חרם על בתי הקלונוע! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרם על בתי הקלונוע!

ashkenazone

Recommended Posts

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לכל סרט הולכים עם מי שמתאים !

לסרטי מתח\אקשן\אפקטים הולכים עם 1-2 חברים (רציניים ,לא הליצנים אלה לקומדיות)לא יותר מידי שלא יהיו יותר מידי זיוני שכל והיה אפשר להתעמק בסרט

לסרטים קיטשים\רומנטים\אימה זה עם כוסיות (שברור שאף אחד מהסרטים האלה לא מעניין אותך...)

לקומדיות לא הולכים לקולנוע משיגים את זה לבית (כל אחד בדרכו שלו) מצטידים בבירות\פיצה\חטיפים\עשן כל אחד בהתהם רצוי עם הליצנים של החבורה ורצוי

גם לערוך את התרגום לכל אלה שמורידים וכך להכניס כל מיני בדיחות של החבר'ה כך שגם אם הסרט לא מצחיק יהיו את כל הצחוקים מסביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל סרט הולכים עם מי שמתאים !

לסרטי מתח\אקשן\אפקטים הולכים עם 1-2 חברים (רציניים ,לא הליצנים אלה לקומדיות)לא יותר מידי שלא יהיו יותר מידי זיוני שכל והיה אפשר להתעמק בסרט

לסרטים קיטשים\רומנטים\אימה זה עם כוסיות (שברור שאף אחד מהסרטים האלה לא מעניין אותך...)

לקומדיות לא הולכים לקולנוע משיגים את זה לבית (כל אחד בדרכו שלו) מצטידים בבירות\פיצה\חטיפים\עשן כל אחד בהתהם רצוי עם הליצנים של החבורה ורצוי

גם לערוך את התרגום לכל אלה שמורידים וכך להכניס כל מיני בדיחות של החבר'ה כך שגם אם הסרט לא מצחיק יהיו את כל הצחוקים מסביב

כן, בדיוק! אני אוהב רק קומדיות וקצת אקשן, במיוחד בקיץ. בחורף קצת דרמה, וזהו.

אני שונא סרטי אהבה רומנטיים... :errrr: מסוג הסרטים שרק בנות אוהבות ויכולות לבכות מהם. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול הלכתי לראות , אני ידעתי שזה הולך להיות משהו מפגר אבל סתם כבר מזמן לא הייתי בקולנוע אז הלכתי לזה.

הוצאתי 35 שקל על כרטיס ועוד 35 שקל על קולה ופופקורן שדווקא היו בסדר.

יש לציין שהסרט הוקרן באולמות גלובוס כך שכל הריצפה היתה דביקה כאילו שהיתה שם הצפת קולה,אבל לא נורא.

הגעתי לאולם כמה דקות לפני תחילת ההקרנה,והתחלתי לדבר עם החברים, האורות התעמעמו והתחילו הפרסומות. הפרסומת הראשונה היתה על איזה סרט חדש ואז בלי שהבנתי מה קורה התחיל הסרט.זה היה ממש מוזר,היתה פרסומת אחת והם אפילו לא רשמו שצריך לכבות פלאפונים ואת כל השטויות האלה. פשוט ישר אחרי הפרסומת הראשונה התחיל הסרט.

כמו שציפיתי הסרט היה משעמם ולא מפחיד בגרוש. אהבתי רק את ה5 דקות אחרנות עם הFIRST PERSON SHOOTING והקרב של ה"טוב" כנגד ה"רע"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין, הם בודקים. ואם הם רואים שאתה נכנס עם חטיפים או שתיה הם קוראים לאבטחה של הקניון ומעלים אותך לבירור. אני לא אוהב להסתבך, באיחוד שזאת הסתבכות כזאת פתטית.  :lol:

רק מהמחשבה שאני יגיע הביתה ואמא שלי תשאל אותי, למה איחרת? ואני אצטרך להגיד לה "נתפסתי על פחית קולה" ...  :-X

מה פתאום מעלים אותך לבירור אני וחבר שלי פעם נתפסנו מנסים להכניס אוכל אז הוא פשוט אמר לנו להשים את זה בצד הם שמרו לנו את זה בארון קטן בצד ואחרי הסרט קיבלנו את זה בחזרה

חוץ מזה שפעם אחת אני וחבר שלי נכנסנו לסרט עם בקבוק שתיה קטן שהוא היה ביד כל אחד ולא אמרו לנו כלום פשוט נכנסו מהר בלי לדבר יותר מדי חח

ולהכניס חטיפים זה הכי לא בעיה חטיף קטן פשוט שמים בכיס ...

בקיצור שום הסתבכות אשפר לחשוב איזה פשע זה בשביל להעיף אותך מהקניון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני מזמן כבר לא רק בחרם אלה בשביתה, אני כבר שנה לא הולך לקולנוע ורואה טוב מאוד את כל הסרטים החדשים, בשביל זה קניתי פס רוחב 1.5 מגה...

כל סרט לוקח יום אחד או שניים להורדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...