מס' שאלות לגבי אינטרנט מהיר...כבלים ו-ADSL... - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס' שאלות לגבי אינטרנט מהיר...כבלים ו-ADSL...

MDK

Recommended Posts

אם אתה מעוניין בחבילה הכי חלשה, עדיף הכבלים מהעובדה שזה חבילה מהירה יותר במחיר שווה לחצי שנה הראשונה, לאחר מכן זה כ 17ש"ח יותר מאשר האדסל, אבל זה לשיקולך האישי, 17 ש"ח יותר לאחר החצי שנה הראשונה בשביל

איזה 30 קיי לשניה יותר אם אני לא טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה מעוניין בחבילה הכי חלשה, עדיף הכבלים מהעובדה שזה חבילה מהירה יותר במחיר שווה לחצי שנה הראשונה, לאחר מכן זה כ 17ש"ח יותר מאשר האדסל, אבל זה לשיקולך האישי, 17 ש"ח יותר לאחר החצי שנה הראשונה בשביל

איזה 30 קיי לשניה יותר אם אני לא טועה..

אני מניח שהתכוונת ל-0.5MBPS ב-ADSL שהיא ממש לא הכי חלשה, יש את 256KBPS בADSL, ויש בכבלים 150KBPS.

30K לשנייה זה לא הרבה?! חוץ מזה שגם המהירות UPLOAD יותר מהירה = 96KBPS לעומת 64KBPS.

אבל השאלה האם בכבלים יש בעיות או לא?! ומה היתרון שלהם לעומת ADSL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יודע לענות לי ?? ?? :o:( ::)

יש לי עוד שאלות: מה דעתכם על הספק ברק 013??? האם יש פה למישהו ADSL\כבלים דרך ברק 013 שמרוצה מהשירות ואין לו שום הגבלות?

נראה לי שבזק בינלאומי גם עושים הגבלה לקזה!!! אצל חבר שלי הוא לא יכול להוריד מעבר ל-5K לשנייה בקזה ויש לו 750KBPS של ערוצי זהב, דרך הספק בינלאומי... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא יודע לענות לי ?? ?? :o:( ::)

יש לי עוד שאלות: מה דעתכם על הספק ברק 013??? האם יש פה למישהו ADSL\כבלים דרך ברק 013 שמרוצה מהשירות ואין לו שום הגבלות?

נראה לי שבזק בינלאומי גם עושים הגבלה לקזה!!! אצל חבר שלי הוא לא יכול להוריד מעבר ל-5K לשנייה בקזה ויש לו 750KBPS של ערוצי זהב, דרך הספק בינלאומי... ::)

אני מחובר דרך ברק, ואין שום הגבלות. הצלחתי להגיע למהירויות של 20, 30 ואפילו 40KBPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע להתלבטות שלך בין החבילות הייתי ממליץ לך בחום על חבילת הכבלים של ה 750. הרי 17 ש"ח יותר היא תוספת קטנה אשר מאפשרת לך לקבל 50% יותר מהירות מאשר בחבילה של ה ADSL.

בנוגע האם בכבלים יש בעיות. ובכן אני הצטרפתי לכבלים די בהתחלה כאשר ערוצי זהב התחילה לשווק את האינטרנט המהיר שלה. בימים הראשונים היו קצת בעיות, האינטרנט לא היה עובד למשך 10 דקות עד חצי שעה. אבל זה מכבר חודשיים שאין לי שום תקלה, ולו הקטנה ביותר, כך שאין לך ממה לדאוג. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חבילה יש לך ? מי הספק שלך?

(אתה גר באזור השרון, נכון? ::))

עריכה: איזה ספק הכי טוב לדעתכם? הכי אמין?

דרך אגב: אם אבחר באינטרנט כבלים זה יהיה תשתית של ערוצי זהב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את החבילה של ה 750 (ערוצי זהב), וכן אני גר באזור השרון.

ספק: netvision

מודם: RCA

בכל מה שמוגע לשירות/אמינות/מהירות אין לי טענות.

בכל מקרה שווה לך לבדוק ספקיות אחרות ולהשוות מחירים, אבל כמו שכבר אמרתי אני בהחלט מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את החבילה של ה 750 (אינטרנט זהב), וכן אני גר באזור השרון.

ספק: netvisionמודם: RCA

בכל מה שמוגע לשירות/אמינות/מהירות אין לי טענות.

בכל מקרה שווה לך לבדוק ספקיות אחרות ולהשוות מחירים, אבל כמו שכבר אמרתי אני בהחלט מרוצה.

התבלבלת עם ערוצי זהב, כי זהב זה ספק מתחרה לnetvision...

אין לך הגבלה בקזה למשל?

אתה גר במקרה בהרצליה\כפר סבא\הוד השרון\רעננה\אחר = מחק את המיותר... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנטוויז'ן אין הגבלה עם קאזה לי יש

מתב 750K עם נטוויז'ן ובקאזה אני יכול להגיע ל90

(ממוצע 30-70)

אז אין לנטוויז'ן עם קאזה אין הגבלה!

מה? ::) ??? ::) איזה הגבלה יש לך?

לא יודע מה איתך, אבל אני לא אוכל לקחת מתב,אני אצטרך להתחבר לערוצי זהב, ונשאר לי רק לבחור ספק טוב...

012 עושים עדיין בעיות כולל הגבלות?

bezeqint נראה לי מגבילים את המהירות בקזה...

netvision - לפי מה שאמרת לא...

אינטרנט זהב? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי הגבלה!!!!!!!!!~ :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

רציתי לרשום ככה!

יש לי מת"ב ובגלל זה, זה בילבל אותך!

ביינתיים אני מרוצה לנטוויז'ן הם חייבו את הלקוחות שלהם לחייג עם חייגן כבלים ובאמת זה היה ככה אבל בסוף הורידו אותו

ואני יכול להיות גם מחובר בלי חייגן! גם ל012 יש חייגן!

ביינתיים אני מרוצה ובכלל אין לי ניתוקים אוליי פעם במאה שנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...