שאלה בקשר ללוח האם ASROCK 939Dual-SATA2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ללוח האם ASROCK 939Dual-SATA2

YakuzaZah

Recommended Posts

:nixweiss: חבל

אני מתכנן לקנות AMD3700  [יש לי כרגע P4 ] , אבל אני רוצה לשמר על כרטיס ה AGP שלי  [ X800XT PE ]

איזה לוח אם  [שניתן להשיג בארץ]  הכי מומלץ  בהתחשב בנ"ל ?

דבר ראשון אם יש לך את היכולת תנסה להזמין מחו''ל (אם יש לך איזה דוד או משהו בארה''ב )

דבר שני אפילו שזה לא ענייני עדיף לך לקנות דואל קור 3800 אם התקציב מאפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמשחקים שקיימים כיום בשוק [ כולל אלו אשר ייצאו באוקטובר ] יפגינו בצועים טובים יותר[ אולי הבדל של אחוז או 2 ] עם 3800 דואל-קור ביחס ל 3700.

רק בעוד כשנה או יותר מפתחי המשחקים / יתחילו להשתמש בתכונות המובנות של דואל- קור.

אבל אני לא קונה מעבד שיחזיק 3 שנים קדימה ... אלא רק לשנה וחצי ... לבנתיים יצא שהחלפתי כל שנה וחצי מעבד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמשחקים שקיימים כיום בשוק [ כולל אלו אשר ייצאו באוקטובר ] יפגינו בצועים טובים יותר[ אולי הבדל של אחוז או 2 ] עם 3800 דואל-קור ביחס ל 3700.

רק בעוד כשנה או יותר מפתחי המשחקים / יתחילו להשתמש בתכונות המובנות של דואל- קור.

אבל אני לא קונה מעבד שיחזיק 3 שנים קדימה ... אלא רק לשנה וחצי ... לבנתיים יצא שהחלפתי כל שנה וחצי מעבד....

זאת לא חשיבה נכונה

כי בבסיסו ה X2 3800 הוא בעצם כמו שני Venice 3200

אז במשחקים אתה בעצם צריך להשוות בין Venice 3200 מול San Diego 3700

ההבדלים הם קטנים (200 מגה הרץ תוספת, מכפלה גדולה יותר ב-1, ועוד 512KB מטמון רמה שנייה (L2))

והכפול זה עולם אחר לגמרי

כמובן שכפול לא צריך ולא אמור לבוא על חשבון כרטיס מסך במפרט לגיימר, שכן ההשפעה שלו לעולם תהיה גדולה מאשר מעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא חשיבה נכונה

כי בבסיסו ה X2 3800 הוא בעצם כמו שני Venice 3200

אז במשחקים אתה בעצם צריך להשוות בין Venice 3200 מול San Diego 3700

ההבדלים הם קטנים (200 מגה הרץ תוספת, מכפלה גדולה יותר ב-1, ועוד 512KB מטמון רמה שנייה (L2))

והכפול זה עולם אחר לגמרי

כמובן שכפול לא צריך ולא אמור לבוא על חשבון כרטיס מסך במפרט לגיימר, שכן ההשפעה שלו לעולם תהיה גדולה מאשר מעבד

הביצועים הם טותם ביצועים על רזולוציות גבוהות - אני מניח שתרצה לעבוד עם X800XT על רזולוציות גבוהות ולא כדי להגיד תראו יש לי צוצאה גבוהה ב

וליאור - סחטיןן על המינוי למנהל פורום ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביצועים הם טותם ביצועים על רזולוציות גבוהות - אני מניח שתרצה לעבוד עם X800XT על רזולוציות גבוהות ולא כדי להגיד תראו יש לי צוצאה גבוהה ב

וליאור - סחטיןן על המינוי למנהל פורום  ;)

זה נכון ולכן גם החשיבה הייתה לא נכונה

ההבדל בין 64 לבין X2 הוא יותר רציני ומורגש (לא בביצועים במשחקים אבל בהחלט בהרגשה הכללית וביישומים שתומכים בריבוי ליבות, וכאלה מתווספים כל הזמן) מההבדל בין Venice 3200 לבין San Diego 3700

ותודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לשניכם על ההערות המאירות .

אבל שימו לב שמה שהיה חשוב לי יותר הוא העיצה לגבי לוח האם בהתחשב בזה שאני לא רוצה להחליף כרטיס מסך.

אולי תנסו להתייחס לנקודה הזו ? הנסיון שלכם יעזר לי בזה.

תודה ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אפשרויות אין לך

אני רואה 3 עיקריות (מהעדיפה ביותר לפחות עדיפה):

1. לוח nForce 4 Ultra זול + מתאם Albatron ATOP (מתאם לכרטיסי AGP לסלוט PCI-E) אם הוא כבר נמכר בחו"ל

2. 939Dual-SATA2

3. לוח 3 Ultra עם AGP בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן יחסי :

לוח 3 Ultra עם AGP בלבד  יש לו בצועים נחותים מלוח דומה של nForce4 ?

מה אני "מפסיד" אם אני קונה Nforce3   ולא  4?

אתה לא מפסיד כלום חוץ מזה שאתה נשאר עם AGP

וכמובן אתה מפסיד SATA II וכל מיני שטויות כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...