דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 217 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

גם אם הם טועים ב 100W ויותר מעלה?

כשהארדיסק לוקח 5W-10W

כונן אופטי לוקח עד 25W

ומאוורר לוקח בקושי 2W

זה לא מסתכם ב 70W אלא אם כן יש לך צורב (25W) ועוד 3 הארדיסקים (30W) ו 8 מאווררים (16W) סה"כ = 71W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אם הם טועים ב 100W ויותר מעלה?

כשהארדיסק לוקח 5W-10W

כונן אופטי לוקח עד 25W

ומאוורר לוקח בקושי 2W

זה לא מסתכם ב 70W אלא אם כן יש לך צורב (25W) ועוד 3 הארדיסקים (30W) ו 8 מאווררים (16W) סה"כ = 71W

צורב , כונן קומבו, שני הרדיסקים ו4 מאוררים: 25, 25, 20, 10 = 80.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה החוכמה לשים צורב וגם קומבו?

ביזבוז של 25W

החוכמה היא לחשוב על זה בצורה כרונולוגית - את הקומבו קניתי לפני למעלה מ-3 שנים (עלה משהו וכמו 900 שקל). את הצורב החלפתי מהצורב רגיל לצורב לפני חצי שנה (עלה קצת פחות מ250)...  :smile1:

אני לא מתכוון להוציא אחד מהם רק כדי לחסוך בספק - שוב זו בדיוק הסיבה שאני מחפש ספק שהוא חזק ממה שאני צריך בלפחות 10-20 אחוז - כדי שאני אוכל להוסיף ולהחליף רכיבים במערכת שלי בלי הצורך לחשוב על הצד הזה - מבחינת ספק אני אהיה מכוסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yeah sure i can read hebraw lol.

you didnt have to write all of that in english.

it doesnt matter,if somone just bought a genric he can replace it for a brand name that will survive even to his next comp.

so why buy stuff that can cause a fast death to some computer parts?

i will never say to somone with a low end graphic card and an old cpu to start changing the just because its generic, i will only say to change it because of changing to a power hungry graphic card or because the guy wants to oc...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספק מומלץ לי למערכת הבאה

AMD FX2 3800

GIGA BYTE GA-K8NXP-SLI

GIGA BYTE - GF6600 GVNX66256DP X2

1024MB X2 פנימי

MAXSTOR MAXLINE 250GB 16MB SATA

MAXTOR 120 GB 8MB

לגבי התקציב חשוב שזה יהיה משהו טוב אבל לא יקר מידי (עד 400 ואם אפשר פחות אז עדיף) , יש לי מערכת אל פסק יציבה אם זה נותן משהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לא טוב בכרטיס מסך הזה , עדיין לא קניתי (וזה לא למשחקים)

א. למה ישמשו הכרטיסים?

ב. לא משנה התשובה לסעיף א' יש כרטיסים יותר טובים במחיר

realmagic

אישית מה שאני עשיתי כשקניתי צורב חדש (בזמנו זה היה צורב רגיל), פשוט העברתי את הישן שלי למחשב הישן יותר

הוא בטח יועיל שם יותר מאשר להיות תקוע ולבזבז חשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

realmagic

אישית מה שאני עשיתי כשקניתי צורב חדש (בזמנו זה היה צורב רגיל), פשוט העברתי את הישן שלי למחשב הישן יותר

הוא בטח יועיל שם יותר מאשר להיות תקוע ולבזבז חשמל

למחשב השני (דווקא יותר חדש ולא יותר ישן) כבר העברתי צורב אחד שקיבלתי כשקניתי את המסך.

אני לא חושב שזה ביזבוז - זה חוסך לי זמן ומאמץ כשאני משכפל דיסקים (וזה קורה דיי הרבה במקרה שלי - אני מקפיד לא לשים באוטו דיסקים מקוריים).

תגיד, אם יש כונני SATA במחשב, צריך משהו מיוחד בספק (אני שואל בשביל מחשב אחר משלי - המחשב של ההורים שלי)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...