דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן. - עמוד 90 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז 3DMARK03/05/06 כל השאלות/התשובות/הערות/הארות-בדיון הזה. עודכן.

Raul

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Daklon אחלה תוצאה שבעולם, עם קצת OC לדעתי תוכל להגיע ל8000 לפחות.

המטרה שלי עכשיו היא לנסות לסחוט את המיץ מהGTX שלי ומהמעבד עד הסוף בשביל להגיע לפחות ל5500

אממ לא עשיתי לו שום O.C... האמת שאני לא ממש מבין בזה...

יש אולי איזה מדריך או משהו? איך אני עושה לו O.C??.. והבנתי שהכרטיס הזה במיוחד לא כל כך בנוי לאוברקלוקינג.. כי הוא דואל..

(הוא קיבל ציון נמוך באוברקלוקינג)

יש איזה הצעה איך אני יכול להמהיר אותו מבלי להרוס אותו או משהו..??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך את האמת אני לא הכי מומחה במה שנוגע לאוברקלוקינג ואני בטוח שיש פה הרבה אנשים שמבינים בזה יותר ממני וירצו לעזור, מה שכן, אתה יכול לעשות OC למעבד די בקלות ובלי בעיות מיוחדות, אתה יכול להביא אותו ל2700-2800Mhz וזה יקפיץ לך את התוצאה גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם הדואל שלי קיבל ציון לא משהו באובר קלוק והגעתי איתו רחוק מאוד.. (האמת יותר מידי רחוק כי הוא נשרף..)

אבל אי אפשר לדעת עד שלא תנסה.. רק על תגזים כמוני.... :-\

סתם בשביל שתבין, סטוק הייתי על 6300 והגעתי ל-8740. עד ל-8300 הכל היה בסדר.. רק אני החלטתי לשבור את מחסום ה-9K כמו שבטח הבנת לא ממש הצלחתי.. (מדובר על כרטיס 6600GT DUAL)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך את האמת אני לא הכי מומחה במה שנוגע לאוברקלוקינג ואני בטוח שיש פה הרבה אנשים שמבינים בזה יותר ממני וירצו לעזור, מה שכן, אתה יכול לעשות OC למעבד די בקלות ובלי בעיות מיוחדות, אתה יכול להביא אותו ל2700-2800Mhz וזה יקפיץ לך את התוצאה גם כן.

סבבה איך עושים את זה?? עם איזשהי תוכנה?... ולא צריך מיוחד לזה? יש לי את הזלמן 9500...

כן גם הדואל שלי קיבל ציון לא משהו באובר קלוק והגעתי איתו רחוק מאוד.. (האמת יותר מידי רחוק כי הוא נשרף..)

אבל אי אפשר לדעת עד שלא תנסה.. רק על תגזים כמוני.... :-\

סתם בשביל שתבין, סטוק הייתי על 6300 והגעתי ל-8740. עד ל-8300 הכל היה בסדר.. רק אני החלטתי לשבור את מחסום ה-9K כמו שבטח הבנת לא ממש הצלחתי.. (מדובר על כרטיס 6600GT DUAL)...

כן אני לא רוצה לשרוף באמת תכרטיס שלי.. ביחוד שאי אפשר להחליף לי אותו כי יש מהדורה מוגבלת אליו (רק 2000 כאלה) ובטח יקח שנה עד שהוא יחזור מתיקון..

אז אולי רק O.C למעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לפי כל המאמרים שראיתי ברשת על הכרטיס הזה אז הוא אוברקלוקר ממש גרוע, הצליחו במקסימום להעלות את הליבה ב30 מגהרץ ואת הזכרון יש פעמים שבכלל לא הצליחו להעלות מבלי לקבל מסך כחול.

לדעתי כדאי לך לנסות לעשות למעבד לאט לאט ולראות איך זה ממשיך משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לפי כל המאמרים שראיתי ברשת על הכרטיס הזה אז הוא אוברקלוקר ממש גרוע, הצליחו במקסימום להעלות את הליבה ב30 מגהרץ ואת הזכרון יש פעמים שבכלל לא הצליחו להעלות מבלי לקבל מסך כחול.

לדעתי כדאי לך לנסות לעשות למעבד לאט לאט ולראות איך זה ממשיך משם.

אוקיי... איך עושים את זה?? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ?אחי איך זה עובד לך?

גם לי יש 6600gt אבל

אני כל הזמן מקבל הודעה שגיאה כשאני מריץ את המבחן

(סתכלו בתמונה)

חיפשתי קצת בגוגל ולפי מה שהבנתי שכנראה זה קורה כי אין מספיק זיכרון לכרטיס מסך.

בדקתי מה דרישות המינימום ובאמת צריך מינימום 256 mb לכרטיס מסך

"DirectX® 9 compatible graphics adapter with Shader 2.0 support or later, and graphics memory of 256 MB minimum*"

יש למשהו רעיון?

תודה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...