דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 218 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

ספקי FSP ניתנים לרכישה בארץ אצל נעה וכל חנות שקונה מהם חומרה

ויש המון כאלה

החברה הזאת היא מצוינת

בניגוד להרבה חברות אחרות (שהן רק מותגים), FSP מייצרת את הספקים שלה בעצמה ובאיכות גבוהה

rhin0

ה Vantec ION2

למחשב השני (דווקא יותר חדש ולא יותר ישן) כבר העברתי צורב אחד שקיבלתי כשקניתי את המסך.

אני לא חושב שזה ביזבוז - זה חוסך לי זמן ומאמץ כשאני משכפל דיסקים (וזה קורה דיי הרבה במקרה שלי - אני מקפיד לא לשים באוטו דיסקים מקוריים).

תגיד, אם יש כונני SATA במחשב, צריך משהו מיוחד בספק (אני שואל בשביל מחשב אחר משלי - המחשב של ההורים שלי)?

אני מניח שזה פשוט עניין של נוחיות

לי למשל לא יוצא אז זה מאוד מיותר אצלי

בכל מקרה כונני SATA יש להם חיבור חשמל מיוחד, אבל יש להם גם חיבור מולקס פשוט

תיזהר ואל תחבר את שני החיבורים יחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סליחה שאני מתפרץ ;D

יש לי בעייה

סוף סוף המחשב החדש שלי 90% שלם, כלומר מעבד 820 ו2 מאווררים (אחד על המעבד)+ 6600GT PERSONAL CINEMA + 160 GB SATA2

בכל מקרה יש לי ספק 400W ג'נרי . בכל פעם שאני מעלה את WINDOWS הדרייבר של זועק שהוא מוריד את רמת הכרטיס בגללל

המתח לכרטיס כי אין לו מספיק כנראה. חוץ מזה המע' יציבה....

מממממששש אין לי כסף מיותר לאיזה ספק איכותי , אם אני יחליף לספק 500W ג'נרי זה יעזור?

אם לא, בבקשה תמליצו לי על ספק הכי משתלם בשבילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר נדוש בת'רד הזה, ספק גנרי זה הימור.

אני לא הייתי שם ספק גנרי (לא 400 ולא 500) על מערכת כזו - שווה להשקיע קצת ולקנות ספק חזק ואמין.

הבעיה עם ספקים של 400W-300W אמינים, זה שהם עולים קצת כסף (200-400 שקל). לפי דעתי ספק 350-400 *לא* גנרי יוכל לעשות את העבודה בצורה דיי יעילה (לפי המפרט שרשמת, אתה ממש לא מגיע ל400 - לכל היותר 250-300, אלא אם כן יש לך עוד דברים במפרט שאתה לא מספר...:) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל המפרט שלי, בשלב זה.

את האמת, אף פעם לא היו לי בעיות מיוחדות עם ספקים ג'נריים, והאם ספק ג'נרי 500W יכול להספיק?

תלוי למה אתה קורא להספיק. מבחנת הספק, כן. הוא יתן לך מה שאתה צריך.

מבחינת שימוש - זה כבר הימור - המתחים שלו לא סדירים ועדיף להשקיע בספק לא גנרי. אני לא הייתי אומר טיפשות כמו שטרח להעליב מישהו פה, אבל בהחלט לא מהלך נבון. כמה כסף אתה רוצה להשקיע בספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יש לי פה שאלה קטנה

האם הספק הזה של FSP טוב

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4011

שימו לב הוא עולה 160 שקל, הFSP עם המאורר הגדול עולה 190 שקל ל300W ו260 שקל ל350W.

וזה 350W (יופי לא מעניין אותי). הHEC 300ART עולה אותו דבר.

מה אתם אומרים? הוא ספק טוב?

יוכל להחזיק כרטיס בסגנון של צריכת חשמל כמו של ה6800GS?

תודה.! :)

עריכה:

לינק לאתר היצרן

http://www.fsp-group.com.tw/english/1_product/2_detail.asp?mainid=1&fid=52&proid=189

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי למה אתה קורא להספיק. מבחנת הספק, כן. הוא יתן לך מה שאתה צריך.

מבחינת שימוש - זה כבר הימור - המתחים שלו לא סדירים ועדיף להשקיע בספק לא גנרי. אני לא הייתי אומר טיפשות כמו שטרח להעליב מישהו פה, אבל בהחלט לא מהלך נבון. כמה כסף אתה רוצה להשקיע בספק?

על מה אתה מבסס את דבריך?

אתה יודע כמה A יש לו ב 12V בספק הג'נרי?

הוא צריך מינימום מינימום 16A למערכת הזאת

כמו שראינו יש ספקים ג'נריים שלא מספקים את זה (ראה ערך Sweex 400W / 450W)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מבסס את דבריך?

אתה יודע כמה A יש לו ב 12V בספק הג'נרי?

הוא צריך מינימום מינימום 16A למערכת הזאת

אתה צודק, אבל שוב - זה עניין של כמה זרם יש ב12V ולא כמה ההספק הכולל של הספק.

אז מה עדיף? לתת חוות דעת על ספק שהוא pure crap בלי שום פירוט או הסבר? זה נשמע לך יותר הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק,  אבל שוב - זה עניין של כמה זרם יש ב12V ולא כמה ההספק הכולל של הספק.

אז מה עדיף? לתת חוות דעת על ספק שהוא pure crap בלי שום פירוט או הסבר? זה נשמע לך יותר הגיוני?

ההבדל בין הגישות הוא שאני ראיתי כמה מאות של ספקים ג'נרים

תנחש כמה היו עם 16A או יותר ב 12V?

0, לא אחד יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

יש לי TT 410WATT והוא די לא יציב הרבה פעמיים!! קיצר TT זבל בכל מה שקשור ליציבות בזמן אוברקלוק הוא בסדר שלא עושים אוברקלוק ובמערכת לא מפוצצת אבל אם זה להיפך אז לא כדי לקנות TT בכלל תאמין לי אני כבר מת לזרוק את ה-TT 410WATT ולשרוף אותו לכל הרוחות אבל אין כסף כרגע ל- איכותי!!  :-\ :'(

כן אני יודע שבתחילת הדיון איפה שהוא רשמתי שהוא בסדר אלב עכשיו אני רואה שטעיתי והוא מתחיל להראות אותות מצוקה באוברקלוק וחוסר יציבות שלפחות פעמיים ביום אני חייב לכבות אותו הוא שהוא לבד סתם ככה לכיף שלו מפסיק לעבוד TT בספקים זה בעעעעע!!!

HEC הזה זול ויציב להרבה אנשים יש את גירסת 300 וואט של החברה עם מחשבים די חזקים והוא מחזיק טוב גם באוברקלוק אבל במחיר הזה נראה לי יש אפשרות לקנות 420 וואט אני חושב או שזה 480 קיצר אני אבדוק בפנדה אני אחזור עם תשובה בהקדם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...