חיבור כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור כרטיס מסך

x-boy_24

Recommended Posts

קניתי כרטיס מסך ראדון 9550 וכשחזרתי הבייתה האריזה הייתה פתוחה אז חיברתי למחשב והמחשב לא קולט אותו אז אולי לא התקנתי נכון הוא שזה בעיה בכרטיס אז השאלה שלי זה איך מתקינים אותו ? והאם זו בעיה בכרטיס?

תודה לעזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נכון יש את הצופציק הזה נעלתי אותו חיברתי אותו ניקיתי הכול וכן נראה שמנקים אם מחק למה פעם אחת מישהו ניקה אם מחק וזה עבד אבל זה לא עבד לי הנורה של הסך לא מתחלפת מכתום לירוק והמסך שחור חברה יש מצב שהמחשב שלי לא טוב ? או שזו בעיה בכרטיס ואו אמור להחליף לי אותו נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה חושב שאני כותב עכשיו ברור שהוא עובד  עובד טוב רק זה לא חשבתי שאולי זה בעיה במסך וניסיתי שלוש מסכים ואף אחד לא עובד אז אני לא יודע מה הבעיה במחשב הוא בכרטיס אני אמור לנסוע היום לחנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי כרטיס מסך ראדון 9550 וכשחזרתי הבייתה האריזה הייתה פתוחה אז חיברתי למחשב והמחשב לא קולט אותו אז אולי לא התקנתי נכון הוא שזה בעיה בכרטיס אז השאלה שלי זה איך מתקינים אותו ? והאם זו בעיה בכרטיס?

תודה לעזרים

אם האריזה היתה פתוחה זה נראה די חשוד לטעמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הישן עובד ניסיתי אם מחק פו אפילו עשיתי פו לתוך החיבור שבלוח אם  כלום לא עובד אני ילך להחליף אותו הוא צריך להחליף לי נכון ?  והוא יכול לבדוק אותו  בחנות או משהו זו חנות קטנה לא דיפו? כשאני יחליף אני יגיד אם זה בעיה בכרטיס או שזה בעיה במחשב המדבקה שמדביקה את זה שצריך לחתוך הייתה חתוחה ובנילון השחור שהכרטי נמצא שם זה יש שם סלוטייפ אבל הוא לא מחבר כלום ולא קיבלתי מין חיבור כזה יכול להיות שלא צריך לקבל אני לא יודע אבל בכרטיס הישן קיבלתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...