מה מפריע לכם כשהמחשב הולך לבקר את הטכנאי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מפריע לכם כשהמחשב הולך לבקר את הטכנאי?

Spoonbender

Recommended Posts

הייתי רוצה לשאול באופן כללי, איזה דברים מפריעים לכם כשאתם מוסרים את המחשב לתיקון \ כשמחשב חוזר מתיקון. מהדברים הכי קטנים, כמו שלא מנקים אותו מאבק או לא מגדירים את ההתקשרות לאינטרנט\אימייל, ועד לדברים גדולים כמו מחיקת חומר בלא רשות או שהפתרון לא תאם לתקלה.

שפכו, כל מה שיש לכם לומר על הבעיות השירותיות או המקצועיות עם טכנאי המחשבים בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפני מספר חודשים שלא ידעתי מה זה "מודם" , שלחתי את המחשב שלי לתיקון ובדיעבד הסתבר לי שאחרי ששלחתי מחשב עם זכרונות 400MHZ קיבלתי בחזרה את המחשב עם זכרונות 333MHZ. גיליתי שרימו אותי הרבה פעמים, למשל הטכנאי שלי לקח לי 100 שקלים רק בשביל להגדיר את הפיירוול של הווינדוס . (זה לא שהוא בא במיוחד בשביל זה, הוא עשה את העבודה הזאת ביחד עם פירמוט וכל הסיפור הזה עלה לי 400 שקלים כולל פירמוט.)

הטכנאים בארץ זה עם קומבינטור, הם מחפשים איפה להכניס לך את "האלמנט", במה שאתם לא מבינים פשוט תתייעצו ואל תמהרו להזמין טכנאי על כל דבר כי הם פשוט עם תאוותני.  >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעליב

לא כולם כאלה (אני לא כזה, אני נחמד)

מה שמפחיד אותי במקרה שאני אשלח מחשב לטכנאי (לא שזה יקרה)

הוא שהם יראו מה יש לי בדיסק הקשיח

יש שם דברים ששום אין אנושית שהיא אינה שלי לא אמורים לראות (ואני לא מדבר על פורנו, לכל אלה עם ראש כחול והארדיסקים מפוצצים בפורנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאים בארץ זה עם קומבינטור, הם מחפשים איפה להכניס לך את "האלמנט", במה שאתם לא מבינים פשוט תתייעצו ואל תמהרו להזמין טכנאי על כל דבר כי הם פשוט עם תאוותני. >:(

כנ"ל גם לגבי מוסכניקים / אינסטלעטורים / מנקי רחובות והחבר'ה מהתמיכה הטכנית של אגב הגבייה בעיריה.

חייבים להתמקצע בכל אחד מהתחומים הנ"ל, רק בשביל שלא יעבדו עליכם ותוכלו תמיד לדגול בקצת D.I.Y, גם יעלה הרבה פחות ובנוסף, תמיד כיף לעשות את זה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעליב

לא כולם כאלה (אני לא כזה, אני נחמד)

מה שמפחיד אותי במקרה שאני אשלח מחשב לטכנאי (לא שזה יקרה)

הוא שהם יראו מה יש לי בדיסק הקשיח

יש שם דברים ששום אין אנושית שהיא אינה שלי לא אמורים לראות (ואני לא מדבר על פורנו, לכל אלה עם ראש כחול והארדיסקים מפוצצים בפורנו)

לא כולם, אבל יש חלק דיי נכבד מהטכנאים בא"י שהוא מתפרנס משקרים וקומבינות על אנשים נאיבים ותמימים. זה מגעיל אותי.  :nixweiss:

פשוט תבררו 1001 פעמים לפני שאתם מוציאים שקל מהכיס שלכם, יש אנשים מוזרים שבשביל לשים שקע בקיר מזמינים חשמלאי. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לידידה שלי נשרף הספק, עכשיו ברור שהטכנאי יביא לה ספק ג'נרי...הוא ביקש על זה 500 שקל.

אמרתי לה מיד להעיף אותו..ואני כבר מזמין לה ספק של HEC בחצי מחיר מזה ויותר טוב גם..המניאקים התחמנים האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנתיים בערך טכנאי מכר לי מחשב ב-4000 ש"ח. גיליתי בעזרת המשתמשים כאן (הייתי עם שם משתמש אחר) שהמחיר יקר מאוד, 1500 ש"ח יותר מהמחיר בשוק! וגם החומרה הייתה על הפנים (על הלוח אם לדוגמה לא הייתה יציאת AGP, הייתי תקוע עם הכרטיס הגרפי שמובנה על לוח האם!).

מאז אני כבר לא סומך על טכנאים, ולא נותן לשום טכנאי לגעת לי במחשב. יודע לפתור כבר המון תקלות בעצמי, בעיקר ממה שלמדתי מהפורמים השונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...