כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

הוויכוח הוא לא על זכויות יוצרים, ולא על עיקרון מוסרי,

הוויכוח הוא על כסף!

אז אנא אל תתמכו בארגונים המרושעים שתוקפים אותנו רק בגלל כסף עם עקרונות מוסריים.

^^^^^^^^^^^^^^

אין שום הצדקה לזה שמחירים של מעפנה + תוכנות בסיסיות יהיו יותר גהוההים מהחומרה של המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

BURTON היקר, אתה אחד האנשים הצבועים ביותר שנבראו עלי אדמות. אבל לא ציפיתי לפחות מצפון-תל-אביבי-טחון [ומתנשא] :(

אני אחד האנשים הצבועים?

אתה כל יומיים משנה את האופי שלך.

מה שאמרת אפילו לא ראוי לתגובה.

מה לעשות שככה אני מרגיש לגביי הגנבים כששני ההורים שלי כותבים תוכנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול הצדיקים שפה עם זה ככה אני דורש ליסגור את האתר HWZONE כי אנחנו גונבים פרנסה לתכנאי מחשבים מה קרה ביגלל שהם לא חברה ענקית עם הרבה כוח אז אין להם השפעה מה זאת העפליה הזאת אה

אני אישית בעד שיתוף ובעד HWZONE

אז דיי לזיין אין אחד שלא הוריד אפילו אותם מנהלי של אותם אירגונים הורידו כמו גדולים אז דיי לזיין בשכל פשוט דיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MAX PAYNE, ראה זאת כאזהרה ראשונה. אנחנו לא נסבול פה בפורום שפה כזאת, ואתה מתבקש לתת את הכבוד המינימאלי לבנאדם איתו אתה מנהל דיון.

תמשיך כך, ואנחנו נדאג להראות לך בצורה מכובדת את הדרך החוצה מהבית שלנו.

Funky-Monk, אני מציע שגם אתה תשמר ולא תגרור את עצמך למצבים כאלו.

כל התגובות הלא ראויות בדיון הזה מיד ימחקו, ואני מבקש מכם לנסות ולכבד גם את מי שהדעות שלו לא בדיוק דומות לשלכם.

לנושא הדיון.

לדעתי, כמו שכבר כתבתי מספיק פעמים בפורום, אנשים פשוט לא מפנימים שהמחיר שמשחק המחשב עולה להם, או דיסק המוזיקה - הוא ממש לא בגלל הדיסק או העטיפה.

תעשו רגע כמה חישובים , דיסק מוסיקה עם אריזה וחוברת כזאת הדפסות והכל מסביב , עולה מקסימום 3-4 שקלים לייצר ,

דיסק אחד נמכר ב 70-90 שקלים !!!!! בשביל מה ?!

אז אתה פשוט לא מבין כלום

ב80 שקל שאתה משלם על דיסק וב200 שקל שאתה משלם על משחק מחשב אתה משלם אולי (וגם זה אולי) 10 שקל על האריזה, החוברת, הדיסק הפוסטר והצלופן המגניב.

מה שאתה קונה זה למעשה קיניין רוחני... מישהו עבד כדי שהדיסק הזה יהיה קיים (ואני לא מדבר על העובד במפעל). בימאים, מיקסרים, כותבי שירים, נגנים, זמרים, מלחינים, עורכים, מעבדים מוזיקלים ומנהלי במה. לכולם - זה החיים שלהם, זאת העבודה שלהם. וכך בחשבון שעל מה שאתה משלם המדינה לוקחת 60% מיסים.....

הבעיה של הדיסקים היא לא רק במחירים, ומי שטוען שזה ככה פשוט משקר לעצמו. מי שאומר שאם דיסקים היו עולים 80 שקל אז הוא היה קונה - משקר. (כי אחרת למה גם מורידים?). חומר דיגיטאלי מהאינטרנט הרבה יותר נגיש. הרבה יותר נגיש מלצאת מהבית, לקחת אוטובוס לקניון, לגשת לבאג או לאופיס דיפו, לבחור משחק אחד מבין 59, לגשת לקופה, להוציא כרטיס אשראי ועוד לשלם על זה כסף (כסף כסף. כל אחד פה משחק לדעתי בין 10 ל40 משחקים בשנה - נגיד שהיה עולה 80 שקל משחק - בין 800 ל3200 שקל בשנה - הייתם מוציאים כל כך הרבה כסף על משחקים? - ועוד לא דיברנו על תוכנות...). הרבה יותר נגיש, ותמיד יהיה הרבה יותר נגיש, להוריד מהאינטרנט...

ומי שחושב שחברות המשחקים פשוט צריכות לחתוך מחירים מ50 דולר ל15, פשוט טיפש. הם לא יכולות לעשות את זה. הרווחים שלהם יקטנו - הן בדקו את זה. (מה גם כמו שהסברתי - לדעתי הורדת מחירים לא תגדיל כל כך את כמות הקונים...). הורדת מחירים אצלהם תחייב אותם להוזיל עלויות, לפטר עובדים מוכשרים ולהוציא משחקים הרבה פחות טובים לשוק...

הבעיה היא ממש לא במחירים של הדברים, יש סיבה להם הם עולים ככה...

ו-shuy, אתה יודע, גם כל אחד מ-500 המפתחים שעבדו על המשחק שאתה מוריד צריך לפרנס תא משפחתי...

אני לא הולך להטיף לאף אחד, פשוט לא חושב שמחיר התוכנות והמוזיקה הם תרוץ חזק מספיק בשביל להצדיק בו הורדה של תכנים כאלו.

הסיבה היחידה היא שהנורמה היא להוריד וכי זה קל - פשוט קל לגנוב ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחד האנשים הצבועים?

אתה כל יומיים משנה את האופי שלך.

מה שאמרת אפילו לא ראוי לתגובה.

מה לעשות שככה אני מרגיש לגביי הגנבים כששני ההורים שלי כותבים תוכנה

WOW, אז עכשיו כולנו נרוץ ונקנה וביל גייטס יוכל להרוויח עוד כמה מיליארדים.  :bash:

ברגע שמחירי ה-Software יגיעו לפרופורציה ונקבל אחריות על התוכנות ותמיכה סבירה, אולי אז אנשים ישקלו בכלל אם שווה לקנות, היום אין אף סיבה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW, אז עכשיו כולנו נרוץ ונקנה וביל גייטס יוכל להרוויח עוד כמה מיליארדים. :bash:

ברגע שמחירי ה-Software יגיעו לפרופורציה ונקבל אחריות על התוכנות ותמיכה סבירה, אולי אז אנשים ישקלו בכלל אם שווה לקנות, היום אין אף סיבה טובה.

אז אל תקנה

תוריד לינוקס!

אבל אל תגנוב

"מחירי המכוניות בשמיים אז אני הולך לגנוב לי איזה BMW760" :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton, כשתתבגר קצת ותבין את חוקי הכלכלה, אתה תבין שחברות מרוויחות באופן עקיף מפירטיות, באופן הבא :

רוב האנשים מכירים רק את מערכת החלונות ולכן כשהם מגיעים לעבודה הם מאלצים את בעלי העסק לרכוש את התוכנות שאנשים מכירים, זאת הסיבה שבכל מוסד להשכלה גבוהה בישראל תמצא רק ומאוד חבל שכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton, כשתתבגר קצת ותבין את חוקי הכלכלה, אתה תבין שחברות מרוויחות באופן עקיף מפירטיות, באופן הבא :

רוב האנשים מכירים רק את מערכת החלונות ולכן כשהם מגיעים לעבודה הם מאלצים את בעלי העסק לרכוש את התוכנות שאנשים מכירים, זאת הסיבה שבכל מוסד להשכלה גבוהה בישראל תמצא רק ומאוד חבל שכך.

תהיה בטוח שאני מבין את חוקי הכלכלה יותר טוב ממך

מיקרוסופט נותנת למפתחים הרבה פעמים מוצרים בחינם כדי שיפתחו מוצרים המתאימים לוינדווז

אבל הן לא מרוויחות כלום מזה שאתה מוריד אז תעשה לי טוב ותתבגר בעצמך

תפסיק להעמיד פנים שווארז תורם למישהו חוץ מלגנב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף שתקו כבר אני ימשיך להוריד כל מה שאני רוצה כל עוד מחיר של מישחק הוא 300 שקל זה יום עבודה של בן אדם שצריך לפרנס מישפחה

באמת? כי רוב המשחקים עולים 200-250 ש"ח, רק בודדים עולים 300. ואם אתה מוכן לחכות קצת, הם עולים אפילו פחות. סה"כ מי אמר שאתה חייב לשחק במשחק יומיים אחרי שיצא לשוק? וגם למפתחים יש משפחות לפרנס.

אגב, כמה משחקים אפשר לקנות במחיר ששילמת על המחשב שלך? כמה ימי עבודה גזלת ממשפחתך עבורו? למה על חומרה אתה מוכן לשלם ועל תוכנה לא? כאילו שב- 100 ש"ח למשחק היית קונה.

טוב, מה כבר אפשר לצפות מחבורה של ילדים בני 17 שכל ההוצאות שלהם מסתכמות בבילויים והוצאות על כ.מסך וכו'.

אולי כשתתבגרו קצת תבינו שעם צדקנות לא הולכים למכולת.

כשממשכורת אחת של 4500 ש"ח נטו (אחרי שכמובן מס הכנסה לוקח חצי) אתה צריך לשלם שכר דירה+מים וארנונה+חשמל+טלפון+ועד בית+אוכל+דלק+טסט לאוטו+תיקונים לאוטו+שכר לימוד+ציוד ללימודים (ספרים,צילומים וכו')+קצת עזרה להורים+איזה בילוי אחד בחודש (מה קרה, רק לכם מותר?) תבינו שאתם סוגרים את החודש באוברדרפט (תכירו, כי למי שאין הורים עם הרבה כסף אחרי הצבא הוא יהיה החבר הכי טוב שלכם), אז תסלחו לי, שאם יש לי את הבחירה בין לקנות משחק ב-300 ש"ח או לשלם את הארנונה (או כל אחד מעשרות התשלומים שהזכרתי או שלא הזכרתי) בשביל שלא ינתקו לי את המים הבחירה שלי היא לשלם את הארנונה.

באמת סליחה אם פגעתי בחוש הצדק המפותח שלכם.

אתה בטוח שאתה לא בן 17? כי כדי לקבל 4,500 נטו, אתה צריך להרוויח 5,350 ש"ח. כן, זה הכל. מס הכנסה לוקח לך בסה"כ 290 ש"ח (פחות אם אתה אישה) ועוד כ- 500 ש"ח למס בריאות וביטוח לאומי.

אבל אולי תתחמק גם מתשלום מס? אתה יכול לעבוד בשחור. הרי אתה צריך לשלם שכר דירה, מים, ארנונה, חשמל...

אז תגידו שאם אין לי כסף אל תקנה דיסק ב-90 ש"ח, יופי...אז רק לכם מגיע לשמוע מוסיקה? אחרי שמשתחררים מהצבא לא שומעים מוסיקה יותר? מוסיקה לעשירים ולילדים צדקניים בני 17, לא לסטודנטים שמשכירים דירה ורוצים ללמוד ולעשות משהו בחיים שלהם.

ושלא יעבדו עליכם.

הדיסק היחיד שעלה לי 90 ש"ח היה דיסק כפול. רובם עולים הרבה פחות. ושוב, אם אתה לא קונה אותו שבועיים אחרי שיצא, המחירים יכולים להיות נמוכים עוד יותר. לפני חודשיים קניתי דיסק תוצרת חו"ל, מקורי וחדש, ב- 29 ש"ח בלבד. יקר לך?

בכל המשרות בהן עבדתי, מעולם לא שאלו אותי איזה תוכנות אני רוצה שיתקינו לי. להיפך, אני הייתי צריך ללמוד לעבוד עם התוכנות שהמעסיק שלי החליט לקנות. איפה אפשר למצוא את המעסיקים עליהם אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שאי אפשר היה להוריד שום תוכנה.עכשיו קנית מחשב ואתה צריך מערכת הפעלה-הכי זול 500 שקל.אנטי וירוס עוד 200 שקל ,תוכנות נגד ספיוור וריגול עוד 100 שקל,עוד כל מיני עזרים שצריך נגיד עוד 300 שקל.אתה כבר ב1100 שקל מינימום ועוד לא התחתי לדבר על 2-3 משחקים שהילד רוצה לשחק בהם ,שירים שרוצים לשמוע ותוכנות עבודה כמו או שנחוצים לרובנו.זה עוד 3000 שקל בשקט ואתה כבר בכמעט 5000 שקל!

מה לעשות שרובנו לא מסוגלים להשקיע ככה על מחשב.אני נגד אלה אומנם שמורידים סתם דברים שאן להם כל שימוש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף שתקו כבר אני ימשיך להוריד כל מה שאני רוצה כל עוד מחיר של מישחק הוא 300 שקל זה יום עבודה של בן אדם שצריך לפרנס מישפחה

גנבים אלו החברות זה כל מה שיש לי להגיד

כל אלה שמשחקים אותה דיי יודעים שהאימיול פועל לכם 24 שעות

:lol:

אתה מדבר שטויות. הורדת סרט זה לא תחליף לקולנוע, פשוט לקולנוע אתה לא תלך לכל הסרטים ... וגם בלי שיתוף אתה, אתה לא תלך לכל הסרטים בקולנוע. למה? כסף.

אתה תלך לסרט אחד או שתיים, עם או בלי שיתוף. השיתוף נותן לך לראות את הסרטים שבמילא לא הייתה הולך בשבילהם לקולנוע.

ואותו דבר עם דיסקים, תורידו מחירים, יש מיתון, המצב קשה בארץ. דיסק בארץ עולה 70 שקלים במקרה הטוב, כמה תוכל לשמוע אם דיסק אחד עולה 70 שקלים?

תורידו מחירים, תעשו מחירים ששווים לכל כיס (דהיינו - 20 שקלים גג) ואנשים יקנו.

אני מצטער, אבל אני לא אשמע את המוזיקה שמציע לי ערוץ 24, תודה, אבל לא תודה. והאינטרנט מהווה בשבילי אלטרנטיבה מעולה, אני שומע את המוזיקה שאני אוהב ולא מה שמכתיבים לי לאהוב. וזה בדיוק מה שכל חברות התקליטים מפחדות ממנו, הן מאבדות שליטה על הצרכן וזה לא מוצא חן בעינייהם, הן רוצות להכתיב לכולם מה לשמוע וזה לא מקובל עליי.

המלחמה הזאת לא תעזור להם, הרי התסריט הזה כבר ידוע מראש שבעוד כמה שבועות ליונטוורק חוזר לאוויר עם איזה פירצה בחוק שהם מצאו.

יש להם גב חזק, אף אחד לא יודע באמת כמה הגב שלהם חזק... אני מתאר לעצמי שהוא מאוד חזק. והם ילחמו, הם לא יוותרו.

בראייה שטחית ליונטוורק אלו חבורת גנבים, אבל אם מסתכלים על זה כמו שצריך מבינים שהם עושים צדק פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה המחיר של דברים גם בחול...

משחק מחשב עולה 50 דולר (וצפוי לעלות ל60 בקרוב) דיסק מוזיקה עולה 15 דולר

אתה מצפה שחנויות ימכרו במחירי הפסד?

מחירים משחקים הם הגיוניים מאד

גם מחיר המוזיקה

הם שוים בהתאמה לרוב אמצעי הבידור כמו סרטים וספרים

יש הבדל גדול בין 50 דולר בחו"ל ל-50 דולר בארץ, לאור העובדה שבחו"ל אנשים מקבלים משכורת בדולרים (או ביורו), ובארץ אנשים מקבלים משכורות בשקלים.

משחק שעולה בחו"ל 50 דולר אמור לעלות בארץ 50 שקל.

דיסק מוסיקה שעולה בחו"ל 15 דולר אמור לעלות בארץ 15 שקל.

למי שיטען כי המחירים נקובים בדולרים מכיוון שהמוצרים מגיעים מחו"ל ואי-אפשר להוזיל אותם, אז שיסתכל בבקשה איך מיקרוסופט יכולה למכור מערכת הפעלה Windows ותוכנות במחירים נמוכים במיוחד למדינות נחשלות.

מלבד זאת, במידה והמחירים של תוכנות, ומוסיקה יהיו נמוכים וזמינים לכל כיס, אז הנורמה שזה "בסדר" להוריד תכנים פירטיים תיעלם, והמכירות של תוכנות, ושירים יזנקו במאות ואלפי אחוזים במחירים מאוד זולים, כך שהצרכנים יהנו מתכנים חוקיים וזולים והחברות לא יפסידו כסף כפי שהן טוענות, אלא הרווחים שלהן אף יעלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכלכלה בארץ נשפר לא ביגלל שנימכור יותר מישחקי מחשב אלה עם הפוליטיקאים השמנים שלו יעבדו ויעשו משו ויקבלו פחות כסף

לא לתת כסף לתתיים אפילו לא שקל שיעבדו גם כן עם כל הילדים שלהם

לתת כסף באמת למי שרק צריך כמו ילדים עם הורה אחד או עוד קשיים

ושהפוליטיקאים שלנו לא יעשו כבישים באלפי מיליונים כבישים שלא צריך אותם

ככה הכלכלה תיהיה במגמת שיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...