מחפש מדפסת טובה לשימוש סטנדרתי - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מדפסת טובה לשימוש סטנדרתי

the kooks

Recommended Posts

HP PSC 1315

הייתי ממליץ לך על ה PSC 1205 כי איתה יש לי נסיון

אבל היא מיושנת כבר ובטח גם לא נמכרת

וה 1315 אמורה להיות איזשהי ממשיכה שלה

זהו אכן הדגם. הPSC 1215 כבר לא נמכרת לדעתי, את האמת יש כבר מחליפים ל1315 כמו 1410, 1613, 1513... לא יודע בדיוק מה ההבדלים וגם לא יודע איזה מהן כן נמכרת ואיזה לא נמכרת... ואני באופן אישי גם לא מכיר אותם, בניגוד ל1315 ככה שאני לא ממליץ ולא שולל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לקנות דיו מקורי איזה ביזבוז אז זה מבטל את האחריות אפשר לחשוב איזה אחריות כבר הם נותנים ידרשו ממך כסף בכל זאת לפעמים אפילו יותר ממה שצריך פעם הייתי קונה מקורי והדיו היה ישר נגמר עברתי ללא מקורי והוא מחזיק המון והוא נראה לא פחות טוב

קח טובה אחריות ודיו זה שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות דיו מקורי איזה ביזבוז אז זה מבטל את האחריות אפשר לחשוב איזה אחריות כבר הם נותנים ידרשו ממך כסף בכל זאת לפעמים אפילו יותר ממה שצריך פעם הייתי קונה מקורי והדיו היה ישר נגמר עברתי ללא מקורי והוא מחזיק המון והוא נראה לא פחות טוב

קח טובה אחריות ודיו זה שטויות

בולשיט!!

ניראה אותך קונה "טובה" בחמש מאות שקלים ושפתאום תתקלקל לך אחרי חודשים לאחר שימוש בדיו לא מקורי שעלה מאה שקלים.

מעניין כמה זה יהיה "שטויות" אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה אותך קונה "טובה" בחמש מאות שקלים ושפתאום תתקלקל לך אחרי חודשים לאחר שימוש בדיו לא מקורי שעלה מאה שקלים.

מעניין כמה זה יהיה "שטויות" אז.

העיניין כבר ניסגר איתה המלצתי לה על הדגם וסביר להניח שהיא תקנה אותו בOFFICE דיפו עכשיו יכולה סתם ככה להרס בגלל שמשתמשים בדוי לא מקורי?

הסיכוי שדבר כזה יקרה מאוד מאוד קלוש לא?

יש אחריות על כזה דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...