דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 87 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

האם מישהו ניסה פעם לפרק ספק כוח ולהכניס אותו לתוך מארז קטנטן?

אני מעוניין להשיג ממיר של יס(הממירים הקטנים, אחד הרוס),

לפרק אותו ולהרכיב לתוכו Nana atx(12x12),

הבעיה היא:

שהממיר לא כל כך גדול ואם יש מישהו שניסה בעבר לפרק ו"לפזר" אותו בתוך המארז... אם כן, האם זה מסובך ומה זה דורש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער על יותר מידי השאלות, אבל אני פשוט רוצה לדעת הכל לפני שאני קונה את הספק הכי טוב בשבילי...

בכל מקרה, יש לי עוד כמה שאלות... (אני מקווה אחרונות... ;D)

1. איך הספקים של COOLMAX? אני ראיתי אותם באינטרנט והם נראים דיי מרשימים, וגם לא ממש יקרים...

2. מה זה הACTIVE PFC? הבנתי שזה עוזר לייצוב המתח או משהו כזה, אבל זה משהו שטוב שיהיה בספק?

3. אני חיפשתי "THERMALTALE" באתר אבל לא מצאתי ת'רדים ספציפיים על בעיות עם ספקים של TT... מישהו יכול אולי לספר ממש בקצרה על הבעיות שלהם?

4. מה ההבדל בין הANTEC TRUEPOWER לSMARTPOWER?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על התשובות... :xyxthumbs:

ועכשיו לשאלה האחרונה שלי: ( :smile1:)

המפרט שלי הוא:

AMD 3000

לוח GIGABYTE

כרטיס מסך X800XL

512*2 KINGSTONE

WD 160 GB SATA

2 כוננים אופטיים+פלופי אחד

כרטיס קול SBLIVE 5.1

מארז צ'נברו (אם זה חשוב בכלל...)

אני לא הולך לעשות (אולי בעתיד, ממש קל), ואני רוצה ספק שיספיק גם לשידרוגים עתידיים...

אני קראתי כבר חצי דיון וזה רק בילבל אותי עוד יותר... :-\

אז אני רוצה לשאול אחת ולתמיד:

ספק של כמה WATT אני צריך לקנות? (בין אם זה ,ENERMAC,ZALMAN,TT או כל חברה אחרת...)

ממש שאני ראיתי בדיוק, מחשב כמו שלי יצרוך קצת יותר מ100W, אז למה צריך לקנות את הספקים היותר חזקים ויקרים של 400W ויותר???

לסיכום,מה שהבנתי הוא(תקנו אותי אם אני טועה) שכל ספק של חברה מאלה שציינתי יוכל להחזיק בקלות מחשב כמו שלי, אבל פשוט יש יותר יקרים, ופחות יקרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה תמיד עם המתחים השליליים, בגלל שהצריכה של המערכת שלך היא מתחת למינימום שנדרש בשביל שהמתח יהיה נורמלי

מצטער על יותר מידי השאלות, אבל אני פשוט רוצה לדעת הכל לפני שאני קונה את הספק הכי טוב בשבילי...

בכל מקרה, יש לי עוד כמה שאלות... (אני מקווה אחרונות... ;D)

1. איך הספקים של COOLMAX? אני ראיתי אותם באינטרנט והם נראים דיי מרשימים, וגם לא ממש יקרים...

2. מה זה הACTIVE PFC? הבנתי שזה עוזר לייצוב המתח או משהו כזה, אבל זה משהו שטוב שיהיה בספק?

3. אני חיפשתי "THERMALTALE" באתר אבל לא מצאתי ת'רדים ספציפיים על בעיות עם ספקים של TT... מישהו יכול אולי לספר ממש בקצרה על הבעיות שלהם?

4. מה ההבדל בין הANTEC TRUEPOWER לSMARTPOWER?

1 - ג'נריים

2 - נתתי הסבר על זה בת'רד הזה, בסופו של דבר זה חשוב רק אם יש לך UPS

3 - זה פחות עניין שיש להם בעיות, הם פשוט לא שווים את המחיר שלהם בצורה מדהימה, אתה יכול לקנות ספקים 30 רמות מעליהם באותו המחיר

4 - ריילים יותר חזקים, רגולציה יותר הדוקה של ה-Truepower

אני קראתי כבר חצי דיון וזה רק בילבל אותי עוד יותר... :-\

אז אני רוצה לשאול אחת ולתמיד:

ספק של כמה WATT אני צריך לקנות? (בין אם זה ANTEC,ENERMAC,ZALMAN,TT או כל חברה אחרת...)

ממש שאני ראיתי בדיוק, מחשב כמו שלי יצרוך קצת יותר מ100W, אז למה צריך לקנות את הספקים היותר חזקים ויקרים של 400W ויותר???

לסיכום,מה שהבנתי הוא(תקנו אותי אם אני טועה) שכל ספק של חברה מאלה שציינתי יוכל להחזיק בקלות מחשב כמו שלי, אבל פשוט יש יותר יקרים, ופחות יקרים...

מה שחשוב זה לא הוואטים, מה שחשוב זה כמה זרם הספק מסוגל לספק בכל רייל

המחשב שלך יצרוך במאמץ משהו כמו 200W (הערכה פסימית), אבל אתה צריך ספק שיודע לספק את ה-200W האלה בריילים הנכונים

כל מערכת מודרנית צורכת בעיקר זרם מהרייל של ה-12v, אז אם יש לך ספק עם רייל 12v חלש (ודירוג וואטים גבוה), הוא לא יחזיק מערכת כמו ספק עם רייל 12v חזק יותר (ודירוג וואטים נמוך)

הנה דוגמא לספק 300W שיסחוב כל מערכת ביתית היום -

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16817103704

אולי עם פרסקוט עצבני ו-6800ultra, שניהם באוברקלוק, או , הוא לא יסחוב, אבל חוץ מזה הוא יחזיק כל דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

של כמה אמפר לפחות צריך שיהיה הרייל של ה12V?

עריכה:

1. התעניינתי בספק butterfly של , שאותו הרבה מאוד מהפורום רכשו, אבל ראיתי שהזרם ב12V הוא רק 18A, וממה שהבנתי, זה לא ממש טוב...

2.אז ממה שכתבת, אני מבין שספק (ANTEC,ENERMAX) איכותי של 300-350W יחזיק את המערכת שלי  בלי בעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המערכת שלך הייתי לוקח 17-18A על ה-12v לפחות

במחיר של ה-480W של שאתה מדבר עליו יש את ה-420W של אנרמקס - 29A על ה-12v, וחוץ מזה יש לאנרמקס (לא נמכר בארץ) ספק 250W עם 18A על ה-12v, שתבין כמה דירוג ה-480W של ה- שווה

ובאופן ספציפי, כל ספק של אנטק (חוץ מסדרת Smartpower הראשונה) או אנרמקס שמדורג ל-300W ומעלה יסחוב את המערכת בלי בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המערכת שלך הייתי לוקח 17-18A על ה-12v לפחות

במחיר של ה-480W של שאתה מדבר עליו יש את ה-420W של אנרמקס - 29A על ה-12v, וחוץ מזה יש לאנרמקס (לא נמכר בארץ) ספק 250W עם 18A על ה-12v, שתבין כמה דירוג ה-480W של ה- שווה

ובאופן ספציפי, כל ספק של אנטק (חוץ מסדרת Smartpower הראשונה) או אנרמקס שמדורג ל-300W ומעלה יסחוב את המערכת בלי בעיה

תודה רבה!!!!!

אין לך מושג איך עזרת לי!!! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנשים יש לי מארז קטן והספק שבפנים הוא ספק מוקטן (12X10X6) עם מאוורר פנימי שלוקח מתוך המארז

איפה אני יכול לקנות ספק כזה שיתאים לי? לא מצאתי בחנויות אינטרנט.. אשמח לעזרה

אגב זה הספק

http://planet.nana.co.il/zardoz/2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואים את התמונה...

מוסיפים בסוף JPG :kopfpatsch:

שלום אנשים יש לי מארז קטן והספק שבפנים הוא ספק מוקטן (12X10X6) עם מאוורר פנימי שלוקח מתוך המארז

איפה אני יכול לקנות ספק כזה שיתאים לי? לא מצאתי בחנויות .. אשמח לעזרה

אגב זה הספק

http://planet.nana.co.il/zardoz/2.jpg

האמת שאני אישית לא מכיר ספקים קטנים אפשר להתקשר לחנויות ולשאול אם יש........אולי יתמזל מזלך.... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...