Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 115 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

אז איך משנים הגדרות תצוגה של המשחק אבל לא דרך המשחק?תסבירו בבקשה מפורט כאילו עם דרך הדריבר אז איפה באיזה אפשרויות ואם יש תוכנה או משהוא לעשות את זה?

ואני שואל את זה כי מסיבות משונות כשאני מנסה להכנס לאדבנסיד(מתקדם) אז המשחק נתקע ויוצא..והמשחק פועל טיפה לאט אז אני רוצה להוריד קצת איכות בשביל שיעבוד נורמלי..

תודה למי שעוזר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי ג'יפורס 256..זה ישן יחסית אבל עדין מריץ משחקים חדשים נורמלי..

הבעיה היא שאני לא יודע אם אני משחק על ההגדרות נמוכות או בינוניות אז הנה תמונה מהמשחק ...(ובמשחק עצמו רואים יותר טוב!)

ואם משהוא יודע איך משנים הגדרות דרך הדריבר?כי אני יודע שזה אפשרי רק לא יודע איך..

ועו בקששה קטנה..אם אפשר אתרים ישראלים למשחק?או לכל הסדרה של ג'יטיאי..מן אתרי מעריצים כאלה..(עדיף בעברית)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ג'יפורס 256..זה ישן יחסית אבל עדין מריץ משחקים חדשים נורמלי..

הבעיה היא שאני לא יודע אם אני משחק על ההגדרות נמוכות או בינוניות אז הנה תמונה מהמשחק ...(ובמשחק עצמו רואים יותר טוב!)

ואם משהוא יודע איך משנים הגדרות דרך הדריבר?כי אני יודע שזה אפשרי רק לא יודע איך..

ועו בקששה קטנה..אם אפשר אתרים ישראלים למשחק?או לכל הסדרה של ג'יטיאי..מן אתרי מעריצים כאלה..(עדיף בעברית)

חחחחחחח ג'יפורס 256 ! איזה נוסלגיה הכרטיס הרציני הראשון שלי ! קניתי אותו אז בעבר הרחוק באלף שקל ;D איך המוכר התלהב ממנו... אמר לי שאין משחק של טס עליו ! אני שמח שעד היום הוא עדיין עובד כמו סוס

איזה הגדרות אתה רוצה לשנות דרך הדריוור ? פילטרים :screwy: ? מה רע בהגדרות במשחק עצמו ?

בעיקרון זה כפתור ימני בעכבר - הגדרות - הלשונית האחרונה ואז מתקדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופנוע שנמצא בנמל ליד הספינה של הייצוא ייבוא יותר מהיר

אני הייתי בטוח שהוא מדבר על מכוניות. בכל מקרה, אם אתה מדבר על הNRG-500, ברור לי שהוא יותר מהיר. אני קיבלתי אותו כשסיימתי את הביצפר לאופנועים על זהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד בשכונה ששהולכים למוסך ומביאים לך אוטו ואתה נוסע למין מקום כזה שיש שם כמה מכוניות ואתה מתחרה איתם בקפיצות של האוטו כזה לזוז ימינה שמאלה למעלה עם הכפתור טאב

אני לא יודע מה לעשות שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מועיל ברטון... לא מתאים לך...

בכל מקרה, תעשה מה שהחצים מורים לך (לפי מקשי הnumpad [המספרים בצד ימין של המקלדת)

ופעם הבאה, יש דיון רשמי בנוגע לסאן אנדראס (ולא,לא אכפת לי שהוא 20000 עמודים, פשוט תזכור איזה עמוד כתבת ותקווה לתשובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח ג'יפורס 256 ! איזה נוסלגיה הכרטיס הרציני הראשון שלי ! קניתי אותו אז בעבר הרחוק באלף שקל ;D איך המוכר התלהב ממנו... אמר לי שאין משחק של טס עליו ! אני שמח שעד היום הוא עדיין עובד כמו סוס

איזה הגדרות אתה רוצה לשנות דרך הדריוור ? פילטרים :screwy: ? מה רע בהגדרות במשחק עצמו ?

בעיקרון זה כפתור ימני בעכבר - הגדרות - הלשונית האחרונה ואז מתקדם

לא נראה לי שהכרטיס הזה עלה אלף שקל!

היה לי 3 כאלה!

ולמה אתה עונה סתם הודעות? כדי להעלות את המונה של ההודעות???

הוא אומר לך

ואני שואל את זה כי מסיבות משונות כשאני מנסה להכנס לאדבנסיד(מתקדם) אז המשחק נתקע ויוצא..והמשחק פועל טיפה לאט אז אני רוצה להוריד קצת איכות בשביל שיעבוד נורמלי.

אז מה אתה אומר לו לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהכרטיס הזה עלה אלף שקל!

היה לי 3 כאלה!

ולמה אתה עונה סתם הודעות? כדי להעלות את המונה של ההודעות???

הוא אומר לך

אז מה אתה אומר לו לעשות את זה?

תגיד מה אתה דפוק ? דיסקט ? מה אתה מצרף את התגובות שלי עם ציטוטים בלי  קשר !!!!  :bash: ועוד מאשים אותי בכל מיני דברים ?  :nono:

מאיפה קישרת את הציטוט הזה ? זה לא מה שאני ראיתי . ואל תגיד לי כמה הוא עלה לי ! אני יודע טוב מאוד כמה הוא עלה ואם היתי מבין משהו היית יודע

שכל כרטיס יש לו תקופות יקרות ויש זולות ! פעם הוא עולה 3k ומחר הוא עולה 20 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה אתה דפוק ? דיסקט ? מה אתה מצרף את התגובות שלי עם ציטוטים בלי קשר !!!! :bash: ועוד מאשים אותי בכל מיני דברים ? :nono:

מאיפה קישרת את הציטוט הזה ? זה לא מה שאני ראיתי . ואל תגיד לי כמה הוא עלה לי ! אני יודע טוב מאוד כמה הוא עלה ואם היתי מבין משהו היית יודע

שכל כרטיס יש לו תקופות יקרות ויש זולות ! פעם הוא עולה 3k ומחר הוא עולה 20 שקל

קודם כל אני לא דיסקט!....

ומה אתה רוצה הנאדם אמר שהוא לא יכול להיכנס לאדוונס ואתה אומר לו להיכנס לשם ולשנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...