מה מפריע לכם כשהמחשב הולך לבקר את הטכנאי? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מפריע לכם כשהמחשב הולך לבקר את הטכנאי?

Spoonbender

Recommended Posts

קודם כול אני יודע שהוא לא לקח לי יותר בגלל שהסתכלתי באתרים כמו זיגזג ונועה ועוד סתם אתרים רק כדי לראות את האזור מחירים ואח"כ זה באמת בעיה לראות איזה לוח הוא נתן לי!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בשישי הייתי אצל טכנאי (אנחנו לא מתעסקים עם דברים שאנחנו לא מבינים בהם מספיק).

ושמנו לב שההארד דיסק ממש ממש חם, וכששמים אותו ביד מרגישים חיכוך גדול בתוכו.

אז החלטנו להעתיק אותו להארדיסק חדש במקום שנדפק יום אחד בלי הארדיסק ובלי המידע שבתוכו.

ובגלל שהוא הסתובב ממש לאט (הדיסק) לקח כמה שעות עד שזה סיים להעביר. הטכנאי לא לקח כסף נוסף על הדבר הזה, חוץ מהמחיר של ההארדיסק החדש כמובן (לא ציפיתי שהוא יממן אותו).

לכל אלה שאומרים שהם בחיים לא הולכים לטכנאי, יש לי שאלה.

כל התוכנות שאתם משתמשים בהם על מנת לפתור את הבעיות במחשב, פרוצות או לא חוקיות בדרך אחרת, נכון?

ומי שלא רוצה להתעסק עם תוכנות כאלה מכל סיבה שהיא, מה עושה? הולך לטכנאי, כי לא לכולם יש רצון לשלם מאות שקלים בשנה על תוכנה או שתים שיצלו את המחשב. עם כמות הבעיות שיש לי, יותר זול לי לשלם לטכנאי (ועושה יותר שקט בראש) מאשר לקנות את התוכנות.

ולא בראש שלי להוריד אותן מהאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אילו תוכנות אתה רוצה לתקן את המחשב?

להתקין מחדש את מערכת ההפעלה... WELL.... אם הוא עושה את זה, ולוקח תשלום, ולא משתמש בCD מקורי(וגם לא נותן לך אותו), אני מצטער לאכזב אותך, אבל גם הוא הוריד את זה מהאינטרנט.

אם יש לך את הCD אז אתה יכול להתקין מחדש בלי עזרת הטכנאי, ובלי להוריד שום דבר מהאינטרנט.

לסיכום: כל דבר פרוץ(כמעט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה נורא תמוה... מהנסיון שלכם פה היתם אמורים כבר ללמוד איך להתקין וינדוס ולתקן בעיוץ בסיסיות לפחות

במקום לקטר על הטכנאים בארץ שכמו בכל מקצוע יש את הטובים ויש את הרעים אז תלמדו לבד איך לפתור את הבעיות ! אתם נמצאים בפורום שמאכלס מאגר מידע ומוחות עצום רק צריך לקרוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מני אנטיוירוסים למשל.

אם יש לי וירוס שהנורטון לא מזהה, אבל תוכנה אחרת כן. איך אני אמור לטפל בוירוס אם יש לי נורטון (עד שיצא שידרוג לנורטון)?

אני לא מאלה שמבינים גדולים ויכולים לחטט בקבצים ולמחוק את הוירוס לבד. ואני גם לא מאלה שמתעסקים בלהוריד תוכנות.

כל מה שנשאר זה או לחכות שהנורטון יוכל לפתור, או לקחת לטכנאי.

כשדבר כזה קורה סטטיסטית פחות מפעם בשנה, אני מעדיף פשוט לקחת לטכנאי, שידאג שהמחשב נקי (וירוסים, תוכנות ריגול וכו'), שהחומרה תקינה (מה שלמשל לא היה בסדר ביום שישי, וטוב שהיינו אצלו), שיעשה ניקוי קליל, לפעמים גם פורמט או קניית חומרה (עכבר, מקלדת). יום כיף למחשב.

ושאני לא אדאג.

זה כמו שיננית. אני דואג ללכת אליה מדי פעם, כשמתחילים סימנים של חולשה (אבנית, רגישות בשיניים), ולא כשהמצב מחמיר מאוד.

ברור שאם הייתי רוצה הייתי יכול לנקות את האבנית בעצמי. אבל יש לי כוח להתעסק עם זה? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Internet Security Professional 2003 זה חרא של דבר (לא משנה איזה שנה 02/03/04/05/06/09 )

כמו שאמרו... מה גם שהוא היה מוצא לי ולא היה מצליח להיפטר מהם מה שגרם לכך שכל חצי שניה הוא היה מודיע לי על הוירוס ושאל מה אני רוצה לעשות איתו אבל בגלל שהוא לא היה מצליח להיפטר ממנו זה היה נכנס ללולאה ענקית ופשוט משביט לי את המחשב עד שהיתי צריך לבטל את אותו דרך הsafemod , לא את הוירוס את הנורטון ! עם הוירוס חיתי בשקט כל אחד עסק בעינייניים שלו ולא הפריע לשני "חייה ותן לחיות" עד שהנורטון נכנס לתמונה ועשה את הבלגן שלו

לא חייבים לקנות שום דבר יש לכל דבר פתרונות חינמיים לא רעים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...