פשוט מזועזע מהימין הקיצוני - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פשוט מזועזע מהימין הקיצוני

אורח The_Exorcist

Recommended Posts

אידאולוגיה בתחת שלך? אצלהם זה נמצא במקום קצת יותר גבוה - בלב.

זה לא זיוני שכל. לאנשים האלה האדמה באמת אומרת משהו. האנשים האלה מאמינים במה שהם עושים.

אני מאוד מאוכזב שזה היחס שלך אליהם, שהוא מקביל ליחס שהם מקבלים מציבור יחסית גדול בישראל.

תזכרו מי שלח אותם לשם, ועם כל הכבוד, קל יותר לשלוח - יותר קשה לעקור. הרי אלה לא עצים שאתה שותל ועוקר, אלה אנשים, משפחות וילדים.

ובארטון, באמת שאתה חרא של בן אדם - ואני אומר את זה מתוך צער, לא מתוך רצון לצחוק עלייך או לפגוע בך. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: אתה טיפש או שאתה עושה את עצמך??

מזה בהזמנת אנשיי המקום?? הם הסתננו לשטח צבאי סגור

הם לא גרים שם. הכאב שלהם לא אמיתי(וגם ראו אותם שם צוחקים ונהנים מההרפתקה)

הם לא נאבקים על הבית שלהם והם לא מגורשים. הם סתם טיפסו על עץ גבוה מדיי ולא ידעו איך לרדת ממנוראינו אותם גם שורפים דגל עד כמה שזכור לי ::)

השטח הזה הוכרז כשטח צבאי סגור באופן בלתי חוקי בעליל.

אותם "מסתננים" נכנסו לישובים אזרחיים בהסכמת ובהזמנת תושבי המקום.

הכאב שלהם אמיתי באמת.

דרך אגב, למרות שלא גרתי בגוש קטיף, ואני לא דתי, גם הכאב שלי מאוד אמיתי.

הם לא נאבקים על הבית שלהם, הם נאבקים על הארץ שלהם.

מי ששרף וקרע את דגל (היה מקרה בודד כזה) לא היה נער, אלא איש מבוגר שעשה זאת מתוך שברון לב וכאב אמיתי כצעד מחאה לגיטימי בהחלט.

שפכו עליהם פוליאוראתאן וגם חומצה וגם שמן וגם מה שתרצה עובדה נפצעו מזה חיילים...

בכלל לדעתי היה צריך לזרוק רימון גז מדמיע לגג וכולם יורדים כמו חמודים.

תפסיק עם השקרים הבוטים האלה! :bash:

אף אחד לא שפך על חיילים ושוטרים חומצה, ושום חייל לא נפצע. עובדה שכל החיילים שהגיעו לבתי החולים (על הרגליים ולא באלונקאות) סבלו מגירויים קלים באיזור העיניים (לא מחומצה), מהתייבשות ומתשישות.

כל הסיפורים על שימוש בחומצה כנגד חיילים ושוטרים הם בגדר עלילת דם. :angryfire:

אתה צודק, בזכות האיפוק הרב שהם גילו, והרגישות הרבה, הם פצעו רק 40 חיילים ושוטרים בלבד.

זה שקר. אף אחד לא פצע חיילים ושוטרים. כפי שאמרתי, כל החיילים והשוטרים שהגיעו לבתי החולים סבלו מהתייבשות ותשישות. אף לא אחד מהם סבל מפציעות או חבורות.

Yot

טוב שיש פה עוד מישהו שיודע את האמת ולא נסחף אחרי השקרים של הרמטכ"ל ומפכ"ל המשטרה שמיהרו להתראיין בתקשורת ולעשות דמוניזציה לאנשי הימין. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

רגע...גם הרופא שהתראיין בבוקר שיקר?

אולי בכלל שימון פרס שולט בכולם עם המכשיר לשילטה מוחית שרכש באלפא סנטאורי? אתה יודע, אותו מכשיר שבעזרתו הוא השתלט על הרוצח יגאל, על אוסוולד, העלים את פרסלי. אולי בכלל הם לא מתים והכל קונספרציה של השמאל?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Yot

טוב שיש פה עוד מישהו שיודע את האמת ולא נסחף אחרי השקרים של הרמטכ"ל ומפכ"ל המשטרה שמיהרו להתראיין בתקשורת ולעשות דמוניזציה לאנשי הימין. :xyxthumbs:

על איזה שקרים אתה מדבר?

גם אם לא מדובר בחומצה, לזרוק חול ולשפוך מדלל צבע, דלק ושמן מנועים זה לגיטימי?

מדובר בנוער עברייני שלא מכיר את המילה חוק.

הלוואי שיעמדו במילתם

JRL190_wa.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בכלל שימון פרס שולט בכולם עם המכשיר לשילטה מוחית שרכש באלפא סנטאורי? אתה יודע, אותו מכשיר שבעזרתו הוא השתלט על הרוצח יגאל, על אוסוולד, העלים את פרסלי. אולי בכלל הם לא מתים והכל קונספרציה של השמאל?

הציניות של השמאל הישראלי..אפשר למות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השטח הזה הוכרז כשטח צבאי סגור באופן בלתי חוקי בעליל.

אותם "מסתננים" נכנסו לישובים אזרחיים בהסכמת ובהזמנת תושבי המקום.

הכאב שלהם אמיתי באמת.

דרך אגב, למרות שלא גרתי בגוש קטיף, ואני לא דתי, גם הכאב שלי מאוד אמיתי.

הם לא נאבקים על הבית שלהם, הם נאבקים על הארץ שלהם.

נו באמת?? אתה סתם עכשיו מדבר שטויות..בג"ץ קבע שההליך חוקי בהחלט אז אל תתחיל עם השטויות של בלתי חוקי בעליל.

זה לא יישוב אזרחי. זה שטח צבאי סגור והם ידעו את זה...

מזתומרת בהסכמת תושביי המקום??אתה פשוט מדבר שטויות. אני תושב ת"א זה אומר שאני יכול להביא לפה עובדים זרים כי הם באים לפה בהזמנה שלי??

תקלוט שזה שהם גרים שם לא אומר שהם ריבונים על המקום. מדינת ריבונית על המקום ואם היא קובעת שזה שטח צבאי סגור אז זה שטח צבאי סגור. מה שהופך את המסתננים לעבריינים.

הכאב שלהם לא אמיתי(לפחות לא ברמות שהם הציגו את זה). הכל הצגה אחת גדולה(מצעד המוות המבויים למשל) ואפקט העדר במלוא הגדרתו.

חדשות בשבילך אבל הם לא נלחמים על הארץ שלהם. הם עושים את עצמם נלחמים על הארץ שלהם. מי שנלחם על הארץ שלו לובש מדים ירוקים ועונה לצה"ל ולמדינת . הבעיה שלהם היא שהם נאמנים לאלוהים הלא קיים שלהם יותר מאשר הם נאמנים לדמוקרטיה.

אם הפינוי לא היה מצליח היינו יכולים לסגור את המדינה, כי אין לך מושג מה זה אומר בכלל שכשהחוקים שחוקקה הראשות המחוקקת לא מתבצעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה רופא אתה מדבר? :nixweiss:

אני ראיתי רופא מתראיין שאמר שלא מדובר בשום חומצה, אלא בחיילים ושוטרים שסבלו מהתייבשות ותשישות.

על איזה שקרים אתה מדבר?

גם אם לא מדובר בחומצה, לזרוק חול ולשפוך מדלל צבע, דלק ושמן מנועים זה לגיטימי?

מדובר בנוער עברייני שלא מכיר את המילה חוק.

הלוואי שיעמדו במילתם

אני מדבר על עלילת הדם שהופצה בתקשורת וגרסה כי קיצונים ימנים שפכו חומצה על חיילים ושוטרים.

שפכו שמן על הגגות והסולמות, כדי להקשות על השוטרים לטפס על הגג.

זה בהחלט לגיטימי לזרוק חול, צבע וביצים על הכוחות המפנים. המשטרה לדוגמה ירתה סילוני מים מהולים בצבע כחול על המתבצרים בגגות, וחיילי צה"ל השתמשו באלימות ברוטאלית כנגד יהודים שהתבצרו בבית הכנסת בנווה דקלים והתנגדו באופן פאסיבי בלבד.

אף אחד לא הפעיל חם או קר כנגד חיילים ושוטרים, ואף אחד לא היכה חיילים ושוטרים.

זה שאתה אומר שמדובר בנוער עברייני שלא מכיר את המילה חוק זה הסתה פרועה (לא רק שלך אלא גם של התקשורת). מדובר בנוער אוהב ארץ שמתנגד לחוק בלתי חוקי בעליל.

הייתי מצפה מהשמאל ומהתקשורת לשבח את אנשי הימין על ההתנהגות המאופקת שהם הפגינו.

במידה והיה נערך משאל עם או בחירות, המראות האלה לא היו נראים, וההתפנות (במידה והעם היה נותן לכך לגיטימציה) היתה נערכת בהסכמה ובשקט ללא צורך בצבא פינוי של עשרות אלפי חיילים ושוטרים.

אני מבין שהפתרון שלך הוא לפלג את העם ולבנות המורכב משמאלנים בלבד, שיהיה.

נו באמת?? אתה סתם עכשיו מדבר שטויות..בג"ץ קבע שההליך חוקי בהחלט אז אל תתחיל עם השטויות של בלתי חוקי בעליל.

זה לא יישוב אזרחי. זה שטח צבאי סגור והם ידעו את זה...

מזתומרת בהסכמת תושביי המקום??אתה פשוט מדבר שטויות. אני תושב ת"א זה אומר שאני יכול להביא לפה עובדים זרים כי הם באים לפה בהזמנה שלי??

תקלוט שזה שהם גרים שם לא אומר שהם ריבונים על המקום. מדינת ריבונית על המקום ואם היא קובעת שזה שטח צבאי סגור אז זה שטח צבאי סגור. מה שהופך את המסתננים לעבריינים.

הכאב שלהם לא אמיתי(לפחות לא ברמות שהם הציגו את זה). הכל הצגה אחת גדולה(מצעד המוות המבויים למשל) ואפקט העדר במלוא הגדרתו.

חדשות בשבילך אבל הם לא נלחמים על הארץ שלהם. הם עושים את עצמם נלחמים על הארץ שלהם. מי שנלחם על הארץ שלו לובש מדים ירוקים ועונה לצה"ל ולמדינת . הבעיה שלהם היא שהם נאמנים לאלוהים הלא קיים שלהם יותר מאשר הם נאמנים לדמוקרטיה.

אם הפינוי לא היה מצליח היינו יכולים לסגור את המדינה, כי אין לך מושג מה זה אומר בכלל שכשהחוקים שחוקקה הראשות המחוקקת לא מתבצעים.

בג"ץ לא קבע שההליך חוקי. בג"ץ התחמק מלדון בנושא בטענה ומדובר בהחלטה פוליטית, וזאת בשל דעתם הפוליטית של שופטי בג"ץ.

מדובר ביישובים אזרחיים שהפכו לשטח צבאי סגור בהליך בלתי חוקי בעליל ובאופן לא דמוקרטי.

לך בתור תושב ת"א מותר להזמין לביתך ישראלים תושבי ארץ מכל קצוות הארץ, וכך מותר היה גם לתושבים היהודים ברצועת עזה.

לפי מה בדיוק אתה קובע שהכאב שלהם לא אמיתי, היית שם? אולי גם תגיד שהכאב שלי לא אמיתי?

החיילים והשוטרים שהשתתפו בפינוי לא נלחמו על ארץ ישראל, אלא היוו חלק מצבא פוליטי שנועד לשרת את משפחת שרון.

סיכול חוקים לא מוסריים ולא דמוקרטיים ע"י העם זה הדמוקרטיה בהתגלמותה.

במדינה דמוקרטית, המשטרה יכולה לאכוף חוקים רק אם העם מאפשר זאת.

השלטת חוקים על העם במטרה לדכא מיעוט (או רוב) אופיינית לדיקטטורות.

דרך אגב, אני מצפה שנשיא המדינה יחון את כל האסירים הפוליטיים ששרון שלח לכלא, לאור בעובדה שממשלת ישראל משחררת טרוריסטים פלשתיניים על ימין ועל שמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפכו שמן על הגגות והסולמות, כדי להקשות על השוטרים לטפס על הגג.

זה בהחלט לגיטימי לזרוק חול, צבע וביצים על הכוחות המפנים. המשטרה לדוגמה ירתה סילוני מים מהולים בצבע כחול על המתבצרים בגגות, וחיילי צה"ל השתמשו באלימות ברוטאלית כנגד יהודים שהתבצרו בבית הכנסת בנווה דקלים והתנגדו באופן פאסיבי בלבד.

אני לא יודע מה אתה ראית, אני ראיתי איפוק (מוגזם לדעתי) של כוחות הבטחון

ולא, זה לא לגיטימי לשפוך מדלל צבע על שוטרים/חיילים (וגם לא חול, ביצים וצבע)

אף אחד לא הפעיל נשק חם או קר כנגד חיילים ושוטרים, ואף אחד לא היכה חיילים ושוטרים.

זה שאתה אומר שמדובר בנוער עברייני שלא מכיר את המילה חוק זה הסתה פרועה (לא רק שלך אלא גם של התקשורת). מדובר בנוער אוהב ארץ שמתנגד לחוק בלתי חוקי בעליל.

הייתי מצפה מהשמאל ומהתקשורת לשבח את אנשי הימין על ההתנהגות המאופקת שהם הפגינו.

עד המראות של אתמול, הם באמת היו ראויים לשבח

במידה והיה נערך משאל עם או בחירות, המראות האלה לא היו נראים, וההתפנות (במידה והעם היה נותן לכך לגיטימציה) היתה נערכת בהסכמה ובשקט ללא צורך בצבא פינוי של עשרות אלפי חיילים ושוטרים.

אני מבין שהפתרון שלך הוא לפלג את העם ולבנות צבא המורכב משמאלנים בלבד, שיהיה.

בג"ץ לא קבע שההליך חוקי. בג"ץ התחמק מלדון בנושא בטענה ומדובר בהחלטה פוליטית, וזאת בשל דעתם הפוליטית של שופטי בג"ץ.

מדובר ביישובים אזרחיים שהפכו לשטח צבאי סגור בהליך בלתי חוקי בעליל ובאופן לא דמוקרטי.

לך בתור תושב ת"א מותר להזמין לביתך ישראלים תושבי ארץ מכל קצוות הארץ, וכך מותר היה גם לתושבים היהודים ברצועת עזה.

לפי מה בדיוק אתה קובע שהכאב שלהם לא אמיתי, היית שם? אולי גם תגיד שהכאב שלי לא אמיתי?

החיילים והשוטרים שהשתתפו בפינוי לא נלחמו על ארץ , אלא היוו חלק מצבא פוליטי שנועד לשרת את משפחת שרון.

ושוב הדיבורים על חוק לא חוקי בעליל וכל השטויות האלו.

החוק התקבל ברוב בממשלה ובכנסת (שאתם, בין השאר בחרת)

אין שום חוק שקובע שצריך לעשות משאל עם ולכן לא ברור לי על פי אילו קריטריונים קבעת שהוא "בלתי חוקי בעליל"

דרך אגב, אני מצפה שנשיא המדינה יחון את כל האסירים הפוליטיים ששרון שלח לכלא, לאור בעובדה שממשלת משחררת טרוריסטים פלשתיניים על ימין ועל שמאל.

לצערי, סביר להניח שזה יקרה

ומה הקשר לשחרור טרוריסטים?

זאת שיטה חדשה של איזון ?(שרק בן אדם מעוות יכול לראות)

נותנים לשמאל (משחררים טרוריסטים) אז צריך לתת גם לימין (לשחרר פורעי חוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך בתור תושב ת"א מותר להזמין לביתך ישראלים תושבי ארץ ישראל מכל קצוות הארץ, וכך מותר היה גם לתושבים היהודים ברצועת עזה.

החיילים והשוטרים שהשתתפו בפינוי לא נלחמו על ארץ ישראל, אלא היוו חלק מצבא פוליטי שנועד לשרת את משפחת שרון.

חבוב אתה חיי בסרט!

כשבג"ץ קבע שזה עניין פולטי, הוא בעצם נותן את הרשות מבחינה חוקית ומוסרית לבצע את הפעולה הזאת.

הפינוי היא הליך חוקי בהחלט. למה אתה מדבר שטויות שההליך לא היה דמוקרטי? הממשלה והכנסת אישרו את ההתנתקות. זה שלא היה משאל עם זה כי אין שום חובה במשאל עם. ההליך חוקי ודמוקרטי.

אני לא מבין מה שייך פה הקטע של ההזמנה?? אז מה אם הזמינו אותם?? גם אם תושב תל אביב לא מזמין אותך זה לא אומר שאסור לך לבוא לתל אביב. וזה שהוא מזמין אותך גם לא אומר שמותר לך לבוא לתל אביב אם תל אביב היא שטח צבאי סגור!!!

זה שהם הזמינו אותם זה ממש לא רלוונטי וזה אחד הטיעונים הכי מופרכים ששמעתי בחיים שלי.

אתה מוכן להסביר לי איך בדיוק ההתנתקות משרתת את המשפחת שרון? מה...עכשיו הבן שלו לא הולך לרצות מאסר בפועל? מה אתה חושב שזאת מין פעולת הסחה כדי לגרום לשומריי בית הכלא ליראות ואז להבריח את עומרי מבית הכלא???

"במדינה דמוקרטית, המשטרה יכולה לאכוף חוקים רק אם העם מאפשר זאת." הכנסת מייצגת את העם והיא קובעת את החוקים. שוב טיעון מטומטם.

איך אני יודע שהכאב שלהם לא אמיתי? כי אני פשוט לא קונה את ההצגה. מדובר פה פשוט באפקט העדר. זה נחשב "אין" בגוש קטיף. זאת מין תחרות כזאת של מי יצליח לגרום לחייל לסרב פקודה או מי יצליח לגרום לחייל לבכות או מי יצליח לגרום לכמה שיותר שוטרים לתפוס אותו. מה אתה חושב שאנחנו לא יודעים על ההסכמים של המפונים עם החיילים על זה שהם יצאו מרצון אבל רק אם כוחות הביטחון יסחבו אותם כדי להראות כאילו הם מתנגדים. למה לעזאזל הם שרו שירים שמחים ורקדו וחיכו ושמחו??

בקיצור מה שהלך שם זה מחסור של קייטנות וילדים משועממים בחופשת הקיץ שמחפשים הרפתקה וזמן מסך בחדשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב אתה חיי בסרט!

כשבג"ץ קבע שזה עניין פולטי, הוא בעצם נותן את הרשות מבחינה חוקית ומוסרית לבצע את הפעולה הזאת.

בג"ץ לא קבע שהחוק חוקי ומוסרי, הוא פשוט התחמק מלהחליט בשאלה הזו, והחליט שלא להחליט.

הפינוי היא הליך חוקי בהחלט. למה אתה מדבר שטויות שההליך לא היה דמוקרטי? הממשלה והכנסת אישרו את ההתנתקות. זה שלא היה משאל עם זה כי אין שום חובה במשאל עם. ההליך חוקי ודמוקרטי.

שוב פעם, מדובר בהליך לא חוקי בעליל ולא דמוקרטי.

אם אתה חושב שגניבת מאות אלפי קולות באמצעות מצע פוליטי שקרי, ודיכוי מיעוט (או רוב) בעם באמצעות המשטרה והצבא זה מהלך דמוקרטי, אזי אתה לא יודע דמוקרטיה מהי.

אני לא מבין מה שייך פה הקטע של ההזמנה?? אז מה אם הזמינו אותם?? גם אם תושב תל אביב לא מזמין אותך זה לא אומר שאסור לך לבוא לתל אביב. וזה שהוא מזמין אותך גם לא אומר שמותר לך לבוא לתל אביב אם תל אביב היא שטח צבאי סגור!!!

זה שהם הזמינו אותם זה ממש לא רלוונטי וזה אחד הטיעונים הכי מופרכים ששמעתי בחיים שלי.

הנקודה היא שעצם הפיכת ישובים אזרחיים במדינה דמוקטית לשטח צבאי סגור היא לא חוקית בעליל ומנוגדת לדמוקרטיה.

אני אמרתי שהזמינו אותם לשם כדי להדגיש שלא מדובר בהסגת גבול.

אתה מוכן להסביר לי איך בדיוק ההתנתקות משרתת את המשפחת שרון? מה...עכשיו הבן שלו לא הולך לרצות מאסר בפועל? מה אתה חושב שזאת מין פעולת הסחה כדי לגרום לשומריי בית הכלא ליראות ואז להבריח את עומרי מבית הכלא???

עומרי שרון אולי ילך לכלא לכמה חודשים, אבל אריאל שרון הצליח להתחמק מכתב אישום.

"במדינה דמוקרטית, המשטרה יכולה לאכוף חוקים רק אם העם מאפשר זאת." הכנסת מייצגת את העם והיא קובעת את החוקים. שוב טיעון מטומטם.

הכנסת יכולה לחוקק איזה חוקים שהיא רוצה, אבל אם העם לא מסכים עם החוקים האלה ולא מאפשר למשטרה לאכוף אותם, אז החוקים האלה בלתי ישימים, אלא אם כן תבצע מעצרים המוניים כנהוג במשטרים דיקטטוריים, או תפתח באש חיה כנגד מפגינים כפי שקרה בכיכר טיינמאן.

איך אני יודע שהכאב שלהם לא אמיתי? כי אני פשוט לא קונה את ההצגה. מדובר פה פשוט באפקט העדר. זה נחשב "אין" בגוש קטיף. זאת מין תחרות כזאת של מי יצליח לגרום לחייל לסרב פקודה או מי יצליח לגרום לחייל לבכות או מי יצליח לגרום לכמה שיותר שוטרים לתפוס אותו. מה אתה חושב שאנחנו לא יודעים על ההסכמים של המפונים עם החיילים על זה שהם יצאו מרצון אבל רק אם כוחות הביטחון יסחבו אותם כדי להראות כאילו הם מתנגדים. למה לעזאזל הם שרו שירים שמחים ורקדו וחיכו ושמחו??

בקיצור מה שהלך שם זה מחסור של קייטנות וילדים משועממים בחופשת הקיץ שמחפשים הרפתקה וזמן מסך בחדשות

אם כך, אתה כנראה ממש חסר רגש, או שפשוט אתה קונה בעיניים עצומות את השקרים שהתקשורת מפיצה, מכיוון שזה אולי נוח לך.

אנשים שרו שירים "שמחים" ורקדו, על מנת להקהות את הכאב הנורא שהם חשו ולהדחיק אותו. אחרת, הם היו פשוט מתמוטטים. אם זה נראה לך קייטנה, אז אני לא יודע מה להגיד לך. אני מניח שזה מה שקורה כשעם מתנתק לא רק מאדמתו ומולדתו, אלא גם מציבור שלם החי בקרבו ונמנה על אחיו.

OMRIJ,

אתה קורא לאנשי הימין פורעי חוק שצריכים להירקב בכלא, אבל אין לך בעיה עם כך שטרוריסטים (גם כאלה עם "דם על הידיים") ישתחררו מבתי הכלא בהמוניהם (אולי כדי לפנות מקום לאסירים הפוליטיים של שרון)? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ,

אתה קורא לאנשי הימין פורעי חוק שצריכים להירקב בכלא, אבל אין לך בעיה עם כך שטרוריסטים (גם כאלה עם "דם על הידיים") ישתחררו מבתי הכלא בהמוניהם (אולי כדי לפנות מקום לאסירים הפוליטיים של שרון)? :nixweiss:

איפה אמרתי שאני בעד שחרור טרוריסטים?

ואני חייב להסכים עם BURTON במקרה הזה, אתה באמת חי בסרט.

חוק לא צריך לעבור אישור של בג"ץ כדי להיות חוקי

אף אחד לא גנב קולות, רה"מ העלה הצעה והכנסת העבירה אותה, ברגע שזה קרה-העם אמר את דברו (מה לעשות שהדמוקרטיה המודרנית לא יכולה להיות כמו ביוון העתיקה).

ברגע שהמיעוט (שחי בסרט וחושב שהוא רוב) מתנגד לחוק, יש לגיטימציה לפעול נגדו (מה שבשפה שלך נקרא דיכוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אמרתי שאני בעד שחרור טרוריסטים?

ואני חייב להסכים עם BURTON במקרה הזה, אתה באמת חי בסרט.

חוק לא צריך לעבור אישור של בג"ץ כדי להיות חוקי

אף אחד לא גנב קולות, רה"מ העלה הצעה והכנסת העבירה אותה, ברגע שזה קרה-העם אמר את דברו (מה לעשות שהדמוקרטיה המודרנית לא יכולה להיות כמו ביוון העתיקה).

ברגע שהמיעוט (שחי בסרט וחושב שהוא רוב) מתנגד לחוק, יש לגיטימציה לפעול נגדו (מה שבשפה שלך נקרא דיכוי)

לא אמרת שאתה בעד שחרור טרוריסטים. אבל, התנגדת לשחרור אסירים פוליטיים, בשל מה שהגדרת יצירת משוואה של שחרור אסירים של הימין כנגד שחרור אסירים של השמאל.

אני לא חושב שזה בסדר לשחרר טרוריסטים פלשתיניים, ומנגד להשאיר בכלא אסירים פוליטיים של הימין. שים לב שאותם אסירים פוליטיים לא רצחו או אפילוט פצעו אף אחד, בניגוד לטרוריסטים הפלשתיניים שההשוואה שלהם אל פעילי הימין פשוט מגוחכת.

חוק לא צריך לעבור אישור של בג"ץ כדי להיות חוקי. אבל, משהחוק מגיע לפני בג"ץ, מן הראוי שבג"ץ ידון בו ויכריע בנושא, במקום להתחמק.

כאשר מנהיג מפלגה מציג בפני ציבור הבוחרים מצע פוליטי מסויים, ולאחר שהוא נבחר לראשות הממשלה הוא פועל לפי מצע פוליטי שונה לחלוטין התואם את המצע הפוליטי של המפלגה היריבה, מדובר בפירוש בגניבת קולות.

העם לא אמר את דברו, מכיוון שהכנסת לא מייצגת את רצון העם (בשל ההונאה בגניבת הקולות). הכנסת מנעה מהעם להביע את דברו, באמצעות סירוב להעביר חוק שיאפשר לעם להביע לגיטימציה או הסתייגות מהחוק.

לכאורה, מדובר בדיכוי של מיעוט בעם, אבל אפשרי מאוד שאותו "מיעוט" (לכאורה) מייצג בעצם את רוב העם, כך שרוב העם דוכא בידי מיעוט בעם שתומך בממשלת שרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אחרי שפעילי הימין נעצרים הם לא רוצים להזדהות ואז לפי חוק לא ניתן לחתום על השחרור שלהם.

2. מי שפוגע בחיילים צריך לשבת בכלא (ברור שהחומרה פחותה ממי שהורג, אבל רבאק, גם מי שגונב זה פחות גרוע מרצח....)

3. שינוי מצע פוליטי הוא אפשרי... זאת כשר אבל מאוד מסריח

4. מה שיותר מסריח לדעתי, זאת המחאה המאוד לא לגיטימית של מי שיצא עם ידיים מורמות עם מגן דויד כתום שכתוב עליו JUDE וצעק לחיילים ולשוטרים נאצים.

זה בורות, טפשות וטעם רע.

כל כך מסריח שזה גורם לסוג של שנאת חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...