דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 215 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

הוא אמור להחזיק את הכל ביחד

HDD זה לא מכשיר שלוקח ממש הרבה חשמל (בלשון המעטה) ככה שאין צורך לספור אותו

הייתי מנסה לארגן את התוספת ל OCZ PowerStream 520W SLI-Ready

אם לא תמיד יש TruePower 2.0 550W -Ready בסביבות 650 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא אמור להחזיק את הכל ביחד

HDD זה לא מכשיר שלוקח ממש הרבה חשמל (בלשון המעטה) ככה שאין צורך לספור אותו

הייתי מנסה לארגן את התוספת ל OCZ PowerStream 520W SLI-Ready

אם לא תמיד יש TruePower 2.0 550W SLI-Ready בסביבות 650 שקל

זה הפרש של 250 ש"ח ביניהם.....

עם כל הכבוד ל-..... הגזימו במחיר (או שזה היבואן/חנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אנשים אני מחפש ספק טוב ב300 ש"ח בערך שיוכל להחזיק מערכת סבירה- 2.8 6600GT 1GB ram

מאוד עדיף שהספק יהיה בPANDAS.CO.IL או בDIGMA.CO.IL כי רק שם מצאתי את הכרטיס שאני רוצה לקנות (Leadtek A6600GT AGP)

עצות בבקשה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע חברים...

עם הספק של SWEEX כזה גרוע אז מה אני אמור לעשות עכשיו.... :nixweiss:

אתם ממליצים לי להחליף אותו?

הוא יכול לגרום לי לנזק? אני מתכוון לעשות OC למעבד אבל לא משהו רציני (מקסימום 250 FSB)

ואם להחליף אותו לאיזה ספק להחליף? אני לא מעוניין להשקיע יותר מידי.

האם HEC 400ART מספיק?(265 שח) (ומה ההבדל בכלל בין הדגמים ART ל TRT שעולה 300 שח)?

או שאולי 400W XP480 שעולה רק 260 שח (חשוד לא...?)

או FSP ATX-400PA 400W 24/20 pin SATA שעולה רק 220 שח

מה זה ATX2?

שאלוהים ישמור אותי, אני לא מכיר את כל הנושא הזה של הספקים, לא ידעתי שזה כזה סיפור :s07:

אני מודה לכל מי שעזר ויעזור לי :xyxthumbs:

אבל תעשו לי טובה, אם אתם נותנים לי המלצה או רעיון, תסבירו לי בדיוק איך ולמה. אני רוצה אחת ולתמיד להבין את הנושא הזה. תודה!!!!

אגב קחו בחשבון שלמפרט הנוכחי אני ירצה בעתיד להוסיף עוד HD וגם כרטיס מסך יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, תרגע.

ספק גנרי זה אומנם ספק נחות יחסית, אבל הוא לא מהווה סיכון למחשב שלך - ועובדה שרוב האוכלוסיה משתמשת בספק כזה ולא קורה כלום.

אם הספק חדש ואתה לא רוצה להוציא עוד כסף על מחשב, תשאיר את הספק הזה - אם תראה שהוא לא מספיק לך או שאתה לא מרוצה ממנו, אז תתחיל לחפש אחד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אנשים אני מחפש ספק טוב ב300 ש"ח בערך שיוכל להחזיק מערכת סבירה- 2.8 6600GT 1GB ram

מאוד עדיף שהספק יהיה בPANDAS.CO.IL או בDIGMA.CO.IL כי רק שם מצאתי את הכרטיס שאני רוצה לקנות (Leadtek A6600GT AGP)

עצות בבקשה :P

HEC 300W יהיה מצוין

רגע רגע רגע חברים...

עם הספק של SWEEX כזה גרוע אז מה אני אמור לעשות עכשיו.... :nixweiss:

אתם ממליצים לי להחליף אותו?

כן

הוא יכול לגרום לי לנזק? אני מתכוון לעשות OC למעבד אבל לא משהו רציני (מקסימום 250 FSB)

יגרום מסוכן

ואם להחליף אותו לאיזה ספק להחליף? אני לא מעוניין להשקיע יותר מידי.

להחליף

האם HEC 400ART מספיק?(265 שח) (ומה ההבדל בכלל בין הדגמים ART ל TRT שעולה 300 שח)?

יהיה מצוין

או שאולי 400W XP480 שעולה רק 260 שח (חשוד לא...?)

להתרחק

או FSP ATX-400PA 400W 24/20 pin SATA שעולה רק 220 שח

מצוין

מה זה ATX2?

שאלוהים ישמור אותי, אני לא מכיר את כל הנושא הזה של הספקים, לא ידעתי שזה כזה סיפור :s07:

אני מודה לכל מי שעזר ויעזור לי :xyxthumbs:

אבל תעשו לי טובה, אם אתם נותנים לי המלצה או רעיון, תסבירו לי בדיוק איך ולמה. אני רוצה אחת ולתמיד להבין את הנושא הזה. תודה!!!!

אגב קחו בחשבון שלמפרט הנוכחי אני ירצה בעתיד להוסיף עוד HD וגם כרטיס מסך יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

realmagic

אתה בטוח שלא קורה כלום למי שמשתמש בספק ג'נרי?

תחשוב שוב

אחרי החורף תעשה סיור קטן בפורום תמיכה טכנית, תעשה סיורים בבתים ובבתי ספר וכו' ותבדוק כמה מערכות הושבתו

בוא נגיד שהמקרה הכי קשה שאני ראיתי היה אחרי סופה מאוד רצינית (נדמה לי לפני 6 שנים אבל לא זוכר בדיוק)

ראיתי בסביבות 60 מחשבים שרופים עד היסוד (הצלחתי להציל שני סטיקים של SDRam ומודם אחד 33.6K)

וכל זה בבית ספר יסודי אחד

VanHalen

למה לא להחזיר את הספק Sweex לחנות שממנה הוא בא ולקבל זיכוי ולהזמין ספק יותר נורמלי על חשבון הזיכוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

realmagic

אתה בטוח שלא קורה כלום למי שמשתמש בספק ג'נרי?

כן, בטוח ועוד איך!

אני הייתי הבעלים הגאה עד מאוד של Hec 300W שלא החזיק אפילו שנה אחת ורק מטעמים של גאוגרפיה (החנות שקניתי ממנה הייתה ברמת גן, אני והמחשב היינו באותה תקופה בירושלים) לא החלפתי אותו. מכוון שהייתי צריך את המחשב לסוף השבוע ההוא (זה היה ביום שישי), הלכתי לחנות המחשבים המעפנה בקרבת מקום וקניתי את הספק היחידי שהיה לו שם ומאז (למעלה משנה וחצי אחרי זה) אני הבעלים המבוייש של ספק גנרי לחלוטין שעושה את העבודה,נותן מתחים סבירים בהחלט (מדדתי עם מולטימטר) ואפילו די בשקט. ומה הכי גרוע? שלמרות שהגנרי הוא 400W, הוא עלה פחות מחצי מממה שעלה ה-Hec... (וזה לא אומר שאני לא מתכוון להחליף אותו מתישהו, ד"א).

אז מה זה אומר? זה אומר שספק גנרי זה הימור - לפעמים אתה מנצח, לפעמים אתה מפסיד. לא צריך להפחיד כל נוב שנכנס לכאן (No offence) שהספק שלו אוטוטו מתפוצץ וכדאי שבאופן עקרוני עדיף הוא לא ישתמש במחשב לעולם. יש אנשים שיכולים להסתפק בגנרי ואין צורך להלחיץ אותם ש רק כי חברה פחות מוכרת יצרה אותו.

תראה איזה תגובות יש בת'רד הזה - על כל ספק גנרי שמישהו שואל מייד אומרים לו "תחליף", "סכנה", "דפקו אותך" וצריך לזכור שלא רק פריקים של חומרה מסתובבים בפורומים האלה, אלא גם אנשים שלא כל כך מבינים ותגובות אוטומטיות כאלה מלחיצות אותם נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלפני חמש שנים בערך היו פה המון הפסקות חשמל,מחשב חדש של אח שלי עם ספק ג'נרי לא שרד שבוע...החלפנו למשהו איכותי ועד היום זה שורד.

לכן,ספק ג'נרי זה הימור שאסור לקחת,בעיקר במערכות ישנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה זה אומר? זה אומר שספק גנרי זה הימור - לפעמים אתה מנצח, לפעמים אתה מפסיד.

משפט המפתח

השאלה היא האם אתה תשים ספק ג'נרי, במודע שזה סיכון, בשביל הפרש של 80 שקל (חצי מהמחיר של Hec 300W)

על מחשב שבמקרה הכי הכי גרוע שווה לפחות 1500 שקל (זה יוצא 5% ושליש מערך המחשב)

ואני עוד לא מדבר איתך על מערכות חדשות ששוות 4 אלף שקל ומעלה (זה 2% מערך המחשב)

עוד שאלה

מה תעשה עם מערכות עם כרטיסי מסך כמו 6800GT, 6800GT, 6800Ultra, 7800GS, 7800GT, 7800GTX

או לחילופין X800XL, X800XT, X850Pro, X850XT, X850XT PE, X1800XL, X1800XT?

או מערכות עם / CrossFire?

תשים 4 ספקים ג'נרים ביחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני אומר זה שלא חייבים לחטוף התקף לב בשנייה שמגלים שהספק הוא גנרי, לא לישון בלילות ורק לרוץ להחליף אותו כי יכול להיות שהוא יגרום נזק.

המחשב שלי עלה בזמנו למעלה מ- ומאז השקעתי בו עוד לפחות 2-3K - ואני ישן בלילה טוב בידיעה שהספק שלי עושה את העבודה.

האם לבחור ששאל על הספק יש אחד מהכרטיסים האלה? האם יש לו SLI/Crossfire? האם הוא צריך ללכת להשקיע בין 350 ל450 שקל על ספק אחר? אני לא יודע - אני לא שאלתי ולפי דעתי, אף אחד אחר לא טרח גם הוא לשאול. לפעמים אנשים ממליצים לקנות ספק ב400 שקל כשכל המחשב שווה 2000. זה נשמע לך הגיוני?

שלא תבין אותי לא נכון - זה לא שאני אומר שגנרי זה הכי טוב ותמיד כדאי לקנות אחד כזה - ההפך - אם אתה מתכוון לקנות ספק, אז עדיף תמיד בראנד-ניים על גנרי. אבל אם כבר יש למישהו ספק, למה להגיד לו שהוא "זבל" ו"דפקו אותך" (שתי תגובות שחוזרות על עצמן בת'רד הזה - לרוב בלי איזשהו צידוק או בדיקה - רק מעצם העובדה שהספק נחשב גנרי).

למען הסר ספק: אני לא עובד בחנות מחשבים, אני לא מוכר ספקים ואני אפילו לא קשור לאף חברת ספקים.

נ"ב:

הסתכלתי שוב במחירים ששילמתי והספק של הHEC עלה לי 160 שקל לפני שנתיים וחצי. הספק הגנרי עלה בערך אותו דבר אבל היה ~400W (יכול להיות יותר - 450, אני פשוט לא בבית כדי להסתכל עליו) ועם שני מאווררים. באותה תקופה זה היה חצי מהמחיר של אותם ספקים דומים (ושוב, כנראה שאם היה לי את האופציה ביום שישי בצהריים בירושלים, הייתי קונה משהו קצת פחות גנרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...