מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד. - עמוד 60 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד.

BURTON

Recommended Posts

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם

אני בקרוב רוצה לקנות מחשב חדש עם מסך LCD של סמסונג (730B). מכיוון שאני רק רוצה הרכבה של המערכת, אני לא אוכל לבדוק

ממש את המחשב עם המסך בזמן הפעלת למשל. לא בחנות שבה אני אקנה את המפרט לפחות. האם יש דרך לבדוק את המסך

בלבד בחנות לשם ווידוא שאין פיקסלים שרופים ואם כן איך? לבקש שיחברו אותו למחשב שיציג לי דף לבן ואז לעבור לדף שחור או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריכה להחליף את המסך שלי וחשבתי לחקור קצת את הנושא לפני שאני קופצת על הדבר הראשון/זול שאני מוצאת. קראתי כאן די הרבה ולא יכולתי שלא לשאול- אז למה לקנות LCD?. זה לא שיש לי יותר מדי כסף להוציא על מסך רזה, אבל אני חושבת שאם אני כבר קונה מסך, שישרת אותי לכמה שנים טובות, אז כבר כדאי ללכת על זה. האם זה נכון? האם באמת כדאי ללכת על מסך כזה?

יש לי תקציב של עד 2000 ש"ח ואני לא יודעת אם שווה לי לקנות מסך LCD כשאני יכולה במקומו לקנות CRT טוב (אפילו שניים). הצרכים שלי הם לא יותר מדי. בדרך כלל, וגם קצת משחקים (לעתים רחוקות, אבל לעתים).

תודה רבה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת האם מסך LCD "יורה" פחות אור מאשר מסך עם תותח אלקטרונים רגיל.

ולפי מה שקראתי במאמרים על מסכי ה LCD החדשים ישנם כמה סוגים של מסכים (LG וכו...)

איזה שפופרת או או פלטה או לא יודע איך לקרוא לזה, פחות מסנוורת (כי ראיתי שיש הבדלים בזווית הראיה לכן הנחתי שיש הבדל בתאורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אני בקרוב רוצה לקנות מחשב חדש עם מסך LCD של סמסונג (730B). מכיוון שאני רק רוצה הרכבה של המערכת, אני לא אוכל לבדוק

ממש את המחשב עם המסך בזמן הפעלת מערכת הפעלה למשל. לא בחנות שבה אני אקנה את המפרט לפחות. האם יש דרך לבדוק את המסך

בלבד בחנות לשם ווידוא שאין פיקסלים שרופים ואם כן איך? לבקש שיחברו אותו למחשב שיציג לי דף לבן ואז לעבור לדף שחור או משהו כזה?

בד"כ חנויות מקבלות בחזרה את המסך בימים הראשונים אם יש פיקסל ומביאים לך חדש... תלוי בהסכם עם החנות כמובן.

בבית אתה יכול לבדוק עם תוכנה בשם: Dead buddy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים רק מדברים פה על עוצמות של כרטיסים ושל לוחות,קחו הפסקה קטנה בואו נדבר על פרטים טכניים.

האם מסך LCD מפיק פחות אור, כמה חשמל צורך, למה הוא יותר בריא למי שסובל מכאבי עיניים מסנוור וכאלה.

כמה תשובות לא יזיקונה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יש כאן משהו שממש חשוב לי!!!

היום אני חוזר הבייתה וראיתי בחדר של אחי מסך 19" של מאג שקנה אבא שלי בלי לברר יותר מידי ובלי לשאול אותי קודם.

קישור לפרטים - http://www.mag.com.tw/product/products-lcd-b-b916.htm

הייתי מעוניין לדעת פרטים יותר ברורים (הסינית שם ממש לא מדברת אליי :x), חוץ מזה שזה 8ms.

איך המסך למשחקים?

האם היה אפשר להוציא משהו יותר טוב בתקציב של 1900 ש"ח? (כמובן משהו למשחקים!)

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיון אישי: עברתי ממסך CRT 700B ,שבו הייתי צריך להוריד את הבהירות ל 0 , ולהמשיך להוריד אותה עם כרטיס המסך ל 90 (מ 100), לLCD 19 וויוסוניק VP930 שבו אני עובד עם בהירות של 55 ללא שום סינוור או עייפות בעיניים, גם אחרי קריאה ארוכה של טקסט...

יש תקופת הסתגלוות מסוימת במעבר ל LCD, אבל בפרינציפ עם מסך טוב, אין מה להשוות מבחינת נוחות הראייה לטווח ארוך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

קראתי את כל האמור פה וממש התבללתי עוד יותר.

אני צריכה מחשב בעיקר לסרטים (בעיקר אקשן ששם יש חשיבות שלא יהיו מריחות) ואופיס.

אני לא משחקת בכלל!.

אבל יושבת מולו המון שעות.

בכל אופן אם תוכלו להמליץ לי על מסך דק טוב אני ממש אשמח.

התקציב הוא עד 2,500 ש"ח.

17 אינץ' בלבד.

דגם בין החדשים. (אני מניחה שהשתנו כמה דברים מאז שהתחילו את הדיון הזה)

שיש לו שתי כניסות אנלוגי ודיגיטלי (בעצם, איך אני יודעת אם לכרטיס מסך שלי יש כניסה דיגיטלי?).

והכי חשוב שיראו טוב!: אני מתכוונת כמובן לרזולוציה ולצבעים (יש עוד משהוא שחשוב?), שיהיה טבעי-לא תמונה מלאכותית, שיראו פרטים היטב, חדה מאוד. קיצר משהוא איכותי: כמו תמונה של מסך CRT טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם כמעט את כל המסכים הנפוצים ככה שאין ממש חשיבות למה יש בחנות

פשוט תחפש בעמודים האחרונים איזה מסך הכי מומלץ בתקציב שלך, בטוח יהיה אותו בחנות הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שהpixel pitch 0.294 בעייתי? (בLCD 19 אינץ)

"0.294 Pitch is LAME! If you own this monitor, look at your taskbar for example from very close up... then do the same on a CRT or another LCD with a better Pitch & you will clearly see what I'm saying. Another great example is to download the King Kong demo, and play the level as Kong. After you finish off the first V-Rex and you go to open the door, stop and really look @ Kong's fur... it gives games a look like there is a "grid" over everything."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לפוסט הקודם, אבל משהו שימושי-

החלטתי לרדת לעומק העניין ולברר מה הקטע של DVI, ובמה הוא שונה מ RGB

הרבה אנשים סבורים ש DVI ישנה את חייהם ויתן להם איכות תמונה טובה בהרבה מ . "כי זו כניסה דיגיטלית".

אז הרשו לי לנפץ את המיתוס שלכם. ממאמרים שקראתי אחרי הרבה חיפושים, ושיחות עם נציגים בחנויות מחשבים, התוצאות מכל צד היו לגמרי זהות:

DVI כרגע, משמש אך ורק לצפיה בטקסטים באיכות טובה יותר. אין הבדל במשחקים, אין הבדל בסרטים, גם לא בתמונות, טקסטים בלבד.

וככה זה יישאר, עד שמסכים ביתיים יעברו את רף הקונטראסט 1:1000, משם מתחיל להיחנק, ואז DVI באמת מראה הבדל.

במסך ביתי ממוצע, שהוא 1:500 עד 1:700, אין כרגע שום שימוש ל DVI, שכן אם תפעילו את אופצית ה Clear type לטקסט, ההבדל מתמזער

עוד יותר, ומצטמצם כמעט לאפס.

אז...... שלא יעבדו עליכם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני רוצה לקנות מסך חדש או את הVX922 או הVP930B

השימוש במחשב יהיה למשחקים בעיקר, אני לא גרפיקאי או משהו כזה.

מה העדיף? הpanel של הvp930B די מגרה, והבנתי שגם זווית הצפיה שלו יותר טובה.

אם למישהו יש את אחד המסכים והוא משחק הרבה, ויכול להגיד לי איך הVP930B במשחקים, (לא צריך את הvx922 כי זה די ברור) אז אני אודה לו מאוד.

תודה מראש לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...