צפצופים מוזרים מהכרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צפצופים מוזרים מהכרטיס מסך

yotam.m

Recommended Posts

שלום יש לי בעיה קטנה יש לי צפצופים מאוד מוזרים מהכרטיס מסך במשחקים הצפצופים הם קבועים בעבודה רגילה עם המחשב הם צצים מידי פעם.

הוצאתי את הספיקר כי הם מציקים מאוד..

אם המפרט הוא שימושי אז הנה הוא:

p4 2.4 northwood

asus p4s8x

micron 512*2

ומה שהכי חשוב

ge force fx 5200

למישהו יש רעיון??

נ.ב

התקנתי את הדרייברים הכי חדשים וזה לא עזר אז החלטתי למחוק אותם כי הם רק מפריעים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתח את המחשב,נסה להדק את הכבל מולקס שמחובר לכרטיס מסך.

ייתכן-והוא רופף,לכן תקבל ציפצופים[מניסיון.]

ל5200 לא צריך חיבור מולקס.............. הוא מחובר רק לagp כנראה הכרטיס מסך פשוט לא יושב טוב בagp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה קשור לטמפרטורה של הכרטיס? (קשה לי להאמין - FX5200)

בכל מקרה, בדוק בהגדרות של הכרטיס מסך אם אין איזה אופציית אזהרה על טמפרטורה גבוהה, ואם יש אז תעלה את האופציה לטמפרטורה יותר גבוהה או שפשוט תבטל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שזה קשור לטמפרטורה של הכרטיס? (קשה לי להאמין - FX5200)

בכל מקרה, בדוק בהגדרות של הכרטיס מסך אם אין איזה אופציית אזהרה על טמפרטורה גבוהה, ואם יש אז תעלה את האופציה לטמפרטורה יותר גבוהה או שפשוט תבטל אותה.

אין ל5200 חיישן חום.........אז אין מצב שזה טמפרטורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הכרטיס יושב מאוורר שאני התקנתי בתוכנת האוורסט יש קטגוריה שקוראים לה AUX אם זה של הכרטיס מסך זה 50 מעלות למרות שלא נראה לי...

אם אין בטוח חיישן איך אני יכול לדעת שזה חום?

וכבר הוצאתי הרבה פעמים את הכרטיס ממקומו...אתם חושבים שכדאי לי לנסות להכניס סתם איזשהו כרטיס ניסיוני ולראות אם זה מצפצף?

או שיש פתרונות אחרים?

ובאמת אין לכרטיס הזה כבל מולקס ולמה לא ראיתי אף פעם כרטיס עם חיבור מולקס? מה זה כרטיס שלא מספיק לו המתח מהלוח אז הוא לוקח ישירות מהספק?? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כשהוא מתחיל לשחק במשחקים, לרוב אז מתחילים הצפצופים - כלומר כשהכרטיס מתחמם.

כמו כן, אם כמו שאתה אומר, הכרטיס לא היה מחובר טוב לחריץ ה-AGP שלו, המחשב לא היה עולה בכלל.

אז בכל זאת זה נראה לי מתקשר לטמפרטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כשהוא מתחיל לשחק במשחקים, לרוב אז מתחילים הצפצופים - כלומר כשהכרטיס מתחמם.

כמו כן, אם כמו שאתה אומר, הכרטיס לא היה מחובר טוב לחריץ ה-AGP שלו, המחשב לא היה עולה בכלל.

אז בכל זאת זה נראה לי מתקשר לטמפרטורה.

אין מצב שזה טמפרטורה, וזה גם נשמע הגיוני, אם אין לכרטיס חיישן חום, הוא לא יכול להגביל אותו מבחינת חום כי הוא לא יודע מה הטמפרטורה שלו........אני מציע שתנסה להכניס כרטיס אחר ולראות אם יש עדיין צפצופים, חוץ מזה איזה סוג של צפצופים אלה? כי אין על גביי הכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכרטיס מסך עצמו יש ספיקר?!?! ממש שטויות.

הכרטיס מסך גם אם יגיע ל-200 מעלות לא יצפצף.

כנראה הבעיה נובעת מהתחממות המעבד. תביא מאברסט במאמץ.

מתי ניקית את ההיטסינק לאחרונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה במחשבים של היום בעניין המקשים הדביקים אבל אפשר לבטל את זה אבל זה יותר מידי קבוע שזה יכול להיות ממקשים דביקים.

בכל מקרה בעניין הטמפ' מה זה הקטגוריה באוורסט AUX חשבתי עד היום שזה כרטיס מסך.

הצפצופים באים מהלוח שמודיע על בעיה בכרטיס מסך...

בכל מקרה זה יכול להיות עניין טמפ'..אולי הטמפ' גבוהה והוא מצפצף או שאולי אם אין לו חיישן אז הוא בכלל לא יכול לדעת מה מצב הטמפ' שלו.

יש למישהו עוד הצעות? הוצאתי וחיברתי את הכרטיס בחזרה אני לא חושב שזאת הבעיה למישהו יש עוד הצעות שיכולות לעזור???

נ.ב

ההיטסינק שלי נקי תמיד טמפ' של מעבד במנוחה 34 במאמץ 40-41 בלחץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...