פשוט מזועזע מהימין הקיצוני - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פשוט מזועזע מהימין הקיצוני

אורח The_Exorcist

Recommended Posts

לתושבתי אשקלון  יתחיל להיות הסיוט של מה שקורה בשדרות רק שבשדרות יש הרבה שטח פתוח....באשקלון לא....

על סמך מה לעזאזל אתה אומר את זה? זה גם לא הגיוני (כי לפלשתינים יש אינטרס לשמור על שקט ברצועת עזה), וגם קיימים תקדימים בדיוק לתוצאה ההפוכה - הנסיגה מלגבון. מאז הנסיגה, החיזבאללה לא ירה קטיושה אחת מעבר לגבול ומה שהוא כן יורה זה ברוב המקרים לא משמעותי, ובמיעוטם מוצדק מבחינת החיזבאללה (למשל, ירי פגזי נ"מ על מטוסי חה"א שמבצעים גיחות צילום מעל לבנון. הפגזים האלו אמנם לפעמים נוחתים בשטח [ואף נהרג ילד מפגז שכזה], אבל - מבחינת החיזבאללה (וגם מבחינה בינלאומית) מדובר בירי הגנתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה טיפש ?

זה החיזבאללה וזה החאמס. מה הקשר בכלל ?

אפילו אבו-מאזן אמר שפינוי רצועת עזה לא מספיק, הם לא יפסיקו להילחם עד שהם יקבלו גם את השומרון וירושליים.

אז אני בכלל לא רוצה לדבר על הדעה של ארגוני הטרור. ::)

אם אתה מאמין שברגע שנצא מהרצועה פתאום יהיה שלום, אתה או תמים או אידיוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לכל הרוחות לא יכול הצבא היהודונאצי האימפוטנטי הזה 

שמצטיין רק בנסיגות, בריחות והוצאת יהודים חלוצים מבתיהם לפרק כל מה שניתן ולא להשאיר כמעט כלום לתתי חיות הרצח הפלשתינציות ? שיפרקו מייד את הרעפים, הצנרת, הגדרות , כל המכשור החשמלי , מרצפות , משקופים , בלטות הכל !! הם כל כך עלובים , בטלנים ומושחתים קצינינו ומפקדינו שאני מתפלא איך המדינה הזו עוד שורדת !

אתה צודק reptile

הם רואים את הערבים כבני אדם טובים, וכשווים לנו

ורואים את צה"ל והמדינה כהתגלמות הטוב

(קשה לדבר בציניות כשלא שומעים את הקול שלך, אבל אני חושב שיצא יחסית בסדר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

טרוריסטים טאליבאנים מתחזים ליהודים תוקפים עכשיו שוטרי יס"מ בחומרים כימיים, ייתכן מסוכנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טיפש ?

זה החיזבאללה וזה החאמס. מה הקשר בכלל ?

אפילו אבו-מאזן אמר שפינוי רצועת עזה לא מספיק, הם לא יפסיקו להילחם עד שהם יקבלו גם את השומרון וירושליים.

אז אני בכלל לא רוצה לדבר על הדעה של ארגוני הטרור.

אם אתה מאמין שברגע שנצא מהרצועה פתאום יהיה שלום, אתה או תמים או אידיוט...

הקשר בין החמאס והחיזבאללה הוא הדוק מאוד גם ברמה המבצעית וגם ברמה האידאולוגית, אבל לא לזה התכוונתי. גם החמאס וגם החיזבאללה הם ארגוני טרור שנלחמו נגד הכיבוש של (החמאס בגדה וברצועת עזה, החיזבאללה בלבנון). כאשר החיזבאללה השיג את מטרתו העיקרית, הפעילות שלו נגדנו ירדה כמעט לאפס (מלבד תקריות מבודדות), וכאשר החמאס השיג את מטרתו בעזה - ישנה סבירות גבוהה מאוד שהוא יפסיק את הפעילות שלו שם, ויתמקד בגדה.

חוץ מזה, גם החמאס, גם אבו מאזן וגם אחותו של אבו מאזן יכולים להגיד כל מה שהם רוצים, ההתבטאויות של ארגוני הטרור מעולם לא נלקחו ברצינות על ידי אף אחד (מלבד אלה שזה מתאים להם "להאמין" לחמאס בנושא אחד ולטעון שהוא משקר בנושא אחר), וזה עדיין תקף.

החמאס אומר שהוא לא יפסיק להלחם עד שהוא יקבל גם את השומרון וירושלים? שמחת זקנתי, החיזבאללה אומר בדיוק אותו הדבר - הוא גם רוצה שישראל תיסוג מחוות שבעא, וגם בכלל מכריז שהוא לא יפסיק להלחם בנו עד ש"כל פלסטין תהיה חופשית". אז כאמור, הצהרות לחוד ומעשים לחוד.

ולא, אני לא מאמין שברגע שנצא מהרצועה יהיה שלום, ואני גם לא חושב שיש בכלל מישהו שחושב ככה, אבל זה בהחלט *צעד* בכיוון הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של מכחיש השואה ישעיהו רוטר, משתולל הימין הקיצוני בימים אלו.

הביטויים שבהם משתמשים כלפי חיילים ושוטרים -מזעזעים.

למשל:

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=7180&forum=scoops1&viewmode=all

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=7138&forum=scoops1&viewmode=all

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=7188&forum=scoops1

http://rotter.net/forum/scoops1/7217.shtml

זה רק מהשעות הקרובות, בבוקר היה אחד שכתב במילים פשוטות - החיילים הם נאצים. אחד אחר איחל לשרון להשרף ועוד אחד קיווה לשרוף ולפשוט עורו של כותב שמאלני. מה השלב הבא? האם הימין הקיצוני יתחיל גם לרצוח חיילים בשם ה"אל" והאדמה?

אם כבר ימין קיצוני,

אני אשמח אם מישהו ימצא את ההבדלים בין השלטון שהימין הקיצוני רוצה בארץ לבית משטר הטאליבן ואוסמה בן-לאדן.

איך הגעת לכך שהימין מכחיש את השואה. :nixweiss:

אם כבר, אתה הוא זה שמכחיש את השואה ודורס את הדמוקרטיה. :pissed:

גועל נפש הם אנשים חולים....

ציטוט של חתימה של אחד שם "יוזמה חדשה: לפרסם את החיילים והשוטרים המששתתפים במבצע ה"יודן ראוס"

זה נראה לי רעיון מצוין. :xyxthumbs:

יש לפרסם אם שמות ותמונות החיילים והשוטרים המשתתפים בפשע הנורא הזה, כך שהם יזכרו לדראון עולם.

אני יודע שהם "רק ממלאים פקודות" (מי עוד השתמש בטיעון הזה?). אבל, מה שהם עושים זה טיהור אתני של יהודים, וניתן להעמיד אותם לדין בבית הדין הבינלאומי בהאג בגין פשעים כנגד האנושות.

אתה יודע מה?

לא. אני לא מוכן לוותר להם על זה.

מעבר הבית הכפוי הזה הוא עילה מוצדקת לצער רב, להתנגדות מסויימת.

זה בשום פנים ואופן לא מעבר בית.

מדובר בטרנספר כפוי של יהודים, בגירוש אלים וכוחני, ובטיהור אתני.

על סמך מה לעזאזל אתה אומר את זה? זה גם לא הגיוני (כי לפלשתינים יש אינטרס לשמור על שקט ברצועת עזה), וגם קיימים תקדימים בדיוק לתוצאה ההפוכה - הנסיגה מלגבון. מאז הנסיגה, החיזבאללה לא ירה קטיושה אחת מעבר לגבול ומה שהוא כן יורה  זה ברוב המקרים לא משמעותי, ובמיעוטם מוצדק  מבחינת החיזבאללה (למשל, ירי פגזי נ"מ על מטוסי חה"א שמבצעים גיחות צילום מעל לבנון. הפגזים האלו אמנם לפעמים נוחתים בשטח [ואף נהרג ילד מפגז שכזה], אבל - מבחינת החיזבאללה (וגם מבחינה בינלאומית) מדובר בירי הגנתי).

הוא אומר את זה על סמך דיווחי מודיעין (לא צריך להיות בעל סיווג גבוה כדי לקבל את המידע הזה). כולם אמרו החמס רוצה לסכל את תוכנית ה"התנתקות", אבל ניתן לראות עכשיו שהחמס יושב בשקט כדי לקבל לידיו את הישובים היהודים המפונים, ולהמשיך את המאבק מעמדה טובה יותר.

אין שום השוואה בין הבריחה מלבנון לבריחה מרצועת עזה ולטיהור האתני המתבצע שם.

בלבנון, החיזבאללה נלחם כדי להוציא את צה"ל מלבנון. הפלשתינים לא נלחמים כדי לגרום לנו לסגת לקווי 67', אלא כדי לגרום לנו לסגת לקווי 49', ולהשתלט על ארץ כולה.

טרוריסטים טאליבאנים מתחזים ליהודים תוקפים עכשיו שוטרי יס"מ בחומרים כימיים, ייתכן מסוכנים!

תפסיק את ההסתה הפרועה שלך כנגד אנשי הימין! :angryfire:

אף אחד לא תקף אנשי יס"מ עם חומרים כימיים. זרקו עליהם שקיות צבע, ומים כחולים שמכונות ההתזה של המשטרה ירו על המתבצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לפרסם אם שמות ותמונות החיילים והשוטרים המשתתפים בפשע הנורא הזה, כך שהם יזכרו לדראון עולם.

אני יודע שהם "רק ממלאים פקודות" (מי עוד השתמש בטיעון הזה?). אבל, מה שהם עושים זה טיהור אתני של יהודים, וניתן להעמיד אותם לדין בבית הדין הבינלאומי בהאג בגין פשעים כנגד האנושות.

אתה בן אדם חולה

לך תראה פסיכולוג/פסיכיאטר/קב"נ (אם אתה חייל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

בורג, לא פלא שבחרת בכינוי הזה.

כמו במשטר דתי, גם לבורגים אין שום ייחודיות ושום חשיבה עצמית.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

:alcoholic: :alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גאה במדינה שלי,

אני גאה בחיילים שפינו את המתישבים בגוש קטיף.

חיילי מג"ב התנהגו בצורה מדהימה.

אני גאה במתיישבים שחיבקו ויצאו בשירה (עצובה) מביתיהם.

גועל נפש על הבריונים הצעירים שפגעו בחיילי צה"ל ובשוטרים.

בע"ה יפתחו להם תיקים ולא נראה אותם מסתובבים ברחובותינו.

צינוק יהיה מפלטם האחרונה.

צר לי שלא קיבלו את מנת זרועם של שוטרי מג"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בן אדם חולה

לך תראה פסיכולוג/פסיכיאטר/קב"נ (אם אתה חייל)

אני לא חולה. אני פשוט מרגיש נבגד, והתגובה שלי מוקצנת (לימין) בהתאם לתגובות הקיצוניות (משמאל) שהובאו כאן.

בכלל, למה טרנספר של ערבים זה פשע נגד האנושות ומאיימים לשפוט בבית הדין הבינלאומי בהאג ראש ממשלה וחיילים שיבצעו מהלך כזה. אבל, טרנספר בכוח ליהודים זה בסדר? זו פשוט צביעות.

דרך אגב, אני לא חייל. לא הגעתי לצו הנוכחי שקיבלתי, וגם לא נראה לי שאני אתגייס בעתיד למילואים, לאור המוסר הירוד שצה"ל הפגין.

ועוד לחשוב שעד עכשיו שיבחתי את צה"ל כצבא מוסרי ביותר. :nixweiss:

בורג, לא פלא שבחרת בכינוי הזה.

כמו במשטר דתי, גם לבורגים אין שום ייחודיות ושום חשיבה עצמית.

על מה אתה מדבר? :s07:

ראית את חיילי צה"ל? עשו להם שטיפת מוח, והפכו אותם לרובוטים חסרי הבעה שמבצעים פקודות באופן עיוור בלי שום חשיבה עצמית. :bash:

גועל נפש על הבריונים הצעירים שפגעו בחיילי צה"ל ובשוטרים.

בע"ה יפתחו להם תיקים ולא נראה אותם מסתובבים ברחובותינו.

צינוק יהיה מפלטם האחרונה.

צר לי שלא קיבלו את מנת זרועם של שוטרי מג"ב.

אפשר כבר לחשוב מה הם עשו...

ראיינו בטלויזיה שמאלנים בתל אביב, ושאלו אותם מה הם היו עושים אם היו באים לפנות אותם מביתם. התשובה שלהם היתה שהם היו יוצאים עם דוקרנים. לפי זה אפשר רק להעריך אפילו את התגובות הקיצוניות ביותר של הימניים בגוש קטיף שלא בשתמשו בנשק חם או קר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

נראה שאותך יגרשו מהבית...ואז תדבר....

איתן

טיפש!!!!

הביריונים זה אלה שבכלל לא גרים בגוש

אלה המסתננים שלא מגורשים בכלל מהבית שלהם.

הם סתם ילדים חסריי חיים שמחפשים הרפתקה לקיץ...

שופכים חומצה, צבע ושמן על חיילי צה"ל ועל השוטרים, זורקים בקבוקים מלאים ופחיות שימורים...בושה וחרפה

טוב מאד שקראדי הבטיח שיפתחו לכולם שם תיקים וימצו איתם את הדין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...