דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 128 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

זה לא עניין של מארז, זה עניין של לוח

לא כל לוח 24 פינים יעבוד עם ספק 20 פינים

ואיך אני בודק מה יש ללוח שלי ? אם אתה יכול להסתכל בדיון שלי בתגובה האחרונה למטה אני לוקח מארז + ספק תוכל להגיד לי אם זה מתאים ללוח אם שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הספק הזה הוא 24 פינים לפי האתר של זיגזג. אם יש לך לוח 24 פינים לא תהיה בעיה. לא הצלחתי למצוא בגוגל פרטים על הספק, כמו אם החיבור 24 פינים שלו מתפצל ל-20+4 אז אי אפשר להגיד אם הוא יתאים ללוח 20 פינים

(PCI-E = כמעט תמיד 24 פינים, AGP = תמיד 20 פינים)

ואיך אני בודק מה יש ללוח שלי ? אם אתה יכול להסתכל בדיון שלי בתגובה האחרונה למטה אני לוקח מארז + ספק תוכל להגיד לי אם זה מתאים ללוח אם שלי?

אם אתה מדבר על הלוח בחתימה, כל ספק 20 פינים או ספק שיש לו 24 פינים שמתפצלים ל-20+4 יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאוריה כן

אבל זה גם וגם 20 פינים (לא בדקתי אם יש גם גרסת 24 פינים), אז הספק אכן חשוד

הפחתה את Tt לזבל גנ'רי

היא אומנם לא חברה חזקה ולא מומלצת

אבל לא להגזים

הספק לדעתי יחזיק טוב מאוד את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה שאני אגיד את זה באופן ברור, אז TT באמת לא רחוקים במיוחד מזבל ג'נרי

לעזאזל :pissed:! , רגע ממיר מ20 ל24 פינים יעזור פה ? או שצריך ספק חדש (יש המלצות) ?

לא בהכרח, יכול להיות שמתאם יעזור ויכול להיות שלא. יכול להיות שהבעיה היא שהספק פשוט לא מחזיק

יכול להיות שהבעיה גם לא נובעת מהספק, אסור לשכוח

ספקים עדכניים וזולים - Channelwell/Enermax/Antec Smartpower 2.0, תלוי בתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אסביר בדיוק את הבעיות שהיו לי :

(יש לציין שהמחשב עבד מצוין בלי שום בעיות במשך חודש)

א. ניסיתי להפעיל פר קריי (שבד"כ עבד מצוין) - המחשב עשה ריסט לבד (לא ראיתי מסך כחול) והדיסק קשיח כאילו נתקע (האור האדום שלו דלק בלי היבהובים) לאחר הריסט הביוס לא זיהה את הדיסק קשיח והייתי צריך לכבות את המחשב ולהדליק מחדש כדי שהוא יזהה אותו.

ב. היום שיחקתי קצת עם התוכנת של - שיניתי לאובר של 10% עשיתי ריסט והמחשב עבד מצוין לא היו שום בעיות.

החזרתי להגדרות הרגילות ובאתי לעשות ריסט ואז המחשב נכבה (כול האורות כבו במארז) וחזר לעצמו והמשיך לביוס כרגיל (מה שנראה לי מאוד מוזר).

זהו, אני חושד בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...