מס' שאלות לגבי אינטרנט מהיר...כבלים ו-ADSL... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס' שאלות לגבי אינטרנט מהיר...כבלים ו-ADSL...

MDK

Recommended Posts

שלום!

עד היום לא היה לי מהיר ולכן אני לא מכיר שום מושגים הקשורים לנושא, ועכשיו לאחר שראיתי שאני משלם 19$ לחודש לאינטרנט 56K אז החלטתי שאפשר להחליף לאינטרנט מהיר - בכבלים או בADSL בנוסף למחשב החדש...

דרך אגב - קניתי את הלוח של ג'יגהבייט אשר חוסך לי לקנות כרטיס רשת והתקנתו.

האם אתם מכירים ספק ADSL עם שירות טוב, מחירים טובים, ובלי בעיות יציבות?

איך Netvision?

*מה זה ping?

מה עדיף - כבלים או ADSL? מאיזו בחינה?

נ.ב. - אני יודע שענו על זה בעבר אבל חיפשתי ולא מצאתי כלום....ואני לא אתחיל לחפש בכל דף באופן ידני.

עריכה: מה יותר מהיר: חבילת ה750Kb ו-96Kb בכבלים, או 0.5mb ו-64kb ב-ADSL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח Ghost_Dogg

ניסיתי וזה טירוף לעבור עכשיו על כל נושא ונושא... >:(

וזה טירוף שבגלל עצלנות של משתמשים, משתמשים אחרים יאלצו לענות על אותה שאלה עשרות פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינג זה המהירות מידע שאתה שולח מהמחשב (חבילות) , ככל שהפינג יותר נמוך המהירות שליחה של החבילות יותר גבוהה ככה אין לך לאגים במשחקי שזה דבר טוב. ;)

תיקון קל - PING הוא פעולה המבצעת שליחת PACKET של נתונים אל מחשב מרוחק, וממתינה לשובה של החבילה. כאשר החבילה חוזרת, מחושב הזמן שלקח לחבילה לצאת מהמחשב שלך, להגיע למחשב המרוחק, ולחזור אליך למחשב. כמו שנאמר - ככל שהזמן הזה יותר קטן, כך המהירות יותר גדולה.הפינג בדרך כלל מורכב מכל הפעולות שהמחשב צריך לעשות על מנת ליצור קשר ראשוני אל מחשב מרוחק. אתה יכול להוריד קובץ במהירות מקסימלית, אבל עדיין לגלות שלוקח לאקספלורר לפתוח דפים חדשים נורא לאט, או שהפינג נורא גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובות:

- מהירים ויקרים

- זמן תגובה באלפיות שנייה

- אני מעדיף ADSL אבל אין לי כוח להסביר לך (בשביל זה יש חיפוש)

- תלוי

שמעו קראתי את הלינקים שהביא ERAN בטוב ליבו...

ובכל זאת, למה תלוי?

למה אתה מעדיף ADSL? אין לך איך להסביר את זה בפשטות ובקצרה?

איזה חיבור וספק יש לך?

מה דעתכם על זהב? (אני גר באזור השרון)

תודה מראש, מתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינג זה המהירות מידע שאתה שולח מהמחשב (חבילות) , ככל שהפינג יותר נמוך המהירות שליחה של החבילות יותר גבוהה ככה אין לך לאגים במשחקי שזה דבר טוב. ;)

תיקון קל - PING הוא פעולה המבצעת שליחת PACKET של נתונים אל מחשב מרוחק, וממתינה לשובה של החבילה. כאשר החבילה חוזרת, מחושב הזמן שלקח לחבילה לצאת מהמחשב שלך, להגיע למחשב המרוחק, ולחזור אליך למחשב. כמו שנאמר - ככל שהזמן הזה יותר קטן, כך המהירות יותר גדולה.הפינג בדרך כלל מורכב מכל הפעולות שהמחשב צריך לעשות על מנת ליצור קשר ראשוני אל מחשב מרוחק. אתה יכול להוריד קובץ במהירות מקסימלית, אבל עדיין לגלות שלוקח לאקספלורר לפתוח דפים חדשים נורא לאט, או שהפינג נורא גבוה.

זה נכון אולי בתיאוריה אבל לא תמיד במציאות.

הסבר :

בעבודה אני מחובר ל-ADSL של 1.5 מגה

בבית אני מחובר לכבלים בחצי מהמהירות הזו, כלומר 750K.

בבית יש לי פינגים נמוכים (למשל 20ms), בעבודה-לא ראיתי פינגים של פחות מ-60ms. ובכל זאת בעבודה אני יכול להוריד אפילו ב-200 קיי לשניה ובבית עד 90 קיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה - בזק בין לאומי מספקים את המבצעים הבאים:

כבלים 750KBPS במחיר של 74 לחודש למשך 6 חודשים, ולאחר מכן 163 בחודש...

ADSL 512KBPS במחיר של 74 לחודש למשך 6 חודשים, ולאחר מכן 148 בחודש...

מה ה-catch? הרי netvision ו- זהב מספקים אותו הדבר אך ב-99 ש"ח לחודש למשך 6 חודשים!

הבדל מאוד משמעותי, האם יש פה איזהשהו תכסיס של בזק?

ובכלל איזה חבילה הנ"ל לדעתכם עדיפה?

שאלה נוספת: אם אני אקח כבלים אני אוכל לדבר בטלפון ולשלוח פקס, ובאותו זמן לגלוש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון אולי בתיאוריה אבל לא תמיד במציאות.

הסבר :

בעבודה אני מחובר ל-ADSL של 1.5 מגה

בבית אני מחובר לכבלים בחצי מהמהירות הזו, כלומר 750K.

בבית יש לי פינגים נמוכים (למשל 20ms), בעבודה-לא ראיתי פינגים של פחות מ-60ms. ובכל זאת בעבודה אני יכול להוריד אפילו ב-200 קיי לשניה ובבית עד 90 קיי.

אתה מוכיח לי בדיוק את מה שכתבתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה - בזק בין לאומי מספקים את המבצעים הבאים:

כבלים 750KBPS במחיר של 74 לחודש למשך 6 חודשים, ולאחר מכן 163 בחודש...

ADSL 512KBPS במחיר של 74 לחודש למשך 6 חודשים, ולאחר מכן 148 בחודש...

מה ה-catch? הרי netvision ו- זהב מספקים אותו הדבר אך ב-99 ש"ח לחודש למשך 6 חודשים!

הבדל מאוד משמעותי, האם יש פה איזהשהו תכסיס של בזק?

ובכלל איזה חבילה הנ"ל לדעתכם עדיפה?

בגלל שבשכונה שלי אין אנשים צעירים כמעט, חוץ מחבר שלי שגר ברחוב קרוב, אני לא רואה משהו שיגרום לכבלים לרוץ לאט.

חוץ מזה החבילה של ה-512KBPS של ADSL יותר איטית מהחבילה של 750KBPS בכבלים, לא ? ? ? ?

הן עולות בדיוק אותו הדבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...