ערכה להתקנת WINXP- מוכן! הורידו עכשיו! - עמוד 4 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערכה להתקנת WINXP- מוכן! הורידו עכשיו!

FriXus

Recommended Posts

שמע אין לי כוח לזה אני בעמצע אוכל אבל בקשר לרוטר מה איתך?

אחרי שקראתי מה כתבת סתם ניכנסתי לרוטר לפורום מיחקי מחשב...מה הת'רד הראשון שאני רואה :

"קבלו כולם איזשהו מישחק + crack - עובד 100% "

חיסלו את הווארז מה?

ואני יסביר לך את העניין עם הביוס שוב...אנשים שיש להם לא יכולם לצרת למצב דוס

או ליצור דיסקת שיוציא אותם לדוס.

עכשיו כדאי לעדכן ביוס חובה להיות בדוס אז לפי התאוריה שלך כול מי שיש לו לא יכול לעדכן ביוס...

עכשיו אתה רואה מה התקלה כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחרי שקראתי מה כתבת סתם ניכנסתי לרוטר לפורום מיחקי מחשב...מה הת'רד הראשון שאני רואה :

חיסלו את הווארז מה?

עכשיו כדאי לעדכן ביוס חובה להיות בדוס אז לפי התאוריה שלך כול מי שיש לו לא יכול לעדכן ביוס...

לא.

אני סתם חושב שאתה מזיין את המוח בשטויות, מערב את רוטר ונותן דוגמאות נורא מטומטמות כדי להצדיק את עצם תמיכתך בפשע.

מה דעתך ?

אם קוראים לך גנב, אל תצטדק ותגיד שכולם גונבים. אם קוראים לך גנב - פשוט תפסיק לגנוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל נכון אין בווינדוס דוס אבל דיסקט זה מכוון לFORMAT.

ועוד משהו מי שלא יודע 97% מסין(בדוק) יש להם תוכנות לא חוקיות (3%- חברות בית עסק) אז אם באמת

בעולם הזה היו מגינים על ווארז 60% מאוכלוסית כדור הארץ היו בכלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיסלו את הווארז מה?

לא.

אני סתם חושב שאתה מזיין את המוח בשטויות, מערב את רוטר ונותן דוגמאות נורא מטומטמות כדי להצדיק את עצם תמיכתך בפשע.

מה דעתך ?

אם קוראים לך גנב, אל תצטדק ותגיד שכולם גונבים. אם קוראים לך גנב - פשוט תפסיק לגנוב.

אתה מוכן להסביר לי מה כול כך מטומטם בדוגמה עם הביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר לי מה כול כך מטומטם בדוגמה עם הביוס?

ממש לא

אין לי עוד כוחות להתוכח איתך. אני מקווה שהמנהלים הבינו את הנקודה אליה אני חותר. אצלך המצב אבוד. חשבת אולי על טיפולים בשוק חשמלי ? שמעתי שהם עושים פלאים לאונות מוח פגועות. כדאי לך לנסות. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו מי שלא יודע 97% מסין(בדוק) יש להם תוכנות לא חוקיות (3%- חברות בית עסק) אז אם באמת

הבנתי. אם כולם היו קופצים מהגג, היית עושה זאת גם ?

זה לא חוקי. זה לא מסובך להבין את זה. אתה בתור משתמש פרטי אולי מוגן מזה מעט יותר ,אבל בעלי האתר חשופים לזה יותר מכל. הם גוף ציבורי/פרטי אשר פרטיו ידועים לכל. במידה וארגון BSA יחליט להתלבש על האתר - הם יפנו את בעלי ומנהלי האתר והפורומים, ויתחילו לחקור. לא חבל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow תגובה ממש הולמת ומבוגרת מצידך בימקום להסביר לי איפה אני טועה אתה מציא לי איזשהם טיפולים בחשמל או משהו...מה??

בקיצור אין לך הסבר.

במצבים כאלה עדיף להודות בטעות או לשתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wow תגובה ממש הולמת ומבוגרת מצידך בימקום להסביר לי איפה אני טועה אתה מציא לי איזשהם טיפולים בחשמל או משהו...מה??

בקיצור אין לך הסבר.

במצבים כאלה עדיף להודות בטעות או לשתוק.

איזו טעות ? אני צריך להוציא בפניך את ספר החוקים של מדינת ? לך חפש את זה בעצמך. אמרתי לך כבר קודם - אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש ! תאמין לי שאני מבין בדברים האלה קצת יותר ממך (עסקתי ברישוי תוכנות למספר משתמשים בעבר). אני קצת יותר מבוגר, מנוסה ומבין בדברים האלה ממך. אל תקח את זה כעלבון - קח את זה כמשהו שאתה צריך לקבל. בזמן שאתה יושב ומאונן מול כחולות במחשב, או משחק באיזה משחק אינפנטילי, יש אנשים שעובדים, קוראים, לומדים ומשכילים.קבל את המילה שלי כשאני אומר לך - זה לא בסדר . אל תחפש הוכחות. אל תגרום לי לחשוב שאתה מספיק טיפש כדי להאמין שהפצה של דיסק כזה היא חוקית. חבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני מציא לך להפסיק להשתמש במילים כאלה כי אתה תעוף מהאתר מהר מאוד.

עכשיו במקום לקלל אותי כול 10 שניות אתה מוכן להסביר מה לא בסדר בדוגמה שלי עם הביוס!!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני מציא לך להפסיק להשתמש במילים כאלה כי אתה תעוף מהאתר מהר מאוד.

עכשיו במקום לקלל אותי כול 10 שניות אתה מוכן להסביר מה לא בסדר בדוגמה שלי עם הביוס!!?

אתה מציא לי ?

איזה כיף לי.

אל תאיים עלי. אתה לא בעמדה של איום . אם תרצה, אני אזכיר לך שאתה התחלת בתקיפה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תודה כבר שאין לך תשובה נגמור אם זה כבר!!

נמאס לי כבר! אני מנסה לפתח דיון והעלתי את נושא הביוס כדי שתגיב וכול מה שאתה עושה זה מקלל נימאס!

לענות לי אתה לא חייב אבל לקלל כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. אם כולם היו קופצים מהגג, היית עושה זאת גם ?

זה לא חוקי. זה לא מסובך להבין את זה. אתה בתור משתמש פרטי אולי מוגן מזה מעט יותר ,אבל בעלי האתר חשופים לזה יותר מכל. הם גוף ציבורי/פרטי אשר פרטיו ידועים לכל. במידה וארגון BSA יחליט להתלבש על האתר - הם יפנו את בעלי ומנהלי האתר והפורומים, ויתחילו לחקור. לא חבל ?

לא אמרתי שאני עושה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן-אדם אתה יותר מידיי לחוץ!!

אני סתם צחקתי בקטע של הלימי איכפת אבל הרכע השתמשתי בדיסקקט שלו וזה יצא ממש טוב!

אז תודה!

ולג'נרי-אל תקח את הכל כל-כך ברצינות!

ג'נרי ?!

עוד אנאלפבת ?

GANIRC

זה השם. לא קשה להעתיק אותו כשאתה פונה אלי. לא ג'נרי - GANIRC. פעם אחרונה - לא ג'נרי - GANIRC. אוקי ?!

>:(

לא!

לא אוקיי אני מעדיף ג'נרי ועד שלא תהייה מנהל ותהייה לך אופציית עריכה אני ימשיך לקרא לך ג'נרי ואין לך מה לעשות בנידון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...