Quake 4 - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quake 4 - הדיון הראשי

Shadowman

Recommended Posts

טוב, פעם ראשונה מאז DUKE NUKEM 3D שאני משחק במשחק יריות... (פשוט רק עכשיו יש לי מחשב באמת נהדר, שיכול להריץ משהו חלק לגמרי)

אני תקוע עדיין בהתחלה, איפשהו , ליד התותח קרקע אוויר שצריך להשמיד (אחרי שפיצצנו את 2 ההאנגרים)

וה- VOSS הזה אומר לי שאני צריך למצוא דרך לפתוח את הדלת, ולא כ"כ הבנתי איך אני אמור לעשות את זה... הסתובבתי שם במפה איזה 10 דקות ולא מצאתי כלום

מישהו יודע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 283
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעניין מאוד מה שכתבת פה. :xyxthumbs:

מה זה TRIPLE BUFFER? ואיך אני בודק אם הוא נמצא במשחק?

אני כשניסיתי את הVSYNC בSAN ANDREAS זה נראה לי מאוד מוזר...

בלי הSYNC זה 40-80FPS ואם הSYNC נראה לי מאוד מגעיל...

אפשר להוסיף את ה TRIPPLE BUFFER הזה למשחק כלשהו?

תלוי בכרטיס מסך שלך, אבל למיטב זכרוני אתה יכול למצוא את זה די בקלות בטאבים של ה-opengl אפילו בלי להשתמש בתוכנה שתחשוף אופציות חבוייות. בכל מקרה, אני מעדיף לשחק בלי vsync, בגלל שה-tearing הזה ש AppleJack תיאר בהודעה המאוד יפה שלו, גורם למשחק להיראות יותר חד לדעתי. בגלל זה אני גם אוהב לבטל את ה-mouse smoothing.

vsync לא משנה כלום מבחינת מראה, ולכן אני לא מבין איך משחק שהיה קודם יפה, יהפוך למגעיל אלא אם יש בעיה בדרייברים.

חשוב להזכיר, ש-triple buffering יוריד מהביצועים של הכרטיס שלך בין אם תפעיל vsync או לא. לדעתי כל העניין מיותר לחלוטין

שיטת רינדור של תמונה אשר משתמשת ב-3 באפרים נקראת triple buffer.

כפי שציינתי, אפשר להשתמש ב-triple buffer גם אם המשחק לא משתמש בו בברירת המחדל, אבל אך ורק במשחקים מבוססים OPENGL.

GTA למשל משתמש ב- ולא תומך ב-Triple Buffer ולכן אין לך מה לעשות בנידון.

אז איך אתה יודע אם המשחק משתמש ב-triple buffer ?   אפשרות אחת היא שיופיע האופציה בהגדרות המשחק (די נדיר)

אפשות שנייה היא להעלות את FRAPS ולראות אם יש ירידה פתאומית של קצב תמונות לשנייה מ-60 ל-30, או מ-30 ל-20  וכו'...  למרות שאפשר להרגיש בזה בעיין בלבד, כמו שאמרת זז מגעיל עם Vsync.

Hero, אני לא כל כך מסכים איתך. ה-Tearing (קריעת התמונה) ממש מפריעה לעיין.  איך זה גורם למשחק להראות "יותר חד" אני לא מבין.  ההיפך הוא הנכון.

אם תשחק עם Vsync ו-Triple Buffer אתה יכול רק להרויח מהסיפור.  אומנם לא תעבור את ה-60fps אבל זה מספיק חלק, תאמין לי.

דרך אגב, אתה יכול להשתמש ב-Vsync גם עם refresh rate גבוה יותר, זה תלוי במה שהמשחק מאפשר לך, ומקסימום אתה יכול להכריח אותו להשתמש בקצב ריענון מסויים דרך הדריבר או תוכנה חיצונית (רק לא במקרה של  Doom3 ו-Q4 כי יש הגבלת תוכנה).

ד"א, אין שום קשר בין Mouse Smoothing ל-Vsync.

למידע יותר נרחב ודוגמה לקריעת תמונה:

http://www.nhancer.com/help/enhancements.php#VSync

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע עדיין בהתחלה, איפשהו , ליד התותח קרקע אוויר שצריך להשמיד (אחרי שפיצצנו את 2 ההאנגרים)

וה- VOSS הזה אומר לי שאני צריך למצוא דרך לפתוח את הדלת, ולא כ"כ הבנתי איך אני אמור לעשות את זה... הסתובבתי שם במפה איזה 10 דקות ולא מצאתי כלום

מישהו יודע ?

אם הבנתי נכון איפה אתה, אז:

אתה נמצא בחוץ, ואז אתה צריך לקפוץ על כמה ארגזים שנמצאים מימין לדלת, ומשם לקפוץ לאזור העליון. ממש שם יש איזה בור שדרכו אתה נופל לתוך הבונקר ופותח את הדלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו שניה

אני חורש על המשחק והגעתי כמה שלבים אחרי הזומבים האלו בביוב ובאיזשהו שלב שאני חבר שלי עולים במעלית גבוה גבוה וראים כזה את כל הנוף

נשאר לי עוד הרבה אם מישהו יכול להגיד לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך טיפה עזרה במשחק.

*ספוילרים* *ספוילרים* *ספוילרים* *ספוילרים*

אני ביציאה מהמתקן לטיהור ואחרי שאני עובר את הסריקה של הלייזרים כסטרוג, יש סרטון קצר שמראה את הסמל מחלקה שהפך להיות איזה חביב.

איך קיבינימט אני הורג אותו??

יריתי עליו את כל הטילים שלי, השתמשתי בכל מה שיש ברובה ברקים, והוא ירד בקושי לחצי ממד החיים שלו.

שלא לדבר על זה שתמיד בנקודה הזאת אני נהרג...

anyone?

הכי יעיל זה הצלף ותשמור את משגרי הטילים לירות על הרצפה ליד העוזרים שלו כדי שכולם ימותו

והכי חשוב:

Aim For The Head

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו שניה

אני חורש על המשחק והגעתי כמה שלבים אחרי הזומבים האלו בביוב ובאיזשהו שלב שאני חבר שלי עולים במעלית גבוה גבוה וראים כזה את כל הנוף

נשאר לך די הרבה...

סיימתי היום ת'משחק אז אני יכול להגיד לך בוודאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו שניה

מה כבר נמאס לך מהמשחק??

זה נראה לי משחק טוב כזה מהר בא לך לזרוק אותו :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו שניה

אתה קרוב...

יש לך עוד איזה 2-3 שלבים אם אני לא טועה.

אתה כבר ב- נכון? נשאר לך רק להפעיל כמה דברים שם ולפוצץ את המערכת בסוף מן הסתם.

ד"א

מישהו יכול לתת לי סקרין שוט שהוא עושה זום עם הרובה השני (שכחתי את השם, זה אחרי האקדח) על הרצפה או על קיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...