דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 107 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

^v: link=topic=127327.msg1069110#msg1069110 date=1119556766]

תתחדש!!!!!!!!

בכמה קנית אותו?

אפשר בכלל להשיג אותו בארץ בפחות מ 560 ש"ח?

תראה בחו"ל הוא עולה טיפה יותר מ-400...אז החלטתי לא לחכות עד שיהיה לי כוח להזיז את התחת ולשלם עוד 170 שקל ולקנות אותו!

עלה 570 בנועה ולא חושב שיש להשיג אותו בארץ בכלל חוץ מנועה לא שאני ראיתי לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא רועש? תביא תמונות  :xyxthumbs:

כשכיביתי את כל המאווררים שלי (סיילנט קאט 90 מ"מ והמאוורר של הiceberg 4) הצלחתי לשמוע שריקה חלושה כשהצמדתי אליו את הראש...וגם זרימת אוויר הרבה יותר טוב (בניגוד לTT 360 שהיה לי...ש-2 המאווררים שלו היו נוראיים)

אני אביא בשניה שאני אמצא את הכבל שמחבר בין המחשב למצלמהP:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הג'נרי של ה400 הוא לא באמת 400, אם אתה משווה אז לאומת ההק הוא אפילו 270 ולא 400, זה פשוט ככה לא יודע איך להסביר את זה...

בקיצור ה300 של הק יותר גבוהה מה400 ג'נרי, אפילו מ 500 ג'נרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר להספק ("כמות הוואטים") הHEC יותר יציב ואמין.

בנוגע להספק, ג'נרי של 450W בספק אם יתן לך 300W בצורה תקינה.

אם כבר שואלים, אז השאלה הנכונה היא "למה ה HEC עדיף" ולא "מי עדיף מבין השניים" כי זה דיי ברור... ::)

תעשה חיפוש ותמצא לפחות 10 תארדים עם השאלה הזאת בדיוק, לגבי הספק כוח הזה בדיוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.. הבנתי..

עכשיו.. כמה מאווררים יש עליו? ומה גודלם? מפני שב"ג'נרי" שלי יש 120 והוא ושקט וכיפי ולא היו לי בעיות איתו.. אז אם הHEC טוחן תאזניים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אני צריך דעה שלכם על EG465P-VE שהוא אמור להיות FCA (לא FMA, מה ההבדל ביכלל?? :-[). מציעים לי אותו יד שניה , הוא בן חודשיים.

אני מצאתי הרבה ביקורות אליו אבל בכל מקום כתוב הספק שונה וגם נתונים סותרים לגבי הזרם בבמסילות. :s05:

הוא 20 PIN , האם זה מאוד משמעותי ?

אני כעיקרון מתכנן לקנות NF4U עם כרטיס מסך X800XL. האם כדאי לי לקנות אותו ואם כן אז באיזה מחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מערכת גז מעולה (load בשלילי 57) ואני לא מצליח לעשות OC יותר מהבדל של איזה 30% זה יכול להיות הספק ואם כן איזה ספק אני צריל ואם מישהו יכול להמליץ אני מחפש משו טוב ואין ממש הגבלה של מחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספק יש לך כרגע? מה אתה מעמיס עליו? הוא מניע גם את הגז?

אני צריך דעה שלכם על EG465P-VE שהוא אמור להיות FCA (לא FMA, מה ההבדל ביכלל?? :-[). מציעים לי אותו יד שניה , הוא בן חודשיים.

אני מצאתי הרבה ביקורות אליו אבל בכל מקום כתוב הספק שונה וגם נתונים סותרים לגבי הזרם בבמסילות. :s05:

הוא 20 PIN , האם זה מאוד משמעותי ?

אני כעיקרון מתכנן לקנות לוח אם NF4U עם כרטיס מסך X800XL. האם כדאי לי לקנות אותו ואם כן אז באיזה מחיר?

ההבדל בין ה-FCA וה-FMA זה מנגנון שליטה במאווררים יותר מתקדם של ה-FMA

יש לך את עמוד המוצר שלו פה

ה-20 פינים זה לא עניין משמעותי

לא הייתי נותן עליו יותר מ-300-350 שקל, מכיוון שאפשר להשיג ספקים עדכניים כבר באיזור ה-400 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ספק יש לך כרגע? מה אתה מעמיס עליו? הוא מניע גם את הגז?

ההבדל בין ה-FCA וה-FMA זה מנגנון שליטה במאווררים יותר מתקדם של ה-FMA

יש לך את עמוד המוצר שלו פה

ה-20 פינים זה לא עניין משמעותי

לא הייתי נותן עליו יותר מ-300-350 שקל, מכיוון שאפשר להשיג ספקים עדכניים כבר באיזור ה-400 שקל

תודה על התשובה

הוא יתאים ל- DFI NF4U , מעבד A64 3500, X800XL , 1GB , שני דיסקים קשיחים +DVD+ CDRW?

אני מתכנן מקסימום OC בינוני (רוב הסיכויים שזה יהיה OC קל) בזיכרונות, מעבד ולוח אם וללא OC בכרטיס מסך.

כדאי לקחת אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתאים בלי בעיה

אולי תזדקק למתאם ל-24 פינים, מתח 3.3v+ לזכרון דורש את זה, ונדמה לי שאולי יש עוד דברים

מבחינת ריילים הוא מעולה, הוא יחזיק בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...