יאוש כבד:מסכים כחולים. במעבדה אמרו שזה מהאימיול או מתוכנה מסוימת - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאוש כבד:מסכים כחולים. במעבדה אמרו שזה מהאימיול או מתוכנה מסוימת

nore0

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

nore0, אתה רוצה עזרה? אז פשוט תעשה מה שאומרים לך... ואז תיראה שזה באמת עובד, גם לי פתרו בפורום כמה בעיות שבכלל לא האמנתי לפיתרון שלהם אבל אנשים יודעים מה הם אומרים והם צודקים בסופו של דבר!

אז קודם תעדכן את הדרייברים בכדי שנוכל להיות קצת יותר חכמים אחר כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סבבה הורדתי Driver Cleaner וגם ת'דרייברים הכי חדשים

נראה לי שיש באמת בעיית זיכרון

(עכשיו אני יריץ ת'בדיקה עם memtest )

ונכון יש ת'דמו החדש של המשחק Starship Troopers

הפעלתי אותו ותראו כמה שימוש בזיכרון

זה לא נורמלי לא ??

13vn.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF

מה נורמלי בזה לעזעזאל?!?!.

אתה משתמש ב1241MB מתוך ה1382MB שיש לך בזיכרון ווירטואלי,מה פועל לעזעזאל בתהליכים?

כנס להתהליכים,תן סקרינשוט דחוף

ושזה לא יהיה בקטן,תגדיל את החלון,שנוכל לראות את כלללל את התהליכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מחכה לעוד מסך כחול כזה, והולך לחפש את הודעת השגיאה + כתובות הזיכרון בגוגל

ככה גיליתי שהמסכים הכחולים שהיו לי, באו בגלל דרייבר ל-SATA, משהו שבכלל לא העלאתי על דעתי כאפשרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nore0,

דיי מספיק.

מומלץ כל הלילה..

hero ,

אני הייתי מחכה לעוד מסך כחול כזה, והולך לחפש את הודעת השגיאה + כתובות הזיכרון בגוגל

ככה גיליתי שהמסכים הכחולים שהיו לי, באו בגלל דרייבר ל-SATA, משהו שבכלל לא העלאתי על דעתי כאפשרות

מסך כחול יכול מיליון ואחד סיבות.. אפילו מדברים שלא חשבת עליהם,כ''כ שטוטיים.. ואני שמח שעלית על זה שהדרייבר לSATA גרם "להתנגשות", הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רגע- יש לך דיסק קשיח SATA וקיבלת מסכים כחולים רק בגלל שלא התקנת בשבילו דרייבר?? עד כדי כך??

לי יש את הדיסק הקשיח הזה- WD 80GB SATA

אני רוצה להבין- כל מי שיש לו דיסק קשיח בממשק SATA חייב להתקין בשבילו דרייבר??

למרות מי שהצליח להתקין  WIN ללא תקלות?

(כי הבנתי שצריך להתקין את הדרייבר רק מי שה- לא מזהה את ההארד דיסק שלו בעת ההתקנה של הווינדוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רגע- יש לך דיסק קשיח SATA וקיבלת מסכים כחולים רק בגלל שלא התקנת בשבילו דרייבר?? עד כדי כך??

לי יש את הדיסק הקשיח הזה- WD 80GB SATA

אני רוצה להבין- כל מי שיש לו דיסק קשיח בממשק SATA חייב להתקין בשבילו דרייבר?? color=Red[]לא,לא כל אחד צריך להתקין..

למרות מי שהצליח להתקין WIN ללא תקלות?

(כי הבנתי שצריך להתקין את הדרייבר רק מי שה- לא מזהה את ההארד דיסק שלו בעת ההתקנה של הווינדוס). גם נכון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alien Project בקשר לשאלתך (כמה תופס המשחק)

שיחקתי ב-Starship Troopers Demo על הגדרות הכי גבוהות ועלה לג'יגה שימוש בזיכרון וכל המחשב היה איטי רצח

הורדתי עוד דמו Bet On Soldier שיחקתי בו גם על הגדרות הכי גבוהות ועלה ל-800 שימוש בזיכרון

והנה ה-SCREENSHOTS שביקשת

Starship Troopers למעלה

Bet On Soldier למטה

etrtreeeeeee4tw.jpg

אה ושמתי בשני המשחקים על הגדרות LOW והזיכרון נישאר יציב 400-500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...