המחשב נתקע פתאום - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע פתאום

zoyaniv

Recommended Posts

שלום

בימים האחרונים בזמן שאני משחק מישחקים המחשב ניתקע פתאום אחרי כמה דקות זה לא קרה לפני זה ולא קורה באינטרנט או כאלו דברים

יכול להיות שזה קשור ל directx9.c או איך שרושמים את זה

האם זה יכול להיות קשור אם כן איך אני מסיר או מחזיר לגירסה קודמת

מה עוד זה יכול להיות

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש המוןןן סיבות...תן יותר פירוט...

אבל לפי מה שזה נראה לי,כנראה שהדרייבר של הכרטיס מסך שלך לא מעודכן ולכן זה עושה בעיות...נסה את זה

ולא נראה לי שזה קשור ל directx9.c,אבל יש לו קשר לדרייבר של הכרטיס מסך שלך...ולכן אולי נוצרת כאן הבעיה...

יכול להיות שגם רכיב כלשהו מהמחשב שלך מתחמם וזה גורם לתקיעה..נסה יותר למקד את הבעיה שלך.

פרט מהם השינויים האחרונים שעשית במחשב שלך...ככה נוכל לעזור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך לפי דעתי וירוס שממלא לך את הזיכרון וגורם למחשב ליפנות לזיכרון הוירטואלי וכך המחשב עובד לאט וגם ניתקע תיבדוק אם הבעיה היא עם מישחק מסויים או עם כל מישחק או תוכנה או בזמן גלישה אם זה כל הזמן אז בטוח מושתל לך איזה וירוס במחשב לפי דעתי אנטי וירוס חינמי ומעולה ומעודכן ומיתעדכן על בסיס קבוע ולא לוקח הרבה משאבים זה אנטי וירוס AVAST אין לי איתו בעיות ולמעלה מישנה שאני מישתמש בו פעם אחת לא הישתילו לי וירוס וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא וירוס, כנראה זה בעיה של איזשהו DRIVER או תוכנה פגומה. יכול להיות שזה סוס טוריאני גם כן, צריך לבדוק את האופציה הזו.

מה שאני מציע זה שתלחץ CTRL+ALT+DEL , תעבור ל processes ותבדוק מה מנצל הכי הרבה ו/או אחוז CPU. לפי זה הכי קל לראות מה הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא משתמש במסנגר בכלל אז אתה יכול להוריד את האפליקציה "msmgs" מהמחשב לחלוטין עם איזה שורת קוד שאני לא מוצא כרגע

אבל אם אתה לא משתמש בכל המסנגר תגיד לי ואני יחפש את זה בשבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך ל-

START-----> RUN

ושם תכתוב services.msc

שם תחפש ותצמצא את ה-serivce שקוראים לו Messenger.

תבדוק שהוא במצב Disabled. אם לא, תעביר אותו למצב הזה על-ידי לחיצה עליו בקליק ימני בעכבר, לך ל- Properties, ואז :

STARTUP TYPE ---->DISABLED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...