דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 103 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

תראה, יש לו קשרים בפנדה, הוא בכל מקרה יקנה שם.

אבל למה ללכת על הOCZ? מעבד לעובדה שהOCZ יותר טוב, השאלה אם זה נחוץ..?

האנרמקס שהוצע כאן הוא ספק מעולה, הוא יחזיק את המערכת כמו שצריך, אבל עדיף להוסיף כבר את ה-50 ש"ח האלו ולקנות את ה-OCZ

יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקע אז ככה

רציתי לקנות ספק 450 מודסטרים של ...מNEWEGG אבל היום פתאום ההארדיסק שלי הפסיק להסתובב...באמצע שהמחשב פועל! כבר הלך לי הארדיסק אחד בגלל הספק המעפאן שלי ולפי דעתי הספק הוא הבעייתי (ניתקתי את הכוננים האופטיים ומאווררים והוא חי) אגב יש לי TT 360 PP...

עכשיו...בגלל זה אני לא הולך לחכות עד שההארדיסק שלי ימות (אין לי שום יכולת לאבד אותו יש בו המון מידע שבאמת באמת באמת באמת באמת חשוב!) ולקנות בארץ ספק...

חשבתי על אותו ספק מנועה ב-570 (העוד 170 שקל אני אעמוד בהם) השאלה היא האם יש ספק אחר באותו טווח מחירים שכדאי לי לקנות (לא משנה מאיזה חנות...נפלאות המכונית:) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

המחשב שאני מעוניין לקנות כמעט מוכן, ואני רק צריך לבחור ספק מתאים (ומארז, אבל זה כבר דיון אחר).

יש לי כמה רעיונות, אבל צריך עזרת המומחים.

זאת המערכת עד עכשיו, מיועדת למשחקים/עבודה, והעיקר שתחזיק מעמד כמה שיותר שנים:

Athlon 64 3000+ Whinchester (או ליבת Venice אם אני אמצא במחיר זול)

לוח אם: Gigabyte GA-K8NF-9

512 מגה זיכרון (כנראה בשני דימים, ככל הנראה של Geil)

כרטיס מסך: Leadtek 6600GT Winfast Extreme

בנוסף יהיה בפנים דיסק PATA ישן שיש שלי, וכונן תקליטורים ו/או צורב . בעתיד אולי נחליף/נוסיף עוד דיסק קשיח (שמן הסתם יהיה SATA). אבל זה הכל.

עכשיו השאלה כמה וואט אני צריך ואיזה טכנולוגיות

חשבתי ללכת על בטוח בסביבות ה-400W ואני גם רוצה (וחושב שצריך) Active APC יחד עם חיבורים ל-SATA ו-PCIX ו-24 פינים כמובן.

אני לא בטוח עד כמה נחוץ וחשוב שזה יהיה ATX 1.3 או ATX2.0.

אני מוכן להשקיע עד 450 שקל.

בין הדגמים שאני מתלבט ביניהם:

ThermalTake Silent PurePower 420w (W0008)

ThermalTake TR2 420W (W00069)

Antec SP-400

מה אתם חושבים? יש לכם עוד רעיונות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב יותר בכיוון של אנרמקס או Smartpower 2.0, יהיה מאוד עדיף

אוקע אז ככה

רציתי לקנות ספק 450 מודסטרים של ...מNEWEGG אבל היום פתאום ההארדיסק שלי הפסיק להסתובב...באמצע שהמחשב פועל! כבר הלך לי הארדיסק אחד בגלל הספק המעפאן שלי ולפי דעתי הספק הוא הבעייתי (ניתקתי את הכוננים האופטיים ומאווררים והוא חי) אגב יש לי TT 360 PP...

עכשיו...בגלל זה אני לא הולך לחכות עד שההארדיסק שלי ימות (אין לי שום יכולת לאבד אותו יש בו המון מידע שבאמת באמת באמת באמת באמת חשוב!) ולקנות בארץ ספק...

חשבתי על אותו ספק מנועה ב-570 (העוד 170 שקל אני אעמוד בהם) השאלה היא האם יש ספק אחר באותו טווח מחירים שכדאי לי לקנות (לא משנה מאיזה חנות...נפלאות המכונית:) )

במחיר כזה בארץ אין ספק יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו ספק מודסטרים, מהו פוורסטרים ומה ההבדלים ביניהם? :D

המודסטרים הוא ספק מודולרי

הPOWERSTREAM הוא לא מודולרי אבל הוא עם ריילים חזקים יותר, מתחים יציבים יותר ואפשרות לכוון את המתחים בצורה ידנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...