מה מפריע לכם כשהמחשב הולך לבקר את הטכנאי? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מפריע לכם כשהמחשב הולך לבקר את הטכנאי?

Spoonbender

Recommended Posts

יותר נכון לקנות חדש ולא לתקן....

טכנאים בארץ גנבים רצח........באו לחבר שלי עם כרטיס גי'ניוס... של 45 שקל או מה שהוא כזה... קיצור הביא חוט הגדיר הכל ... מה המחיר אתם חושבים....

350 שקל כן כן 350 אני ישר אומר לא שמע זה לא בסדר מה זה המחיר הזה כרטיס הזה עולה מקסימום 50 שקל .... וחוט עוד 50 טוב ביגלל שהכנתה לבד במקום גג 75 .... עוד עבודה של כמה שניות גג 200 שקל .....

אבל אין גניבה...

עכשיו הקטע הכי מצחיק הטכנאים באים ועושים דרך בישביל להגדיר מה שהוא בהכי הרבה זמן בישביל להראות שזה מסובך לאנשים שלא מבינים....

ומה שצריך לעשות להכינס להגדרות וליצור בלחיצה אחת ולהגדיר איזה מחשב ראשי עם האינטרנט ואיזה השני....

אבל שמעו בין כל הטכנאים האלה תמיד יהיה 2 או 3 או יותר שהם אנשים אמינים.... ושלא אכפת להם ממש מהכסף שהם יכולים להרוויח מאנשים שלא מבינים עושים מקסימום עבודה במינימום כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עובד כטכנאי פרטי ,לא לקחתי עד היום יותר מ150 ש"ח לכל התקנה שלא תהיה(רשת ביתית /רשת חוטית,ווינדוס+פירמוט,הרכבת מחשב וכו.....) מי שלוקח יותר מזה פשוט גנב,אני אדם שלא מסוגל לקחת יותר מזה בשביל התקנה מסובכת ככל שתהיה מאחר ולמרות שאני יודע שאנשים אחרים לוקחים 300 ויותר......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאי שלי הוא באמת אחלה בנאדם אין לי שום תלונות אליו פעם אחרונה שנתתי לו את המחשב האהרד דיסר היה בסוף החיים שלי ורציתי שינסה להציל לי אותו הוא ראה שהדיסק דפוק לגמרי שהתקשר ושאל אם אני רוצה להזמין חדש אז אמרתי לו שכן (נה נה בננה יש לי 200 גיגה חחחח) ובדרך הוא ראה שהמאורר של הלוח לא עובד (אמרו לי שזה קורה כמעט בכול הלוחות מהסוג הזה נווו אני מדבר על המאורר הקטן הזה של הNB ) והלוח היה באחריות אז הוא החליף לי אותו הביא לי את הדיסק החדש ולא לקח שקל יותר ממה שהדיסק עלה... (רציתי להשאיר לו אבל אבא היה בחו"ל ובקושי היה לי כסף..=\)

ואגב היום היה לי יום גיבוש בבצפר אז יצאתי מהבית והחנות שלו זה מטר מהבית שלי ואז ראיתי אותו בדרך ללקוח אז הוא הסיע אותי לבצפר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל אין בכלל מאווררים על הלוחות.

הוא החליף לך את הלוח?

ואיך אתה יודע שלא שילמת יותר ממה שהוא קונה על ההארדיסק?

אנשים תמימים.........לך תדע אם הוא לא החליף לו את הלוח לאיזה לוח עם ציפסט של VIA או סיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהוא בידיוק מוסר לך אותו ביד(והוא כבוי משום מה) אין לך דרך לבדוק את זח, חוץ מ:

או לפתוח את המחשב, דבר שהוא לא יתן לך כדי שלא "תהרוס".

או לחבר לחשמל, אבל אין לו זמן, אז הוא לא יתן לך לעשות גם את זה.

בבית זה כבר יהייה מאוחר מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,אבל הטכנאי אחלה בן-אדם,סוס טרויאני הרס לי את המחשב ובא באמצע 3 בלילה ועוד לא לקח על זה כסף,יופי של בן אדם. (מורה למחשבים בפנסיה,איש זקן וטוב לב).

עכשיו יש לו קטע מוזר,אני אומר לו לשים לי מחשב נקי,רק ,והוא גם מביא לי עם זה נורטון,ואני אומר לו לא,כאילו מה??? הוא התחתן עם סימנטק??? באמת,אין טיפה שכל לבן אדם.עכשיו אבא שלי ראה קסרפרקי וביקשתי שיקנה לי,והוא אמר שלא יקנה כי זה לא שווה כלום??? תגידו לי מה האיש אוטיסט???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהוא בידיוק מוסר לך אותו ביד(והוא כבוי משום מה) אין לך דרך לבדוק את זח, חוץ מ:

או לפתוח את המחשב, דבר שהוא לא יתן לך כדי שלא "תהרוס".

או לחבר לחשמל, אבל אין לו זמן, אז הוא לא יתן לך לעשות גם את זה.

בבית זה כבר יהייה מאוחר מידי.

מי שואל אותו אם לפתוח את המחשב או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה, מי שיודע לפתוח את המחשב ויודע מה זה לוח אם לא צריך טכנאי.

כן,אבל הטכנאי אחלה בן-אדם,סוס טרויאני הרס לי את המחשב ובא באמצע 3 בלילה ועוד לא לקח על זה כסף,יופי של בן אדם. (מורה למחשבים בפנסיה,איש זקן וטוב לב).

עכשיו יש לו קטע מוזר,אני אומר לו לשים לי מחשב נקי,רק ,והוא גם מביא לי עם זה נורטון,ואני אומר לו לא,כאילו מה??? הוא התחתן עם סימנטק??? באמת,אין טיפה שכל לבן אדם.עכשיו אבא שלי ראה קסרפרקי וביקשתי שיקנה לי,והוא אמר שלא יקנה כי זה לא שווה כלום??? תגידו לי מה האיש אוטיסט???

הוא בטח עשה GHOST.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GHOST זוהי תוכנה של סימנטק שמאפשרת לך להתקין פעם אחת את כל הדריברים ואת מערכת ההפעלה שלך ואת כל התוכנות שאתה רוצה(רבק שלוקח הרבה זמן), ואחר כך לעשות גיבוי לכל מה שהתקנת.

אחר כך אתה יכול לפתוח את הגיבוי הזה למחשב במקום להתקין מחדש הכל, דבר שיקצר לך מאוד את אורך התהליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער, אבל אני מרגיש שלא יזיק הסבר קצת יותר טוב...

גוסט זאת תוכנה, שעושה אימג' ("תמונה") לכונן, ואז את האימג' הזה אפשר לשמור

או לגבות איפשהו, ואז במקרה שתרצה להחזיר את הכונן למצב שבו הוא היה פעם

אתה יכול פשוט לפתוח את האימג' על הכונן, ואז הוא יהיה זהה לחלוטין מבחינת המידע שעליו

לאיך שהוא היה פעם

עם זאת, זה לא מושלם

הרי כשאתה עושה אימג' לכונן, אז זה עם מסויימים, אז נגיד אתה מחליף כ. מסך נגיד

או סתם יוצאים חדשים שאתה מעדיף, אז שוב לעשות גוסט? אבל עכשיו כבר יש זבל

על המחשב... זה בעיה

או נגיד החלטת שנמאס לך מהאנטי וירוס שיש לך באימג', אז מה, שוב לעשות אימג'? אבל

כבר יש מלא זבל במחשב... אז פעם הבאה שעושים גוסט, אבל זה מתחיל להיות מעצבן...

פעם אחת עשיתי את זה, אבל לא אהבתי את זה(גם אין את ההרגשה של "מחשב נקי" כמו אחרי פורמט)

ומהר מאוד חזרתי לסתם פורמט+התקנה של הכל

האמת, גם מסובך לי יותר מדי להחליט מה אני רוצה שיהיה בגוסט ומה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...