איזה מסך עדיף? 955DF או F900P - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך עדיף? 955DF או F900P

Black_Citadel

Recommended Posts

המחיר ל F900p הוא מחיר סביר ביותר. אני מציע לך להתרשם ממנו חיצונית (שהזכוכית חלקה ללא שריטות), ולהדליק אותו כדי לבדוק איך רואים.

המסך הזה ממש טוב וחד. החיסרון התאורטי היחידי שלו הוא שהוא עובד על על טמפרטורת צבע של 9300 (לא כל כך טוב בעבודה בהכל חוץ מטקסט, אם אני זוכר נכון) אבל זה ממש לא מפריע.

יש לי מסך כזה. קניתי אותו משומש בן שנה. עלה לי 1000 ש"ח. לא מצטער.

את המסך השני אני לא מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אם מסך 19 משומש עולה גרושים.

השאלה שלי איך הF900P באיכות.. שמעתי יש לו בעיות גיאומטריות קשות, וההוא מלמעלה עוד יותר מפחיד אותי עם הקטע של הצבע :o

ומסכים, כמו כל דבר אחר, לא נוטים להיפגם אחרי כמה שנים (שנתיים במקרה הזה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה F900P הוא מסך שלא מביש את רמתו.

המחיר נשמע סביר, בהנחה שמצבו טוב.

ישנם מסכים יותר טובים מזה, אבל לא הרבה, ואני מניח שאין לך יותר מדי מבחר.

אני לא מכיר את השני כך שלא אוכל להמליץ עליו.

בן שנתיים זה עוד בסדר לקנות יד שניה, יש עליהם גם 3 שנים אחריות כך שלא הייתי דואג מי יודע מה, לפחות לשנה הקרובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי איך הF900P באיכות.. שמעתי יש לו בעיות גיאומטריות קשות, וההוא מלמעלה עוד יותר מפחיד אותי עם הקטע של הצבע :o

ומסכים, כמו כל דבר אחר, לא נוטים להיפגם אחרי כמה שנים (שנתיים במקרה הזה)?

אני בטוח שיש בפורום הזה כמה אנשים עם בעיות גיאומטריות קשות ( בראש ) . המסך הוא אחלה מסך ואצלי בבית נהנים מאוד מה F900P למשחקים, וכל השאר. כמובן שיש מסכים טובים יותר אם תשלם יותר, אבל איך אומרים: "האויב הכי גדול של עבודה טובה מאוד היא עבודה מצויינת". דרך אגב, המסך הזה אמור לבוא עם 3 שנות אחריות, אז תבדוק את זה - אולי יש עוד אחריות עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה F900P הוא מסך שלא מביש את רמתו.

המחיר נשמע סביר, בהנחה שמצבו טוב.

ישנם מסכים יותר טובים מזה, אבל לא הרבה, ואני מניח שאין לך יותר מדי מבחר.

אני לא מכיר את השני כך שלא אוכל להמליץ עליו.

בן שנתיים זה עוד בסדר לקנות יד שניה, יש עליהם גם 3 שנים אחריות כך שלא הייתי דואג מי יודע מה, לפחות לשנה הקרובה :)

אבל מה הקטע עם הבעיות הגיאומטריות והצבע בטמפ' 9300 ? 0_ם

קראו פה:

http://www2.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=18636

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום מסך אינו מושלם. להגיד לך שנתקלתי ב"בעיות" שמדברים עליהן או שראיתי איזושהיא בעיה עם הצבעים? לא. על הכתמים החומים של ה 973DF שמעת? בכל מקרה, ה F900P ארבע רמות מעל ה 793.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום מסך אינו מושלם. להגיד לך שנתקלתי ב"בעיות" שמדברים עליהן או שראיתי איזושהיא בעיה עם הצבעים? לא. על הכתמים החומים של ה 973DF שמעת? בכל מקרה, ה F900P ארבע רמות מעל ה 793.

:o

הייתי בטוח ה793DF יותר איכותי בהרבה (לא שמעתי עליו אפילו תלונה אחת, לעומת הF900P )-; )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, לגבי טמפרטורת הצבע: צריך להשוות מסך ליד מסך כדי לראות האם הטמפרטורה הגבוהה יחסית מורידה איכשהו מהאיכות. הטמפרטורה הרגילה (6500) היא בסך הכל ממוצע שמתאים לרוב המסכים ולתנאי תאורה ממוצעים בסביבת המסך. אין זה אומר שתראה גרוע. שוב, צריך להשוות את המסך בסמיכות למסך אחר, על מנת לעמוד על ההבדל.

לגבי הגאומטריה: לדעתי אלו שטויות. לכל המסכים יש קצת בעיות עם זה. למסך הזה יש עוד אפשרויות כיול רבות לגאומטריה, ככה שבסוף זה יוצא די טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, לי יש כרגע F900B.. אומרים שהוא גרוע ושהF900P שיפור ענק לעומתו..

אני אישית מאוד אוהב את הF900B ואין שום בעיות גיאומטריה (אני לא יודע האמת מה זה..- תסבירו לי)

רק למסכנים האלה שחוקרים את המסך כדי למצוא פגמים ולא כדי להיות מסופק מהסחורה הטובה, זה אמור להפריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...