עמדתי לחטוף. - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמדתי לחטוף.

kinggil

Recommended Posts

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

רק בגלל זה אני מסתבובב עם קבוצות של 20 איש D:

אם ערס יבוא ויתחיל עם אחד הוא יחטוף משהו משהו O_o חחח

יאלה מי החכם שילך לפרסם את זה ב elicomp עם כול הערסים

"יעלא אכי שמעעע המניייאק הזה לילכך עליך וואלה לי יפה בוא נשנה לו תצורה!@#$@#"

"יאלע נצוס אותו בפורום נשחט אותו@#"

LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל זה אנחנו נשארים בבית לשחק במחשב וגלוש בHWZONE ;) ;D

אבל אקדח טעון ? :o

כן עשיתי על האש על הגג של בניין של חבר שלי איתו ועוד שני חברים... פתאום צץ שכן עצבני (דווקא לא ערסים הפעם ;D) ואומר לנו לעוף משם , Ok הוא הולך וחוזר אחרי

שתי דקות עם אקדח ודורך לנו אותו מול הפרצוף , הקטע הכי הזוי הוא שבאותו רגע אחד החברים שלי מרוב בפחד חשב לקפוץ מהגג (קומה 13... לא נחיתה נעימה במיוחד) בעוד שאני לא יכול לעצור את עצמי מלצחוק :lol: (מה הוא כבר יכול לעשות ? זה לא שאיימנו עליו באיזה שהיא צורה ? וזה לא שזו השגת גבול וגם אם זה היה אז לירות בנו זה הדבר האחרון שמותר לו לעשות לפי החוק... למרות שאף פעם אי אפשר לדעת איזה מטורף עומד מולך) עוד חבר שנדבק מהצחוק שלי וגם בקושי מצליח לעצור את עצמו והחבר שגר שם מתלבט עדיין אם להגיד לו שהוא גם שם (משמע שאין השגת גבול) או לא בזמן שמכוונים עלינו אקדח

ולא מספיק אחרי כל זה הלכתי לחברים אחרים שלי שעשו מדורה (אמרתי שזה היה בל"ג בעומר ?) בצד השני של העיר , דקה אחרי שאני מגיע באים אלינו חבורה של רוסים

שיכורים שכניראה שהנפצים שחברים שלי פיצצו שם לא עשו להם ממש טוב (ושתבינו שאחד מהם הוא אחד הסוחרים הכי גדולים בעיר של זה חחחח כך שיש מאין)

זה היה ממש קרוב... בסוף הצלחנו לדבר עם כמה מהם שלא היה שיכורים לגמרי הם הרגיעו את החברים שלהם

ולפני כמה שנים באותו מקום בדיוק גם בל"ג בעומר באו אלינו חבורה של אתיופים לא שיכורים אלה מסוממים קשות ... אני אומר לכם שבמזל אף אחד מהם לא נשרף :smile1: אחד מהם לקח לי את האופניים לסיבוב ... העיניין הוא שאני ועוד חבר מסתכלים עליו לאן הוא נוסע (לאן הוא כבר יכול ליסוע בסטלה הזאת) מסתכלים מסתכלים

ואני אומר לכם שהוא אשקרה נסע לכיוון מדורה ממול :o ... אני וחבר שלי יש אופניים... אין אופנייים הוא נפל בערך חצי מטר לפני המדורה כשמרוחק היה קשה להבדיל אם

זה היה בפנים או בחוץ ... באותם רגעים אתה חושב מה יותר חשוב לך חיים של בנאדם או האופניים החדשות שלך

באותו זמן שאר החברים שלו נרדמו במריצה אחד על השני בערך 5 מהם

ד"א ברור שהאופניים !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה לדעתכם כדי לי לעשות?

כמעט כל שבוע אני הולך לבד הלוך חזור בשעות הלילה הקטנות לבית.

לסחוב איתי משהו? פעם היית לי סכין, אחרי שגיליתי על החוק שאם אני מחזיק סכין זה נחשב כעבירה אז הפסקתי לסחוב אותו. מה עכשיו? אני מעדיף שלא פפר ספריי כי זה לא נוח לסחוב אותו בכיס וגם כי אני לא כוסית :P

אבל במצבים כאלו (שפה ושם קורים לי) כדאי לקחת משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...