כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל אתרי השיתוף בארץ נסגרו

BURTON

Recommended Posts

אוף שתקו כבר אני ימשיך להוריד כל מה שאני רוצה כל עוד מחיר של מישחק הוא 300 שקל זה יום עבודה של בן אדם שצריך לפרנס מישפחה

גנבים אלו החברות זה כל מה שיש לי להגיד

כל אלה שמשחקים אותה דיי יודעים שהאימיול פועל לכם 24 שעות

:xyxthumbs:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 436
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כבר שנים דיונים על זה שזה לא חוקי ולא חוקי אבל רק אחרי כמה שנים טובות של שיתוף ושל הורדת לא חוקיות סגרו את האתרים האלה, אז לא צריך להתבאס שהם נסגרו, בטח עוד כמה שבועות\חודשים יפתחו עוד מינימום 5 אתרים כאלה ויהיה בכולם חלק מהצוות של ליון ולהלה אז אפשר להישאר רגועים, השיתוף קבצים עוד חי בארץ! :evil_laughterperple:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BURTON היקר, אתה אחד האנשים הצבועים ביותר שנבראו עלי אדמות. אבל לא ציפיתי לפחות מצפון-תל-אביבי-טחון [ומתנשא] :(

שיהיה לך לבריאות..אבל אם אתה חושב כמו שא.ל.י.ס, BSA, MPAA וכל שאר האירגונים בעלי שמות שהם ראשי תיבות של שם ארוך כאורך הגלות אז צר לי אבל אתה מבין בכלכלה כמו שאני באפיית עוגות.

אין לי כל כוונה להמשיך בדיון הזה. נמתין שתתבגר עוד כמה שנים ותבין שלסגור אתרי "ווארז" זה דבר אחד שחייב ללכת יד ביד עם אלטרנטיבות שפויות כגון: דיסקים של מקומית ולועזית שעולים הרבה פחות מ-50ש"ח, משחקי מחשב שעולים הרבה פחות מ-200-250ש"ח וכמובן תוכנות מחשב שאינן עולות מאות ואלפי שקלים.

כל עוד אולפני התקליטים, מפיצות משחקי המחשב וחברות התוכנה יגבו מחירים שרוב האוכלוסיה אינה יכולה לממן אותם יתקיים הווארז. אני בעד מיגור הווארז אך אך ורק עם הוזלות מחירים משמעותיות שימנעו את הרצון לפרוץ ולהוריד תוכנה, משחקים ומוזיקה באופן בלתי חוקי. אמני המוזיקה הבינו את זה ממזמן, חבל שהאולפנים אינם מבינים זאת וכך גם חברות המשחקים והתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף שתקו כבר אני ימשיך להוריד כל מה שאני רוצה כל עוד מחיר של מישחק הוא 300 שקל זה יום עבודה של בן אדם שצריך לפרנס מישפחה

גנבים אלו החברות זה כל מה שיש לי להגיד

כל אלה שמשחקים אותה דיי יודעים שהאימיול פועל לכם 24 שעות

LOL?

אתה הוא הגנב כאן חבוב.

עריכה: ד"א, אני מזמין אותך לביתי (בתנאי שלא תגנוב כלום), בוא לבקר החדרי, הסתכל נא על מדף משחקי המחשב שלי, הכל מקורי. ארשה לך גם לשוטט במחשב שלי והיווכח שמה שיש לי במחשב יש לי גם על המדף.

לאחר מכן גם אראה לך את סיפריית הדיסקים שלי, ותיווכח שגם בה, הכל מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה המחיר של דברים גם בחול...

משחק מחשב עולה 50 דולר (וצפוי לעלות ל60 בקרוב) דיסק עולה 15 דולר

אתה מצפה שחנויות ימכרו במחירי הפסד?

מחירים משחקים הם הגיוניים מאד

גם מחיר המוזיקה

הם שוים בהתאמה לרוב אמצעי הבידור כמו וספרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, אמריקניום, דווקא חשבתי שמן הראוי שמנהל ראשי באתר "מכובד" כמו זה יגנה את הווארז, כנראה שטעיתי.

אולי גם HWZ מנוהל ע"י חבורה של ילדים בני 12 שלא באמת מבינים שווארז זה "נו נו נו" ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL?

אתה הוא הגנב כאן חבוב.

עריכה: ד"א, אני מזמין אותך לביתי (בתנאי שלא תגנוב כלום), בוא לבקר החדרי, הסתכל נא על מדף משחקי המחשב שלי, הכל מקורי. ארשה לך גם לשוטט במחשב שלי והיווכח שמה שיש לי במחשב יש לי גם על המדף.

לאחר מכן גם אראה לך את סיפריית הדיסקים שלי, ותיווכח שגם בה, הכל מקורי.

אנחנו לא אשמים שאתה פראייר וקונה את מה שאפשר להשיג בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהפוטו שלך מקורי עולה מי יודע כמה ועוד אלפי תוכנות שעולות אלפי שקלים

תעשה טובה זה שאבא שלך לפני 60 שנה קנה חצי מארץ בשקל וחצי ועכשיו הוא חיי כמו מלך לא אומר שעם אחרים זה אותו סיפור אז תעשה טובה שתוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שהפוטו שלך מקורי עולה מי יודע כמה ועוד אלפי תוכנות שעולות אלפי שקלים

תעשה טובה זה שאבא שלך לפני 60 שנה קנה חצי מארץ בשקל וחצי ועכשיו הוא חיי כמו מלך לא אומר שעם אחרים זה אותו סיפור אז תעשה טובה שתוק

את הפוטושופ שלי קניתי (טוב, יותר נכון אבא שלי) לפני שבכלל ידעת מה זה מחשב. בשלהי 94' (אאל"ט), במחיר מלא. (2500 שקל זה היה אז?)

כל התוכנות שלי חוקיות, אלכימי. אין לי אפילו לא תוכנה אחת לא חוקית.

פעם הורדתי (לפני שנתיים), וזהו. (וכבר אין לי את המחשב עם הפלאש הזה)

וזה לא שאני טחון, זה שאני יודע לחלק את ההוצאות שלי לעומת ההכנסות שלי. חבל שאתם לא יודעים לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, אמריקניום, דווקא חשבתי שמן הראוי שמנהל ראשי באתר "מכובד" כמו זה יגנה את הווארז, כנראה שטעיתי.

אולי גם HWZ מנוהל ע"י חבורה של ילדים בני 12 שלא באמת מבינים שווארז זה "נו נו נו" ? :-\

א'. אומרים מושחת, כסיל(וזה מונח שלך).

ב'. יכול להיות שאני טועה, אבל אתה הוא הילד בן 12 פה... לא הם.

ג'. אם אנחנו לא לרמתך אתה מוזמן לעזוב את האתר..

ולסיכום, זה שלך יש את הכסף לקנות את כל המשחקים המקוריים האלה וכל התוכנות, לא אומר שכולם יכולים... אז לבינתיים תהיה בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצור חלאס לזיין תמוח ולשחק אותה תשבע באמא שלך שאף פעם לא הורדת משחקים מלאים מהאינטרנט? וזהו אם אתה טחון קטן ומסריח לא אומר שכולם כמוך בסדר אבא שלנו לא רוטשילד אז זה שאתה מליונר שיבושם לך לך תפרנס תחברות משחקים ותשב בשקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוויכוח הוא לא על זכויות יוצרים, ולא על עיקרון מוסרי,

הוויכוח הוא על כסף!

אז אנא אל תתמכו בארגונים המרושעים שתוקפים אותנו רק בגלל כסף עם עקרונות מוסריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מה כבר אפשר לצפות מחבורה של ילדים בני 17 שכל ההוצאות שלהם מסתכמות בבילויים והוצאות על כ.מסך וכו'.

אולי כשתתבגרו קצת תבינו שעם צדקנות לא הולכים למכולת.

כשממשכורת אחת של 4500 ש"ח נטו (אחרי שכמובן מס הכנסה לוקח חצי) אתה צריך לשלם שכר דירה+מים וארנונה+חשמל+טלפון+ועד בית+אוכל+דלק+טסט לאוטו+תיקונים לאוטו+שכר לימוד+ציוד ללימודים (ספרים,צילומים וכו')+קצת עזרה להורים+איזה בילוי אחד בחודש (מה קרה, רק לכם מותר?) תבינו שאתם סוגרים את החודש באוברדרפט (תכירו, כי למי שאין הורים עם הרבה כסף אחרי הצבא הוא יהיה החבר הכי טוב שלכם), אז תסלחו לי, שאם יש לי את הבחירה בין לקנות משחק ב-300 ש"ח או לשלם את הארנונה (או כל אחד מעשרות התשלומים שהזכרתי או שלא הזכרתי) בשביל שלא ינתקו לי את המים הבחירה שלי היא לשלם את הארנונה.

באמת סליחה אם פגעתי בחוש הצדק המפותח שלכם.

אז תגידו שאם אין לי כסף אל תקנה דיסק ב-90 ש"ח, יופי...אז רק לכם מגיע לשמוע מוסיקה? אחרי שמשתחררים מהצבא לא שומעים מוסיקה יותר? מוסיקה לעשירים ולילדים צדקניים בני 17, לא לסטודנטים שמשכירים דירה ורוצים ללמוד ולעשות משהו בחיים שלהם.

ושלא יעבדו עליכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א'. מצטער על הטעות. אכן כן, פעם בשלוש שנים צריכה להימצא טעות, אחרת זה יהיה פשוט על-טבעי מצדי.

ב'. אתה טועה. ובלי קשר לבן כמה אני. גם אם הייתי בן 10. אני משפיל אותך בדיון לגיטימי, אז אתה בוחר ללכת מלוכלך ולהגיד שאני "קטן"? פחחח אתה אפס.

ג'. זה לא שאתם לא לרמתי, זה שמקס לא לרמתי.

נראה אתכם מגיעים לבית שלי ואמורים לי שאני טחון. יש לי אולי חמישה משחקי מחשב שקניתי שנתיים האחרונות, ורוב המוסיקה שלי זה או אבא שלי קנה לפני עשורים או אחותי קנתה בכסף של עצמה.

גלזור, בבקשה, חסוך ממני את התגובות המטופשות שלך. לא אני לא בן 12, וכן אני מסוגל להיכנס בך מכות ^^ אם אתה רוצה, כלומר. אני לא ארביץ לילדים קטנים סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...