מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד. - עמוד 59 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי LCD מומלצים + סקירת מושגים. נושא מרוכז, כל השאלות/תשובות בדיון הזה בלבד.

BURTON

Recommended Posts

אני לא יכול לחזור על כל דבר מספר פעמים. תקרא פה את העמודים האחרונים ואת התגובות שלי על סוגי פאנלים ומסכים ותלמד לפי זה - זה נושא גדול מדי ומסובך מדי. אין מסך שהוא גם מאוד טוב למשחקים וגם מאוד טוב לגרפיקה ואיכות תמונה. המסכים שטובים מאוד למשחקים הם בעלי איכות צבעים ותמונה פחות טובות, ולמעהש סביר שמעלום לא נתקלת במסך איכותי באמת כי המחיר שלהם מתחיל ב2500 ש"ח ולא כלכך מתאימים לשוק הישראלי שקונה מה שזול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יכול לחזור על כל דבר מספר פעמים. תקרא פה את העמודים האחרונים ואת התגובות שלי על סוגי פאנלים ומסכים ותלמד לפי זה - זה נושא גדול מדי ומסובך מדי. אין מסך שהוא גם מאוד טוב למשחקים וגם מאוד טוב לגרפיקה ואיכות תמונה. המסכים שטובים מאוד למשחקים הם בעלי איכות צבעים ותמונה פחות טובות, ולמעהש סביר שמעלום לא נתקלת במסך איכותי באמת כי המחיר שלהם מתחיל ב2500 ש"ח ולא כלכך מתאימים לשוק הישראלי שקונה מה שזול יותר.

תקציב 4000 שקל, איזה הכי מומלץ למשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שרצה מסך LCD טוב ב 1400 שקל:

יש מסך של NU tech

חברה חדשה בשוק, אבל לא ג'נרי חס וחסה.

http://www.tamlil2100.co.il/product.asp?pID=2188&c=141644

הנה, המסך הזה

אני יכול להגיד לך מנסיון שהוא יותר טוב מה 1750sq

כל ילדי המותגים פה, אתם מוזמנים לצלוב אותי, אבל לא משנה מה תגידו, המסך הזה פשוט יותר טוב. מומלץ לכל מי שלא יכול להרשות לעצמו סאמסונג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שרצה מסך LCD טוב ב 1400 שקל:

יש מסך של NU tech

חברה חדשה בשוק, אבל לא ג'נרי חס וחסה.

http://www.tamlil2100.co.il/product.asp?pID=2188&c=141644

הנה, המסך הזה

אני יכול להגיד לך מנסיון שהוא יותר טוב מה 1750sq

כל ילדי המותגים פה, אתם מוזמנים לצלוב אותי, אבל לא משנה מה תגידו, המסך הזה פשוט יותר טוב. מומלץ לכל מי שלא יכול להרשות לעצמו סאמסונג

נראה נחמד, לא אכפת לי יצרן לא הכי מוכר, אני אחפש עליו ביקורות, תודה.D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפי מה שהוא אמר אין מסך שהוא גם טוב למשחקים, וגם לגרפיקה, ורבים אמרו פה שהמסך הזה מיועד לגרפיקה...

נכון, אבל הVP930 הוא הפשרה הכי טובה , יש לו פאנל עם איכות טובה וזמן התגובה שלו טוב יחסית למסכים עם פאנל כזה , חבל שאין לו מקביל שהוא 17" (וה730 זה בכלל לא אותו מסך).

מי שרוצה מסך עם איכות פחות טובה אבל זמן התגובה הוא בראש העדיפויות שלו , יאלץ להתפשר על איכות התמונה של הפאנל ולרכוש דגם מהיר של ויוסוניק - הVX922 או הVX924 היותר זול. ויוסוניק גם עומדת להוציא מסך שהוא 1MS - כמובן הוא יהיה TN פחות איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k:

קודם כל, *המון* תודה על התשובות המפורטות, הענייניות, והנורא מקצועיות שלך.

בהתבסס על התגובות שלך, אני לאט לאט מצליח לכוונן את עצמי על המסך שאני הולך לקנות.

ומסך, שלא כמו מעבד או , הוא בדרך כלל מוצר שאין צורך לעדכן אותו לעיתים קרובות, ואם כבר לקנות, אז לקנות משהו שיתאים לך כמו כפפה ויוכל ללוות אותך לתקופה ארוכה, התאמה שמצריכה ידע שאין לרוב הצרכנים. ואני רק לאחרונה התחלתי להתוודע לכל נבכי הנושא, גם בזכותך.

אם תוכל, 2 שאלות לי אליך...,

תוכל להסביר על ההבדלים בין פאנלי ה-VA השונים.. קצת מעבר למה שכתוב בעמוד הראשון? למשל.. במה שונה פאנל MVA מפאנל PVA (חוץ משם היצרן), ומה ההבדל בין PVA ל-S-PVA?

תוכל להסביר מה זה בעצם OverDrive? זה רע? זה טוב? במסך עם OverDrive - הOD תמיד בפעולה, או שזה נתון להחלטת המשתמש?

המון תודה,

דודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל הVP930 הוא הפשרה הכי טובה , יש לו פאנל עם איכות טובה וזמן התגובה שלו טוב יחסית למסכים עם פאנל כזה , חבל שאין לו מקביל שהוא 17" (וה730 זה בכלל לא אותו מסך).

מי שרוצה מסך עם איכות פחות טובה אבל זמן התגובה הוא בראש העדיפויות שלו , יאלץ להתפשר על איכות התמונה של הפאנל ולרכוש דגם מהיר של ויוסוניק - הVX922 או הVX924 היותר זול. ויוסוניק גם עומדת להוציא מסך שהוא 1MS - כמובן הוא יהיה TN פחות איכותי.

אבל מה שווה אם יהיו לי מריחות במשחקים? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k:

אם תוכל, 2 שאלות לי אליך...,

תוכל להסביר על ההבדלים בין פאנלי ה-VA השונים.. קצת מעבר למה שכתוב בעמוד הראשון? למשל.. במה שונה פאנל MVA מפאנל PVA (חוץ משם היצרן), ומה ההבדל בין PVA ל-S-PVA?

תוכל להסביר מה זה בעצם OverDrive? זה רע? זה טוב? במסך עם OverDrive - הOD תמיד בפעולה, או שזה נתון להחלטת המשתמש?

המון תודה,

דודי.

http://forums.anandtech.com/messageview.cfm?catid=31&threadid=1745344

ROYZ , אתה משחק איתי פינגפונג עם הפוסטים שלך, הדברים רשומים שחור על גבי לבן. גם במסך הכי טוב למשחקים יש מריחות - פשוט לא שמים לב אליהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://forums.anandtech.com/messageview.cfm?catid=31&threadid=1745344

ROYZ , אתה משחק איתי פינגפונג עם הפוסטים שלך, הדברים רשומים שחור על גבי לבן. גם במסך הכי טוב למשחקים יש מריחות - פשוט לא שמים לב אליהן.

אז השאלה צריכה להיות: האם שמים לב למריחות ב vp930.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי גיבורים... אני מעוניין לקנות מסך LCD חדש, בגודל 19" ,

ואני לא ממש מסוגל לקרוא פה 89 עמודים (יש לי כבר כאב עיניים מהמסך CRT שלי :lol: ) שחלקם כבר לא כל כך עדכניים,

בבקשה תנו לי כמה המלצות למסך, השימושים העיקריים יהיו:

1. גלישה ובניית אתרים - אני אצטרך לעבוד עם הרבה פתוחים (ברזולוציה גבוהה, כיום אני עם 800*600 וזה לא מספיק לי)

בנוסף צריך שהמסך יציג טקסט בצורה ברורה...

2. גרפיקה - פה ושם עבודות עם PHOTOSHOP

3. - צריך שהתמונה לא תימרח...

4. משחקים קצת פחות אבל אם כבר אני קונה מסך אז אני מעדיף שהוא יוכל להתמודד גם עם משחקים בצורה מכובדת..

עדיף כמובן מסך שיהיה ניתן לשחק איתו, מבחינת גובה וכדומה, אולי גם לתלות על הקיר...

אני מוכן להוציא בסביבות 2300 ש"ח פלוס מינוס...

מה אתם אומרים?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו אומרים שאנחנו ממש לא מסוגלים לחזור על כל דבר 89 פעמים (יש לנו כבר כאב ראש מעצלנים כמוך :lol:)

תקרא את העמודים האחרונים לפחות אם אתה כזה עצלן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...