יאוש כבד:מסכים כחולים. במעבדה אמרו שזה מהאימיול או מתוכנה מסוימת - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יאוש כבד:מסכים כחולים. במעבדה אמרו שזה מהאימיול או מתוכנה מסוימת

nore0

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המודם הזה הוא מודם PPPOE. אין שום צורך בדריבר. רק פשוט לחבר לכרטיס ולבנות חייגן PPPOE וסיימת.

הבעיה היא לא המודם. הבעיה היא כניראה הדריבר של הכרטיס . תוריד את הגירסא האחרונה של הדריבר של הכרטיס שלך ותראה אם הבעיה נפתרה. ותריץ גם Memtest

בתמונות שהעלאת פשוט תרשום A: ואז תכניס דיסק לכונן A ושהוא יסיים תעלה דרכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Jet Li סבבה לחצתי על קובץ install עלה לי הדוס כתבתי A ולחצתי אנטר

עכשיו לחצתי על rawrite ומה לעשות אני רושם A ואנטר וזה פשוט יוצא

לא אמור להיות בדיקה של או משהו כזה

memtest20ve.jpg

RedOctober רשמתי במספר החיבורים 999 נראה אם זה יעזור

INFERNo לא הבנתי אותך איזה אלימינציה

ואיך אני יבין את מקור הבעיה ?

כבר אמרתי

שיחקתי בלי ואימיול ולא עלה מסך כחול

אז הבעיה נוצרת מהאינטרנט או מהאימיול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אתה רוצה לדעת באמת ממה המסכים הכחולים האלה? אני יפענח לך אותם...

רק תכנס לתיקיה C:\WINDOWS\Minidump משם תכווץ את חמשת הקבצים האחרונים ב WINZIP ותעלה לכאן... או שאתה יכול גם בWINRAR אפילו אבל רק צריך לשנות לקובץ המכווץ את הסיומת שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא האמיול וגם לא הזכרונות...

GRAPHICS_DRIVER_FAULT

nv4_disp.dll

תחליף ת'דרייבר לכרטיס מסך וזהו זה... בינתיים תעדכן אותו להכי חדש, אם גם בהכי חדש יש לך מסכים כחולים אז תעדכן את הדרייבר של הכרטיס מסך לגרסא אחת קודם וזה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אחי

קניתי את הכרטיס מסך לפני שבועיים

ואת המסכים הכחולים יש לי לפני חודשיים בערך

אז לא כל כך נראה לי שזה מהדרייבר של הכרטיס מסך

אני באמת חושב יותר בכיוון של האימיול

אלה ההגדרות שאחי הגדול עשה נראה לי שבכל זאת המסכים הכחולים נוצרים בגלל העומס שהאימיול יוצר

א. כנסו להעדפות --> תצוגה.. עכשיו רואים את העמודה של חסוך שימוש ביע"מ ובזיכרון? יפה. תסמנו את כל מה שכתוב שם..! לאלה שלא הבינו תלחצו פשוט בצד של כל ארבעת האפשרויות ככה שיהיה וי ליידם..

ב. כנסו ללשונית חיבור ותקשיבו טו2...

לבעלי אנטרנט 750 - תשנו את המהירות הורדה ל-96 בלי הגבלה של מהירות, ואת ההעלאה ל-10 עם הגבלה..

לבעלי אנטרנט מגה וחצי - תשנו את המהירות הורדה ל186 בלי הגבלה של מהירות, ואת ההעלאה ל-13 עם הגבלה..

באותה הלשונית תשנו את הפורטים לפורטים הבאים TCP - 5773 UDP - 5783 חשוב לשנות את הפורטים, חלק מהאנשים באימיול חוסמים את הפורטים שהאימיול בא איתם ובגלל זה אנשים אחרים שמשתמשים בפורטים האלו לא יכולים להוריד מאותם משתמשים שחסמו אותם.

עדין אותה לשונית.. תשנו את המספר חיבורים ל-700 בלבד!! אני יסביר לכם למה בהמשך..

ג. כנסו ללשונית תיקיות.. תשתפו את כל הקבצים שנראה לכם שאנשים ירצו להוריד ממכם, אל תשתפו את כל המחשב זה סתם יאט את האימיול.

ד. כנסו ללשונית קבצים.. מתחת ל-Initialisations תעזבו את ה-4 ראשונים תשאירו אותם כמו שהם, מתחת להם תסמנו את נסה להעביר חלקים שלמים להעלאות וגם את נסה להוריד חלקים ראשון ואחרון ראשונים. האופציה הזאת תשים אותכם בין 10 הראשונים ממי שיוריד ממכם

ה. כנסו ללשונית סטטיסטיקה... תזיזו את כל הדברים הקטנים האלה שיש על הסרגלים, לצד הכי שמאלי וזה אמור להיות ככה: גרפים - מופסק, זמן ממוצע של גרף - 1 דקות, עץ סטטי - מופסק.

ו. כנסו ללשונית הגדרות מורחבות.. תעשו ככה, מקס, חיבורים חדשים ל-5 שניות = 30...

עדיין אותה לשונית רדו קצת עם העכבר עד שאתם מגיעים ל-"כתיבת קובץ .met/dat. בטוחה".. אם לא שיניתם זה אמור להיות על "אף פעם", תשנו את זה ל"תמיד"..

אותה לשונית, רואים את הדבר הזה גודל תור? תשנו את זה מ-1000 ל-2000 ככה התור שלכם יהיה יותר גדול, תאמינו לי עדיף ככה...

ז. רדו לשונית אחת למטה ל-"Sivka Settings"... יש דבר כזה MIN <= Max Uploud Slots תרשמו בצד השמאלי 2 ובצד הימני 3..

ח. רדו לשונית מתחת ל-" Sivka File Defaults"... תשימו הארד לימיט 700!! עכשיו שימו לב, זוכרים שבסעיף ב. אמרתי לכם לשים מספר חיבורים 700? הסיבה היא שההארד לימיט והמספר חיבורים צריכים להיות שווים!! אין טעם לשים

מספר חיבורים יותר גדול מהארד אם גם ככה אתם לא מגיעים למספר הזה של מקורות. לא הבנתם? תראו בכמעט כל המדריכים שימו לב שהמספר חיבורים תמיד יותר גדול מהארד לימיט ואחרי שבדקתי את זה וחשבתי קצת הבנתי שזאת טעות, המטרה של המספר חיבורים זה להגביל את המספר אנשים שתיהיה מחובר אליהם לקובץ אחד, שימו לב, שהורדתם את האימיול המספר חיבורים היה יותר קטן מהארד לימיט כדי להגביל את האנשים שתיהיו מחוברים אליהם בכל קובץ..

אני מקוה שהבנתם אותי זה קטע חשוב מאוד, תחשבו על זה בעצמכם ותראו שאני צודק..

ממשיכים, זוכרים אנחנו עדין בלשונית " Sivka File Defaults"... תבטלו את כל מה שכתוב שם ותסמנו רק את Start Droping NNS ו- Start Droping FullQs זה אופצייות שמנקות אוטומטית אחרי כמה זמן מקורות לא רצויים ומקורות עם משתמשים בעלי תור מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרות גרועות.

בכל מקרה,זה לא ממש קשור לאימיול , GRAPHICS_DRIVER_FAULT

nv4_disp.dll זה של הכרטיס מסך[נויידיה שלך]

תעדכן את הכרטיס מסך ,ותראה שיותר לא תקבל מסכים כחולים[רבו הסיכווים.]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...