב את הראש מהר ותראה שאתה לא תראה את רוב הדברים וזה מראה שהעין בעצם כן משתמשת במעין לשנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה לא תראה שום תמונה, אתה תראה הכל מרוח....או שבכלל תראה כבר חלק אחר, אתה יכול לנסות בעצמך, אתה תראה שבזמן שסיבבת את הראש אתה כבר רואה משהו אחר.....כאילו דילגת על כל השטח הזה שלא ראית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט טועה.

שום תרגיל לא יצליח לתקן ראיה פגומה כתוצאה בעיות מולדות (או שנגרמו שלא כתוצאה מגיל/"שימוש לא נכון"), כמו למשל קוצר/רוחק ראיה, צילינדר וכו'.

בעיות מולדות של קוצר/רוחק נגרמות בגלל עיוות של גלגל העין - במקום כדור רגיל העין (ואיתה העדשה) מקבלת צורה פחוסה, ולכן היא מאבדת יכולת מיקוד לטווחים מסוימים. שום תרגיל בעולם לא יתקן את זה, ובגלל זה מרכיבים משקפיים/עדשות שבעצם יוצרות ביחד עם עדשת העין מצב של עדשה בריאה, ומאפשרות לעין להתמקד בצורה נורמלית.

"צילינדר" נגרם כשהמיקום של התאים קולטי האור על הרשתית משתנה - במקום להיות במרכז, הם זזים הצידה לכיוון מסוים, מה שגורם לראיה מעוותת. שוב, אין שום תרגיל בעולם שיתקן את זה, רק ניתוח (ד"א, ניתוח לתיקון צילינדר פחות נפוץ, קשה יחסית לתקן את זה) או אמצעי ראיה יכולים לעזור.

התרגילים שתיארת פשוט מחזקים את השריר שדיברתי עליו, ולכן ניתן לשפר את התופעות שדיברתי עליהן - רוחק ראיה בגיל מבוגר (לא בהכרח - לעיתים הבעיות בלתי הפיכות), עינים עייפות וכואבות אחרי שימוש ממושך במחשב ועוד. הם בהחלט מומלצים, אבל הם לחלוטין לא אפקטיביים לגבי בעיות שנגרמות כתוצאה מפגם פיסי בעין.

לא מדוייק.........התכוונתי במצב של אותו בנאדם שדיברתי לגביו,כמובן שלא בכל מצב שיש פגיעה בעין בין אם זה מולד ובין אם לא.

בכל מקרה לשיטה הזו יש שם(ammmmmm אני פאקינג לא זוכר אותו!!! :pissed: )והיא הוכיחה את עצמה,כתוצאה מאימון בשרירים של העין עצמה אתה תהיה מסוגל לראות ליותר מרחק,הפוקוס שלך על עצמים ישתפר והחדות גם כן.......אם רק הייתי זוכר את השם( :bash: !!) הייתי ביא לכם מחקרים שבוצעו עליה שאני ראיתי........פשוט מדהים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משקפיים , ועדשות (וניתוחי לייזר) באים לתקן את הזוית, או את רדיוס הקשת האנורמלית של הקרנית של העין , אפשר לומר שהיא כיאילו "שפיצית" יותר (לאנשים שסובלים מקצר רואי) ובגלל זה נוצר הטשטוש בראיה. ככול שהעין גודלת (בגיל ההתבגרות) גם "הזוית" גודלת ולכן המספר עולה בצורה מהירה יותר בגיל ההתבגרות..

העניים לא גדלות בגיל ההתבגרות, הגדילה שלהם נעצרת בסביבות גיל 13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא אותו דבר...

זה שהעין קולטת 60 בשנייה לא אומר שהיא רואה 60 פריימים...

העין לא מרנדרת את העולם...

תקרא לזה איך שאתה רוצה אבל לא יעזור לך שום דבר.

אתה טועה נקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, כשאמרתי בלי ספאם היה משהו לא ברור?

exXxTreAm, נוספה לך אזהרה שניה.

the damonion ו-VIPERANAF, נוספה לכם אזהרה ראשונה.

המשתמש הבא שיספים לא רק יקבל אזהרה, אלא יורחק מיידית מהאתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*משהו שלא ראיתי

אבל אתה לא תראה שום תמונה, אתה תראה הכל מרוח....או שבכלל תראה כבר חלק אחר, אתה יכול לנסות בעצמך, אתה תראה שבזמן שסיבבת את הראש אתה כבר רואה משהו אחר.....כאילו דילגת על כל השטח הזה שלא ראית

זה בגלל שיש לנו "חשיפה גבוהה", שכן אין לנו "צמצם", ואנחנו לא מצלמים , כיוון שאם היינו מצלמים , הרי היינו רואים כמו במשחקי מחשב, שפשוט יש חלקים שאנחנו לא רואים, אבל כל השאר מפוקס.

האדם שכתב מתחתיך נתן את התשובה לניסוי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו רואים בפרימים.

אבל העין משדרת למוח בזמן אמת, המוח הוא זה שמפגר ו"מרנדר" תמונה אחרי תמונה.

אם רוצים אפשר להגיד שהזמן שלוקח לתא ראייה בעין להגיב לשינוי באור הוא פריים,אבל אני לא חושב שהתאים פועלים בקצב אחיד ושולחים את המידע באותו רגע, לפי מה שאני יודע הם לא, בגלל זה נוצרת גם המריחה כשרואים תזוזה מהירה, כי המוח מעבד את כל המידע שהוא קיבל מכל תא וחלק מהתאים שולחים מידע ישן יותר וחלק לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העין משדרת למוח בזמן אמת

למה בדיוק אתה מתכוון?

ברור שזה זמן אמת אבל תמיד לוקח למידע זמן לעבור.

אם רוצים אפשר להגיד שהזמן שלוקח לתא ראייה בעין להגיב לשינוי באור הוא פריים

לא רק

לוקח למידע(אותות חשמליים) זמן לעבור בין העין אל המוח ולעבור את העיבוד במוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...