דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 92 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

AMD 64 - שלום וברוכים הבאים לפורום!

אתה מתבקש לשנות את הכותרת שתיהיה אינפורמטיבית וחוקית עפ"י חוקי הפורום.

2. כותרות: הקפידו לכתוב כותרת (נושא) עניינית לדיון שאתם פותחים. הכותרת צריכה להכיל את השאלה הכללית שלכם או את תמצית הנושא של הדיון. אין לכתוב סימני פיסוק מרובים מיותרים בכותרת.

את כותרת הת'רד תוכל לשנות ע"י כפתור modify.gif להודעה הראשונה שלך.

בקשר לשאלה שלך - זה תלוי בשאר המערכת... אני מניח שעם כאלה ככה שאר המערכת תהיה בהתאם , אבל עדיין צריך לדעת.

נ.ב - הדיון הזה לא מתאים לפורום תצוגה וגרפיקה , אלא לפורום חומרה אחרת וציוד היקפי שגם שם יש סטיקי שמרכז את כל נושא ספקי הכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל סמך מה אתה אומר את זה?(ואל תביא לי עכשיו ציטוט מאתר החברה שאומר את זה)

עד שלא תראה את שאר המפרט , אתה לא תוכל להציע סתם ככה ספקים.

מה גם שהוואטים כאן לא מזיזים... עם ספק איכותי מאוד+אחד מהכרטיסים הנ"ל+מערכת ממוצעת אפשר להסתדר יפה מאוד גם עם ספק 300W.

דירוג הוואטים בספקי כוח זה לא הדבר היחידי בשיקול קנייה של ספק , יש עוד שיקולים לא פחות(ואפילו יותר) חשובים שצריך לקחת.

אם פותח הת'רד יתן תקציב לקניית ספק+שאר המפרט , אנחנו נוכל להציע לו את הספק הטוב ביותר ביחס לתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק 300 של HEC מגיע בשתי גירסאות, האחת חלשה והשניה חזקה יותר

הגירסה החלשה מחזיקה אצלי כרטיס מסך 9500 פרו עם חיבור חשמל, דיסק 160, צורב, 3.5, מאווררי 120 ועוד מלא אביזרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לארץ הוא מגיע רק בשתי גירסאות

בכל מקרה התכוונתי לגירסת ER החלשה

logic תיחמנו אותי בזמנו

נשרף לי ספק AR והם נתנו לי ER שנראה זהה לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב חדש AMD64 3000 הותקן ספק Tagan 480W U22. אפשר לראות ביקורת כאן:

http://www.pcarena.org/index.php?subject=viewArticle&sg=hardware&id=73&page=7

בכל הביקורות שקראתי כולל זו הספק לא ירד מ-11.9 בממוצע במסילת ה-12 וולט ב-Load.

אני לעומת זאת מקבל ב-100% מאמץ בתוכנת הלוח SmartGuardian את המספר 11.83 וכנ"ל ב-Everest (מצורפת תמונה).

ב-MBM5 משום מה זה אפילו יורד ל-11.65 ובסנדרה עד ל-11.54! למי להאמין? אני מאד מאד מקווה שהערך הראשון הוא הנכון כאן.

עם זאת, האם גם זה לא נמוך במקצת? אני מקווה לעשות OC ואני מקווה שלא הספק יהיה זה שיעכב אותי.

רכיבי המערכת: לוח אם Dfi Ultra-D, זכרון OCZ PC4000 VX Gold 2*512 וכרטיס מסך X800XL.

בתודה מראש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תאמין לשום תוכנה

רק מולטימטר הוא אמין בקטעים האלו

יש לי בביוס באתחול 12.02. אני מקווה שזה אומר שהערכים הגבוהים יותר הם הקרובים יותר למציאות. אין לי לצערי אפשרות למדוד במולטימטר אם כי נראה שאינני צריך להיות מודאג מדי. ראיתי שסנדרה לא תמיד מדייקת במקרים מסויימים ואסתמך על תוכנת הלוח שלי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...