דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 219 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

אנשים יש לי פה שאלה קטנה

האם הספק הזה של FSP טוב

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4011

שימו לב הוא עולה 160 שקל, הFSP עם המאורר הגדול עולה 190 שקל ל300W ו260 שקל ל350W.

וזה 350W (יופי לא מעניין אותי). הHEC 300ART עולה אותו דבר.

מה אתם אומרים? הוא ספק טוב?

יוכל להחזיק כרטיס בסגנון של צריכת חשמל כמו של ה6800GS?

תודה.! :)

עריכה:

לינק לאתר היצרן

http://www.fsp-group.com.tw/english/1_product/2_detail.asp?mainid=1&fid=52&proid=189

למישהו יש עוד תשובות בקשר לזה ? כי 160 שקל לספק FSP 350W לעומת ה350W השני נראה מוזר (השני עולה 260 שקל).

האם השני יש לו ערוץ 12V כפול ולזה בודד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

הספק הכי זול והכי משתלם זה HEC 300 עם את לא יכול להשקיע יותר קנה אותו הוא שווה את הכףס ועולה 160 ש"ח או אפילו פחות... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק,  אבל שוב - זה עניין של כמה זרם יש ב12V ולא כמה ההספק הכולל של הספק.

אז מה עדיף? לתת חוות דעת על ספק שהוא pure crap בלי שום פירוט או הסבר? זה נשמע לך יותר הגיוני?

the tt 400W for 220nis is a model that aint even registerd at tt's site,it is only sold in israel that means its old stock,ive got to check one of these noisemakers,it had problems holding my comp(X600P+3500+nc),very low on the 12V and well qulity is pretty much like almost any other thernaltake product.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר עוד חנויות שמוכרות את הספק הזה חוץ מנועה

FSP 400W ATX 12V (Version 2.0) 400W 12CM Fan

דגם: FSP400-60GLN

והאם הוא עדיף על הספק הבא :

HEC Power Supply Model: HEC-WIN420 - 420W

שניהם אותו מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני אישית ממליץ HEC כי אנילא ממש מכיר את החברה השניה ועד היום אלר איתי ש-HEC איכזב מישהו :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אהה וואלה תודה לא ידעתי שהחבהר טובה יותר מ-HEC ברוב המקרים :xyxthumbs:

סבבה יש פרטים על החברה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמליצו לי על ספק ועל אתר לקנות ממנו את החלקים pandas.co.il או logicpc.co.il/heb

זה המפרט:

AMD 64 3200 (939-pin) Box

GeIL 1GB 2*512MB Value PC3200 DDR400 Dual Channel

ASUS A8N- Premium

sunbeam transformer

LEADTEK WinFast PX7800GT TDH MyVIVO התלבטות (אם אני קונה מפנדס אולי את האקסטרים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

OCZ POWER STREAM 520WATT או MODSTREAM ספק מעולה גם לאוברקלוק!!

או TEGAN אם יש להם ספק 500 וואט + במיר סביר כמו קנה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אני הייתי משיק עבפסק איכותי פעם אחת בכמה שנים הרי מי יודע מה יהיה עוד כמה שנים יכול להיות הספק הזה כבר לא יספיק אבל יכול להיות יצא משהו חדש אז זה יכול להיות סיכון או שזריקת כסף מיותרת אבל עם כבר קונים מעארכת כזאת אז להשקיע בספק איכותי כמו שרשמתי כמובן גם HEC 400 וואט זה איכותי ו-420 של אבל אם קונים מערכת כזאת כמו שכבר אמרתי אז להשקיע להשקיע!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חבר'ה..

אני מתכנן על לבנות מחשב הורדות קטן מכמה חלקים שיש לי.. אני רוצה להשתמש בספק קטן של Shuttle ישן לצורך העניין, רק לא בטוח אם הוא יחזיק את המערכת, אז רציתי לשאול את דעתכם.

הספק הוא Achme 200W PSU model AM630BS20S

הלוח אם + מעבד מובנה: VIA EPIA-M1000 נדמה לי שהמעבד הוא ליבת Nehmia.

זיכרון: Mushkin PC4000 512mb DDR

כרטיס הרחבה: VIA EPIA 2 Slot PCI Riser (מרחיב את החריץ PCI הבודד על הלוח לשניים ומטה אותם ב-90 מעלות)

כרטיס מסך: Gainward FX5200 64mb Pro/660 PCI

כרטיס הרחבה: SATA Sil3114 PCI 4 ports

כונן קומבו: Panasonic SlimLine Slot Combo model CW-8122-B

כוננים קשיחים: Samsung 250GB SpinPoint120 SATA-300 model SP2504C x 2

מאוורר מערכת: Sunbeam/Glacialtech Quiet 120mm

האם לדעתכם הספק הזה יחזיק את המערכת הזו עם 4 כוננים קשיחים מהסוג הזה? (כאמור כל כונן קשיח צורך בערך 10W מקסימלי אם אינני טועה)

כמו כן עומד לרשותי גם ספק Shuttle PC40 SilentX 250W, אבל אני מעדיף שהוא ישאר ב-Shuttle שלי אלא אם כן אין מצב שהראשון יספיק.

מכיוון שאני הולך לתכנן את המארז ולבנות אותו בעצמי, והכוננים הנוספים יתווספו רק בשלב מאוחר יותר, אני צריך לדעת על איזה ספק לתכנן מראש ולא ללמוד מניסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהערכה גסה מאוד (כי ממש אין לי מושג כמה המעבד צורך ומאיזה פס)

הספק אמור להספיק גם עם 4 כוננים

אבל יהיה דיי גבולי

le011

הספק בסדר גמור

אבל אישית הייתי מנסה להשיג מסדרת Win (הם זהים פרט למאוורר 120 מ"מ ב Win במקום 80 מ"מ ב ACE)

TommyW

ככה זה כשמעמיסים, אפילו אם זה לא הרבה על ספקים שהם לא משהו

וד"א FSP יותר איכותיים מ Hec

הם בעצמם יצרנית ספקים בין היתר למותגים: Fortron Source Technology (נמכרים בארץ תחת השם FSP), לחברה SPI Electronics תחת המותג Sparkle Power, לחברה Power & Cooling, אשר מוכרת גם כ PCP&C ונכון להיום הספקים שלה הם הכי טובים בעולם, ועוד כמה מותגים שלא מוכרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אז אני רואה שב-KSP יש את החברה הם מוכרים את זה תחת השם שלהם ואני רואה שהם זולים בטירוף!! 400 וואט FSP עולה 185 ש"ח בלבד!! אז זה שווה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...