המעבד החדש הגיע! האינטל השני הכי מהיר בארץ על אוויר, ורק התחלנו :) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המעבד החדש הגיע! האינטל השני הכי מהיר בארץ על אוויר, ורק התחלנו :)

ביז'ו המוס

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MAX SS

על אוויר?

פשוט מעולה

אין מצב לתת יותר מתח ולהרים את הליבה יותר מזה ? ??? או לתת יותר מתח וייצב אותו לSPI במהירות הזאת ?או שהוא מתחמם יותר מדי ונופל בעקבות זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שהלוח הוא זה שמגביל.. לא המעבד

כי ב280 1:1 הוא בכלל לא עולה, ב5:4 הצלחתי להעלות .. והמעבד לא כזה חם, על 4.2 הייתי על 58 מעלות מנוחה וזה עם החיישן של אביט אז תוריד מזה איזה 8 מעלות.. אני פשוט צריך לוח שמושך יותר גבוה (asus P4C E 800 DLX?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שהלוח הוא זה שמגביל.. לא המעבד

כי ב280 1:1 הוא בכלל לא עולה, ב5:4 הצלחתי להעלות .. והמעבד לא כזה חם, על 4.2 הייתי על 58 מעלות מנוחה וזה עם החיישן של אביט אז תוריד מזה איזה 8 מעלות.. אני פשוט צריך לוח שמושך יותר גבוה (asus P4C E 800 DLX?)

כמה מעלות הוא בביוס ?? קח בחשבון שהוא נורא מתאמץ כאשר הוא עולהלווינדוז משמע מאד מתחמם בווינדוז במנוחה הוא מאד קר יחסית

עד כמה שאני יודע יש לך פצצה שיכולים למשוך עוד הרבה לדעתי תן לו מספיק חשמל תשאיר אותו על 1:1 תעלה לויינדוז על 275 אם אתה מצליח אם לא אז פחות ותמשיך את הבדיקות ואוברקלוק מהווינדוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מעלות הוא בביוס ?? קח בחשבון שהוא נורא מתאמץ כאשר הוא עולהלווינדוז משמע מאד מתחמם בווינדוז במנוחה הוא מאד קר יחסית

עד כמה שאני יודע יש לך זכרונות פצצה שיכולים למשוך עוד הרבה לדעתי תן לו מספיק חשמל תשאיר אותו על 1:1 תעלה לויינדוז על 275 אם אתה מצליח אם לא אז פחות ותמשיך את הבדיקות ואוברקלוק מהווינדוז

בביוס הוא בסביבות ה60-62 מעלות

אני יכול לעלות לווינדוס ב275 ב1:1 ואפילו אני יכול להריץ SUPERPI 1M במהירות הזאת, ב270 אני יכול להריץ PI 32M והוא נותן תוצאה של 28 דקות ו6 שניות. וחשבתי שזה יציב ואיזה 6 שעות עבדתי ככה אבל פתאום הוא נתקע לי בווינדוס בזמן מנוחה (דיברתי עם מישהו בICQ והוא פשוט קפא). הביג טייפון באמת עושה עבודה טובה, בין מהירות סטוק לבין 4GHZ יש לי בערך 5 מעלות יותר במאמץ. וכמה מתח אני יכול לתת לו? אליאור אמר לי למשוך עד 1.7 אבל למען האמת. אני דיי מפחד לתת כל כך הרבה מתח למעבד הזה.. כמה לדעתך מתח אפשר לתת לו בלי דאגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם כאן אני אומר לך holy J - ה P4C800 שלי מחכה לך שתבוא עם הציוד ( אתה יודע איזה .....) !!! OC איכותי במיוחד ....... רק שעם התנור הקטן הזה נראה לי שאני צריך להחליף את הצנרת לצנרת נחושת שהצנרת פלסטיק לא תימס לי ........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בביוס הוא בסביבות ה60-62 מעלות

אני יכול לעלות לווינדוס ב275 ב1:1 ואפילו אני יכול להריץ SUPERPI 1M במהירות הזאת, ב270 אני יכול להריץ PI 32M והוא נותן תוצאה של 28 דקות ו6 שניות. וחשבתי שזה יציב ואיזה 6 שעות עבדתי ככה אבל פתאום הוא נתקע לי בווינדוס בזמן מנוחה (דיברתי עם מישהו בICQ והוא פשוט קפא). הביג טייפון באמת עושה עבודה טובה, בין מהירות סטוק לבין 4GHZ יש לי בערך 5 מעלות יותר במאמץ. וכמה מתח אני יכול לתת לו? אליאור אמר לי למשוך עד 1.7 אבל למען האמת. אני דיי מפחד לתת כל כך הרבה מתח למעבד הזה.. כמה לדעתך מתח אפשר לתת לו בלי דאגה?

אוקיי לביוס תוסיף עוד איזה 6-9 מעלות וזה המעלות כאשר אתה עולה לווינדוס שזה כבר מעבר למה שהמעבד הזה יכול  לסבול

בגלל זה אני אומר תכנס לווינדוס על 275  ואז אתה כבר על 4125  תן לו להרגע איזה דקה ותמשיך עם התוכנה של אביט גורו אני חושב או SETFSB או כל תוכנה להעלת מהירות בווינדוס ומשם לאט לאט השמים הם הגבול :)

לומר לך את האמת אם היה לי יותר מ1.7 הייתי נותן לו על גז אבל גם אצלי על אוויר נתתי לו 1.7 וכן לא הייתי נותן לו על אוויר יותר מזה וסופר פיי ולבדיקת MAX SS  לשעה שעתיים לדעתי זה לא נורא בטח שלא לעבוד עם זה לאורך זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...