פשוט מזועזע מהימין הקיצוני - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פשוט מזועזע מהימין הקיצוני

אורח The_Exorcist

Recommended Posts

לא אמרת שאתה בעד שחרור טרוריסטים. אבל, התנגדת לשחרור אסירים פוליטיים, בשל מה שהגדרת יצירת משוואה של שחרור אסירים של הימין כנגד שחרור אסירים של השמאל.

עם כל הכבוד, אתה זה שיצר את ההשוואה המגוכחת הזאת

דרך אגב, אני מצפה שנשיא המדינה יחון את כל האסירים הפוליטיים ששרון שלח לכלא, לאור בעובדה שממשלת משחררת טרוריסטים פלשתיניים על ימין ועל שמאל.

ולא, אני עדיין לא מסכים לאמירה של "גניבת קולות"

ככה זה דמוקרטיה, הרוב מקבל מה שהוא רוצה והמיעוט לא.

אתה פשוט ממורמר מזה שאתה בצד של המיעוט.

מצע פוליטי של מפלגה זה לא דבר קדוש (תשאל אלפי מצביעי שינוי מאוכזבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזוב, שישאר ממורמר.

לפעמים אתה בצד הרוב, לפעמים בצד המיעוט. הימין הקיצוני לא מקבל את זה.

השורה התחתונה היא שאף אחד לא מופתע מהימין הקיצוני, מזמן לא.

כל פעם שיעשה משהו שלא נראה להם אז הטיעון יהיה שהמהלך לא דמוקרטי, ותהיה הסתה נוראה כנגד ראש הממשלה.

המהלך נבחן ואושר ע"י כל כלי דמוקרטי וחוקי שיש למדינה להציע. אם זה בג"ץ, או הכנסת או הממשלה.

אם אתה מפקפק בכל המוסדות הללו, אז יש לך בעיה עם המדינה הזו, שאלו מוסדותיה המרכזיים.

שרון לא יכול לקחת 67 חברי כנסת לאיים עליהם לאשר חוק או מהלך מדיני, הם עושים את זה על דעת עצמם, אם הם היו רוצים להתנגד, הם יכלו. תטען כמה שאתה רוצה על המצע השיקרי, עובדה שרוב חברי הכנסת תמכו במהלך, לא רק שרון ה"דיקטטור".

בג"ץ קבע כי המהלך הוא מדיני, ועל כן הוא אינו יכול להתערב בנעשה. המשמעות היא שהמהלך הוא חוקי, ועצם ביצועו תלוי בהסכמת הכנסת והממשלה.

BORG, בסופו של דבר במאבק על ההתנתקות הפסדת, לא משנה כמה תדבר על המהלך הנורא הזה לדברייך.

תפנים, ההתנתקות התבצעה, תבכה על זה כמו ילד קטן כמה שתרצה.

ידוע שגם אם היה משאל עם, והיה מתקבל רוב בעד התוכנית רוב המתנחלים שלא התפנו עד אתמול, לא היו מתפנים כי רוב העם החליט. זה לא היה עוזר בגרוש, מאחר והם היו נשארים עם האידיאולוגיה שלהם.

השורה התחתונה?

הימין ה"קיצוני" (מוזר שאחוז הקיצוניים גדול כל כך) מראה שוב פעם איך הוא לא מקבל את הדמוקרטיה.

חסימת כבישים, פיזור שמן ומסמרים על כבישים, וצעדות לא חוקיות היו סתם התחלה.

ההסתה שהוא ידע לעשות מאז ומתמיד רק גברה וגברה.

היו עימותים עם כוחות הבטחון, שנגררו לאלימות. (ואיזה רעש עשו בימין על "פרשת החומצה" שהייתה שטות גמורה. זה שהתקשורת לא בודקת הרכב כימי של דברים שנזרקים על כוחות הבטחון לא הופך את כל העניין לדמגוגיה. כמי שהתעסק עם מדלל צבע מהסוג שנשפך על כוחות הבטחון, הייתי אומר שזה לא מהחומרים שהייתי רוצה לגעת בהם ביידים חשופות. אז אולי חומצה זה לא, אבל זה בהחלט לא חלב או מים)

וכרגיל (לצערי) הוא העמיד כבר שני רוצחים, שעשו את מה שעשו כמחאה על תוכנית ההתנתקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אחרי שפעילי הימין נעצרים הם לא רוצים להזדהות ואז לפי חוק לא ניתן לחתום על השחרור שלהם.

2. מי שפוגע בחיילים צריך לשבת בכלא (ברור שהחומרה פחותה ממי שהורג, אבל רבאק, גם מי שגונב זה פחות גרוע מרצח....)

3. שינוי מצע פוליטי הוא אפשרי... זאת כשר אבל מאוד מסריח

4. מה שיותר מסריח לדעתי, זאת המחאה המאוד לא לגיטימית של מי שיצא עם ידיים מורמות עם מגן דויד כתום שכתוב עליו JUDE וצעק לחיילים ולשוטרים נאצים.

זה בורות, טפשות וטעם רע.

כל כך מסריח שזה גורם לסוג של שנאת חינם.

לגבי זה שהם לא רוצים להזדהות, זה לא תירוץ להשאיר במעצר ילדים בני 12-16 (אני מדבר על חסימות הכבישים). אם רוצים, אז אפשר לזהות אותם.

אני דיברתי על הכוונה לשפוט את מתנגדי הפינוי במלוא חומרת הדין. במידה והם ישפטו למאסר, אז אני סבור כי נשיא המדינה צריך לחון אותם לאלתר, מכיוון שלא מדובר בעבריינים או פושעים אלא במעצרים פוליטיים של מתנגדי השלטון.

אם אותם פעילי ימין היו מכים שוטרים וחיילים ופוצעים אותם, אז היה מקום לכתבי אישום. אבל, המצב הוא ממש לא כך. שום חייל ושוטר לא סבל מפציעות או חבורות, ולא ראיתי אף אחד דוקר שוטרים וחיילים או מעיף אותם בכוח מהגגות.

שינוי מצע פוליטי הוא אפשרי, אבל לא נעשה שינוי רשמי במצע הפוליטי שאושר ע"י מרכז המפלגה, אלא התעלמות מהמצע הפוליטי וביצוע מהלך המנוגד לחלוטין לאותו מצע. בכל מקרה, זה מאוד מסריח.

המחאה של אותם בודדים (הדגש הוא על בודדים) שיצאו עם ידיים מורמות ועם טלאי כתום מאוד מקוממת, וניתן לומר כי נודף ממנה טעם רע. למרות זאת, מדובר במחאה לגיטימית, למרות ואף על פי שהיא מאוד מקוממת.

עם כל הכבוד, אתה זה שיצר את ההשוואה המגוכחת הזאת

אני אמרתי שראוי לשחרר את האסירים הפוליטיים של פעילי הימין לא מכיוון שמשחררים טרוריסטים פלשתיניים, אלא בייחוד בשל העובדה שמשחררים טרוריסטים פלשתיניים.

אתה יצרת את ההשוואה כאילו ששחרור פעילי הימין היא מחווה לימין, בדומה לכך ששחרור טרוריסטים פלשתיניים היא מחווה לשמאל.

ולא, אני עדיין לא מסכים לאמירה של "גניבת קולות"

ככה זה דמוקרטיה, הרוב מקבל מה שהוא רוצה והמיעוט לא.

אתה פשוט ממורמר מזה שאתה בצד של המיעוט.

מצע פוליטי של מפלגה זה לא דבר קדוש (תשאל אלפי מצביעי שינוי מאוכזבים)

אני עדיין איתן בדעתי כי מדובר בגניבת קולות.

לגבי שינוי, אין בכלל מה להשוות את העובדה כי שינוי התפשרה ולא קיימה את המצע הפוליטי שלה במלואו, לעובדה כי שרון פעל בניגוד מוחלט למצע הליכוד ובהתאם למצע הפוליטי של מפלגת העבודה שהיא היריבה הפוליטית של הליכוד.

אני לא ממורמר מזה שאני בצד של המיעוט. אני דווקא חושב שאני בצד של הרוב. עובדה שבבחירות האחרונות המצע של הליכוד זכה בכ-33% מקולות הבוחרים, בעוד שהמצע של העבודה זכה בכ-16% בלבד מקולות הבוחרים. למרות זאת, "תוכנית ההתנתקות" מימשה את המצע של העבודה ולא של הליכוד.

מלבד זאת, מאחר ולא נערך משאל עם או בחירות חדשות, לא ניתן לדעת מה היה רצון העם (סקרים לא שווים שום דבר, במקרה הזה).

שרון לא יכול לקחת 67 חברי כנסת לאיים עליהם לאשר חוק או מהלך מדיני, הם עושים את זה על דעת עצמם, אם הם היו רוצים להתנגד, הם יכלו. תטען כמה שאתה רוצה על המצע השיקרי, עובדה שרוב חברי הכנסת תמכו במהלך, לא רק שרון ה"דיקטטור".

חברי הכנסת תמכו במהלך לא מכיוון שהם חושבים שהוא נכון, אלא פשוט מכיוון שהם מושחתים הנאחזים בכיסא שלהם, והם נדחפו לביצוע המהלך בידי התקשורת השמאלנית.

BORG, בסופו של דבר במאבק על ההתנתקות הפסדת, לא משנה כמה תדבר על המהלך הנורא הזה לדברייך.

תפנים, ההתנתקות התבצעה, תבכה על זה כמו ילד קטן כמה שתרצה.

אני מודה שהפסדתי במאבק על ה"התנתקות". אבל, אני לא המפסיד היחיד. כל העם (גם השמאל) הפסיד מהמהלך הזה, והולך לשלם על כך מחיר מאוד כבד.

במידה ואתה לא מודע לכך, אז גה אתה הפסדת מה"התנתקות" וכדאי שתפנים את זה, במקום להתנהג כמו ילד קטן.

ידוע שגם אם היה משאל עם, והיה מתקבל רוב בעד התוכנית רוב המתנחלים שלא התפנו עד אתמול, לא היו מתפנים כי רוב העם החליט. זה לא היה עוזר בגרוש, מאחר והם היו נשארים עם האידיאולוגיה שלהם.

זה ממש לא נכון. מדובר בשקר שנועד ליצור דמוניזציה ל"מתנחלים".

ברור לחלוטין, שאם תוכנית ה"התנתקות" היתה זוכה ללגיטימציה במשאל עם, ה"מתנחלים" היו עוזבים את בתיהם בכאב אך בהסכמה בלי שיהיה צורך בחיילי צה"ל שיגררו אותם, וגם היו נחסכים מאיתנו כל המראות הקשים של המתבצרים.

ה"מחזקים" הגיעו לישובים המפונים בהסכמת תושבי המקום, ואם היה מתקיים משאל עם, אז ה"מתנחלים" לא היו מאפשרים לאותם "מחזקים" להיכנס לישובים שלהם.

הימין ה"קיצוני" (מוזר שאחוז הקיצוניים גדול כל כך) מראה שוב פעם איך הוא לא מקבל את הדמוקרטיה.

רגע אחד, אתה רוצה להגיד לי שהשמאל הקיצוני מקבל את הדמוקרטיה?

לגבי הימין ה"קיצוני" הוא לא קיבל את ה"דמוקרטיה", מכיוון שלא מדובר במהלך דמוקרטי. ה"דמוקרטיה" דרסה אותו ולא איפשרה לו להביע את דעתו באופן דמוקרטי.

על מה בדיוק אתה מסתמך כשאתה אומר שאחוז הקיצוניים בימין כ"כ גדול? כל מי שדעתו שונה משלך הוא קיצוני? אם כך, אולי בעצם אתה הוא הקיצוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שנאי ממש לא מופתע

הם חבורה של שקרנים.

הרבה פעמים הם עושים את זה כי הם מניחים שאף אחד לא יבדוק אותם

היה לפני איזה כמה חודשים איזה דוס אחד שאמר ש"יהודי לא מגרש יהודי" בגימטריה זה "עם חי" ושאלו אותו ברצינות?(לא שזה ממש משנה אם זה נכון או לא) והוא אמר להם כן תבדקו

קיצר באמת בדקו והוא סתם זיין תשכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Borg אולי זה יגרום לך להפסיק לטעון שכל מה שהתקשורת אומרת זה שקר וכל מה שהמתנחבלים שלך אומרים זה אמת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3131412,00.html

כרגיל, התקשורת מנפחת את העניין מעבר לכל פרופורציות ועושה מזבוב פיל.

התקשורת צעקה שמתנחלים שפכו חומצה על שוטרים וחיילים, ושר הבטחון, הרמטכ"ל ומפכ"ל המשטרה מיהרו להתראיין בתקשורת ולהודיע שאכן מדובר בחומצה.

אם אכן מדובר בחומצה, אז איך זה שלא ראינו חיילים ושוטרים מובלים לאמבולנסים על אלונקאות? התשובה לכך מאוד פשוטה, הם הגיעו לאמבולנסים בכוחות עצמם.

איך זה שאין שאנחנו לא רואים בבתי החולים חיילים ושוטרים הסובלים מפגיעות חמורות של חומצה? פשוט מכיוון שאין פצועים כאלה שהגיעו לבתי החולים ונזקקו לטיפול רפואי כתוצאה מכוויות חומצה. כל החיילים והשוטרים שהגיעו לבתי החולים סבלו מהתייבשות ותשישות כתוצאה מאפיסת כוחות. בודדים סבלו מגירויים קלים בלבד באיזור העיניים.

במעבדות של המשטרה בדקו מהו אותה אבקה לבנה שנשפכה על היס"מניקים. התברר שמדובר לא בחומצה, אלא בסודה קאוסטית.

מהי אותה סודה קאוסטית, אתה שואל? זה ממש לא חומצה המשמשת כנשק קטלני, אלא בסה"כ אבקה המשמשת לניקוי ונמצאת בכל בית (ברור שזה לא משהו שמומלץ לשתות).

לפי התקשורת, מדובר בפושעים מסוכנים ששפכו חומצה על שוטרים וחיילים בכוונה לפגוע בהם, כאשר ברור לחלוטין שמדובר בסה"כ בילדים שלקחו מהבית בקבוקים ואבקות מכל הבא ליד בכוונה לזרוק אותם על שוטרים וחיילים שיבואו לפנות אותם, במטרה לעכב אותם ולא לפגוע בהם. ההתייחסות של אותם ילדים לאבקה שעשוייה כנראה להיות מסוכנת בכמויות גדולות לא הייתה שונה מהחול שהם שפכו על השוטרים, כאשר ההנחה שלהם היתה שאם זה נמצא בבית שלהם אז זה בטח לא מסוכן.

אין לי צל של ספק כי אם הם היו יודעים שמדובר במשהו שעשוי להיות מסוכן, הם לא היו משתמשים בו. הרי, לא ראית אף אחד שופך על שוטרים וחיילים דלק ומנסה להצית אותם, או פועל בצורה קרימינלית במטרה לפצוע או לפגוע בשוטרים וחיילים בכוונה תחילה.

כל הסיפור של ה"חומצה" זה נסיון של התקשורת לעשות דמוניזציה לאנשי הימין.

התקשורת ציפתה ל"אקשן", ומשלא קיבלה אותו היא יצרה אותו בעצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Borg אולי זה יגרום לך להפסיק לטעון שכל מה שהתקשורת אומרת זה שקר וכל מה שהמתנחבלים שלך אומרים זה אמת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3131412,00.html

סתם ניטפוק קטן:

סודה קאוסטית היא בסיס. בסיס הוא בדיוק ההיפך מחומצה. כלומר הדיווחים בכלי התקשורת לפיהם נשפכה חומצה על החיילים היו, מה לעשות, שגויים.

אגב, שים לב להתפתלות החביבה של ynet בקישור שהבאת (כל ההדגשות שלי):

במהלך העימות האלים, שפכו צעירים ובני נוער על השוטרים מכל הבא ליד - וגם חומר לא מזוהה היה שם. בתום המשימה חשו הכוחות צריבה בעורם ומיהרו להסיר את הבגדים ולשטוף את גופם במים, בבהלה רבה (לחצו כאן לקטע הווידאו). עשרות הובהלו לבית-החולים עם פגיעות עיניים ועור.

חומר לא מזוהה, מה? בידיעה המקורית ובכל הידיעות שבאו אחריה, לכתבי ynet לא היתה שום בעיה לזהות את החומר כחומצה. עכשיו הוא פתאום "לא מזוהה".

ספקולציות על זהותו של החומר התרוצצו מאז אותו ערב, כאשר ח"כ מיכאל איתן, יו"ר ועדת החוקה, טען שעל-פי ממצאי "סורוקה", אין מדובר כלל בחומר קטלני. המידע היה שגוי. במעבדות משטרת גילו כי מדובר בסודה קאוסטית - חומר מסוכן ורעיל, לפי ההגדרות המקצועיות.

אבל מיכאל איתן אמר שלא הושלכה חומצה, לא שלא הושלך חומר מסוכן. וחומצה, גם לפי ynet, לא הושלכה. אז מה עושה אתר חדשות אחראי ורציני כשמתברר לו שהידיעה שפירסם שגוייה? ממהר לשנות אותה בדיעבד ולתקוף את מי שתיקן את השגיאה כמובן, מה עוד אפשר לעשות? להודות בטעות? מה פתאום.

אגב, מיכאל איתן עדיין עומד על דעתו שלפי מנהל ביה"ח סורוקה, לא הושלכה סודה קאוסטית על החיילים. מישהו שמע ראיון כלשהו עם המנהל הנ"ל? מעניין יהיה לשמוע את הדברים "מפי הסוס" ואני מצפה שלאמצעי התקשורת השונים יהיה אינטרס מובהק לראיין אותו בהקדם האפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מבין מפוני קטיף מנוער ה"מחזקים"

אם מישהו מנסה לשוות לנו התחזות מסויימת או כמו שהוא כינה את זה קייטנה אני חייב לומר שב"קייטנה" הזאת בכיתי כמו שלא בכיתי כל חיי הדמעות לא דמו לרגע ואני ככל הנראה אזכור זאת לכל חיי את העמידה הנחושה של המתיישבים הנוער החדור אידאליזם וערכים האחריות כלפי הכלל את אהבת העם והמולדת שהיו אופפים את כל האווירה והבכי הכואב הנורא על העוול המוסרי שנעשה כלפי המתיישבים.

אני חייב לציין שהמניפולציות שעושה התקשורת ראויים לגינוי ויוצרים תדמית רעה שאין לה כל שחר במציאות.

בשיחה שלי עם כתב ערוץ 2 צ'יקו מנשה והמפיק שהייתה מעל שעה שברובה אני תוקף את ערוץ 2 על כך שהתקשורת במקום לסקר את המציאות היא מביימת אותה הוא בסוף הם אמרו לי ברוח הדברים הבאים וזה קרוב מאוד לציטוט "על כל מקרה שתביא לי שהתקשורת מביימת אני יביא לך עוד עשרה מקרים ערוץ 2 עובד על רייטניג ומה שמביא רייטינג אנחנו מייצרים". ניסו להפוך אותנו לנוער אלים שבינתיים כלפי החיילים לא הופגנה שום אלימות ובמידה וכן זה היו השוליים שהם אחוז קטן ביותר אך הסיקור עליהם רחב היקף מה שמעוות את המציאות. להזכירכם הפגנה של כמה עשרות שמאלנים שזרקו אבנים על החיילים הספיקה לשפוך לחייל עין ובהפגנה אחרת על הגדר שבה נהרג חייל לפני כמה חודשים(אחרי הוצאת העין) גם הספיקו כמה עשרות שמאלנים להרוג את החייל(לא כמו שדווח בתקשורת שהוא נפל כתוצאה מהתייבשות הוא נפל כתוצאה מזריקת אבנים לעברו המפקד שלו בשטח אומר זאת אבל התקשורת תדווח מה שהיא רוצה מה שיש להוסיף שהוא גם זכה למצויינות ביחידה). לדעתי ההתנתקות הכי גדולה קיימת בתל אביב היום היתי שם בדרכי הביתה בחזרה מקטיף ופשוט קיימת שם התנתקות מהמציאות הם חיים בפלנטה אחרת ברגע שרבים מהמגורשים נשלחים לרחובות עיר(התחייבויות קודמות של בית המלון) פשוט קשה לראות את הנתק הרב הזה שקיים. אני ככל הנראה ילך בימים הקרובים לאחד ממוקדי הפינוי אליהם התפנו מלח הארץ ואנסה לעזור למשפחות בשעה זאת אשר עולמם חרב עליהם. עזרתי למשפחות ביישוב לעשות סידורים אחרונים לפני הפינו ופשוט זה כל כך כואב ונורא שאני לא מפסיק לחשוב על זה שמשפחה של 12 ילדים שהאב חקלאי אדם עובד שבשתי ידיו הקים חממות לתפארת והצליח לבנות בית מרווח לכל בני ביתו הפתרון שלו ממנהלת סל"ע הוא בית של 90 מטר מרובע שעל עבודה אני לא מדבר בכלל......

**נ.ב הכתב של ערוץ 2 שהוזכר בתגובה שלי ראוי להערכה על הסיקור שלו של האירוע שלא כמו כל שאר הכתבים שאליהם מופנית הביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת אם באמת היית רוצה לעזור לאנשים האלה היית עוזר להם מההתחלה להתכונן לרגע שאחרי הפינוי ולא מסתנן בלתי חוקית לשטח צבאי סגור סתם ככה

אתה באמת ציפית שכמה מאות "מחזקים" יעצרו 8000 חיילים? כל מה שיצא מההתנגדות להתנתקות זה שאנשים חיו באשלייה שזה לא יקרה ולכן אין להם תנאים בסיסיים

זה נכון שהמדינה הייתה צריכה לדאוג להם הרבה יותר טוב וזה ממש לא בסדר איך שהכל יצא אבל הם יכלו לצפות את זה

לפי דעתי בסופו של דבר הם יתבעו את המדינה לפיצויים נוספים על עוגמת נפש בגלל ששום דבר לא היה מוכן וזה גם מגיע להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

בורג לא שומע ולא רואה.

לא הייתה פגיעה בשוטרים, הכל המצאה של התקשורת.

הפינוי הוא בכלל מסע פרסום לאורנג'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם זה לא חומצה (PH נמוך) אבל בסיס מאוד חזק (PH גבוה)

אבל תראו מה מצאתי בקשר לרעילות:

Very corrosive. Causes severe burns. May cause serious permanent eye damage. Very harmful by ingestion. Harmful by skin contact or by inhalation of dust. Typical TLV 2 mg m-1.

מקור

משהו שהוא קאוסטי הוא

any strongly corrosive chemical substance, especially one that attacks organic matter

חומצה, לא חומצה, זה באמת מוריד מחשיבות האירוע?

בסיס חזק הוא לא פחות גרוע מחומצה חזקה, מה עוד שהגוף שלנו טיפה חומצי ולא בסיסי, מה שהופך בסיסים חזקים לעוד יותר גרועים.

כאילו שאנשים באמת יודעים מה זה בסיס וחומצה.

אגב

גם אמוניה זה בסיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Borg תגיד לי אתה באמת ככה או שאתה עושה את עצמך?

לפני יומיים אתה צעקת שזה עלילת דם ושמתנחלים בחיים לא היו זורקים חומצה על חיילים ועכשיו שמסתבר שזה חומר לא פחות גרוע מחומצה אתה טוען שפשוט אמרת שזה לא חומצה

עלילת דם אומר שזה משהו שהומצא בכוונה בשביל להכפיש ולהשניא מישהו בלי קשר לאמת

החומר שנזרק על החיילים הוא חומר מאכל מסוכן ביותר ובלי ידע מיוחד בכימיה אין לך שום דרך להבדיל בינו לבין חומצה וגם אז אתה לא יכול להבדיל לפי מה שזה גורם אלא לפי בדיקות מעבדה אז עלילת דם זה בטוח לא

ועכשיו שאנחנו יודעים שמיכאל איתן שיקר כשאמר שזה לא חומר קטלני אז אולי גם תתחיל להאמין שהיו חיילים ושוטרים שנפגעו מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל לכם לצטט את התקשורת ולנגן  הימין הקיצוני הימין הקיצוני.

העובדות הם שהמפלגה הגדולה ביותר היא הליכוד שנבחרה עקב ההתנגדות שלה לתוכנית הכניעה. הממשלה בגדה בעם. במשטר נאור אם שרון היה רוצה לשנות את דיעותיו הוא היה צריך ללכת לבחירות שוב או לעשות משאל עם. הסיבה היחידה להתנגדות למשאל עם ולגירוש של המתיישבים  לפני שיש להם בתים חלופים היא ההבנה של אריק שאין לו רוב. בדיוק כמו שלמצנע לא היה רוב.

אני חילוני וגר בתל אביב ואם היו מחליטים לתת את הבית שלי לאויב ואותי להעביר לקראוון הייתי יורה בחיילים. ובקשר לחוקיות או אי חוקיות בואו רק נזכיר שראש הממשלה פושע בינלאומי שמעורב בגניבות של עשרות אם לא מאות מליוני דולרים (אתם מוזמנים לברר אם אתם חושבים שאני מגזים) ואם הוא מחליט להעביר חוק שמתיר לו להפקיר את דמם של תושבי אשקלון לחסדי החמס לא אומר שהחוק תקף.

כל הזיוני שכל בתקשורת על הימין הקיצוני נועדו אף ורק להסיח את הדעת מהאמת המרה שהכניעה טובה רק לחמאס.

ודבר אחרון כל הדיבורים על הימין שהם בורים וכו' זה ממש מזכיר את הדברים שאמרו הגרמנים על היהודים בזמנו.

אסור להשוות או מותר להשוות זה הדבר היחיד שזכור לי שמתקרב לזה.

אנשי הימין הם בני אדם בדיוק כמונו הם לומדים באותה מערכת חינוך ומקשיבים בלית ברירה לתקשורת הממלכתית. החטא היחיד שבו אפשר "להאשים" את כל אנשי הימין הוא התנגדות למהלכים הפוליטיים הנוכחיים. אז די עם ההסתה.

הייתי ממליץ לכל מי שרוצה לחדד את הגבולות בין דמוקרטיה לדיקטטורה שיקרא את הספר 1984 של ג'ורג' אורוול הוא נכתב בתחילת המאה הקודמת וכיום אפשר לקרוא אותו חינם באינטרנט.

http://www.online-literature.com/orwell/1984/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקר החומצה

מפכ''ל המשטרה רב ניצב משה קראדי, עמד בתוקף על דבריו כי על השוטרים נזרקה "סודה קאוסטית".

האמנם?

מסתבר שלא כצעקתה.

ראש מעבדת זיהוי פלילי במשטרה, סגן ניצב צדוק, אמר כי "על הגג בכפר דרום נמצאו שקיות סגורות של סודה קאוסטית".

לכשנשאל האם מדובר בחומצה או לא, הוא השיב כי "זו לא חומצה".

בסדר, אז לא מדובר בחומצה, אלא בבסיס.

האם השוטרים נפגעו מבסיס?

מסתבר שממש לא!

סגן ניצב צדוק לא אמר שהשוטרים נפגעו מהסודה הקאוסטית. לדבריו, על בגדי השוטרים נמצאו כמה סימנים של סודה קאוטסית, והבדיקות עדיין נמשכות.

במז"פ עדיין בודקים האם באמת מדובר בסודה קאוסטית.

הבדיקות של מז"פ חשובות לצורך הגשת כתבי אישום, הרי צריך לשלוח מישהו לכלא, לא?

בין אם מדובר בבסיס או בחומצה (מו הסתם זה לא זה וגם לא זה), השאלה החשובה אותה צריך לשאול היא האם מישהו מהשוטרים נפגע מאותו "חומר מסתורי".

הקביעה של רופאי בית החולים 'סורוקה' בבאר שבע היא חד-משמעית - "השוטרים כלל לא נפגעו".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...