עזרה בהתקנת דיסק קשיח SATA נוסף - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהתקנת דיסק קשיח SATA נוסף

kipi25

Recommended Posts

ההגדרה היחידה שאתה צריך בביוס זה פשוט להגידר בוט...איזה מהדיסקים יעלה ראשון,אחרי שתחבר את הSATA הוא יוגדר כדיסק ראשי נידמה לי.

אל תיגע בג'ימפורים, אחי רק זהירות עם החיבור ללוח הכבל שנילווה לדיסק עדין מאוד ונישבר בקלות וגם מאוד יקר.

חברה אתם בטוחים שאפשר לנתק את הדיסק מבלי לכבות את המחשב?יש לי SATA ואני לא מעז לבדוק את זה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^@^RaveHawk^@^ - הדיסק לא מזוהה כלל, כלומר לא מופיע בביוס !!!

בכל מקרה יש התפתחות מעניינת:

למיטב ידיעתי, אם אני מחבר דיסק SATA2 ללוח אם שלא תומך ב SATA2, הדיסק יזוהה ויתפקד כ SATA1.

היום הסתבר לי שהלוח שלי שלא תומך ב SATA2, לא יודע לזהות בכלל דיסק SATA2.

בדקתי היום בחנות בה קניתי את הדיסק, חיברתי דיסק SATA2 בודד והלוח לא זיהה אותו.

לעומת זאת, חיברתי דיסק SATA1 ואותו הלוח כן זיהה. כמו כן הסתבר לי, שהתמיכה באייבורי לא מי-יודע-מה.....  :s05:

בסופו של דבר הזמנתי (WD 160GB JD (SATA1 במקום ה JS שקניתי, אמור להגיע תוך כמה ימים, ובעזרת-השם, בזה יסתיים הברדק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מדהים... הייתה לי את אותה בעייה עם HD sata 2 של WD160GB אייבורי שלחו אותי ריקם בטענה שהלוח שלי PT880 לא תומך בכלל בSATA 2 ואמרו לי בוודאות להחליף את הכונן כי זה בחיים לא יעבוד על הלוח שלי . לא קיבלתי את דבריו (השם שמור אצלי) לאחר התייעצות נוספת עם KSP שמהם קניתי את הכונן ( מאייבורי קניתי את הלוח) התברר לי שהפתרון נעוץ בכך שפשוט מאור צריך לגמפר את הכונן לעבודה במצב מהירות

של sata 1 . הרמתי טלפון לאייבורי להתלונן על הייעוץ השגוי והאיש שענה לי אמר שיופי שזה עובד אבל זה לא מעניין אותו..

אייבורי מבחינתי נכשלו בגדול!! או שזה פשוט הייה חוסר סבלנות ללקוח!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...